premiery

Ważne ogłoszenia od administracji. Koniecznie Przeczytaj!

Postautor: KLoF » 2011-12-30, 11:07

Hej, jestem tu nowy, ale jestem programistą a z phpBB by Przemo pracuję od 3lat.
Chcę wam pomóc przy forum.

mogę być moderatorem, w obsłudze oraz mogę zrobić portal newsów. Pasują mi też nocne zmiany, a wszystko za darmo.
Robię strony na zlecenie, zapraszam na PW i GG.

0%
0%

Postautor: Mazur » 2011-12-31, 08:56

Laj pisze:Ponawiam podanie.

Nie bedę pisał po raz kolejny oczywistych informacji jak staż na forum który i tak wyświetla się obok każdego postu napiszę tylko, że przede wszystkim chciałbym zająć się działami:
Nagrania - powód: brak moda już od czasu zwolnienia Horneta ze stanowiska jak dobrze pamiętam.
Teksty - powód: Kubatiger który jest tam modem nie zwraca w ogóle uwagi na dość częste ostatnio łamanie regulaminu działu podczas zakładania tematów.
Jestem też w stanie zająć się w zasadzie każdym innym działem w którym występują obecnie problemy offtopu i prowokacji. Forum kiedyś było czyste i chciałbym aby było takie nadal(oczywiście nie znaczy to, ze nie chcę dać trochę luzu userom, po prostu obecnie mają go dużo za dużo).

Poza tym warto wziąć kogoś jeszcze do Newsów i Rapparku, są to dwa najgorętsze działy a w każdym z nich jest tylko jeden mod a raczej trudno jest ogarnąć jednej osobie częste gorętsze dyskusje pojawiające się w tych działach.

Yeea, więc zaakceptowałem Twoją propozycje. Co do newsów i rap parku to problemu już nie ma, ponieważ wszyscy (wykluczając kubatigera'a i Ciebie Laj) mają prawa moderatora na całe forum. I przyznaję, że pomysł z przypisywaniem odpowiednich działów moderatorom był kiepski, wyobrażałem to sobie tak, że każdy będzie pilnował tylko swojego "stanowiska" jednak padały zgłoszenia postów przez innych moderatorów w działach gdzie go nie mają. Moje założenia były inne, dlatego zmieniam decyzję i mam nadzieję, że moi przyjaciele zrobią porządek. I się :cenzura: pochwalę, że gdy spędzałem naprawdę dużo czasu na rapstrefie, to jednak to forum trzymało poziom. Co niektórzy niech sobie przypomną spiny w SB jak :cenzura: @#^$@ :cenzura: komuś :cenzura: warna! I dzisiaj z dumą wspominam tytuł najsurowszego moderatora, który dostałem na forumowych oskarkach.

Pozdro ziomki i szczęśliwego nowego roku! :wino:

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: mateja » 2011-12-31, 10:00

Mazur, zamiast Mazardiemu daj Fucktheradio prawo do moderacji całego forum, bo Mazardi wspomniał, że znika stąd na czas nieokreślony.
http://www.rapstrefa.pl/forum/viewtopic.php?t=17471
poppa notha pill right na na na smoke anotha bowl right na na na na

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: kubatiger » 2012-02-24, 19:17

Mazur, ja bym chciał porzucić moderację bitew, może bym wziął zamiast tego nagrania?
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: kubatiger » 2012-02-24, 19:39

No to mogę cały wziąć po prostu.
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Krolu » 2012-03-18, 23:09

Widzę że temat ostatnio ruszany miesiąc temu, więc jakimś pro zajebistym archeologiem nie jestem.
Na forum również nie jestem specjalnie długo, ale jako moderator mógłbym się przydać, bywam tu codziennie i spędzam po parę godzin, i z tego co widzę czasami jest syfon w subforum "dla twórców".
Szczerze to nie wiem jak przedstawić jakieś takie internetowe CV aczkolwiek powiem że byłem super-moderatorem na pEbie pewnego czasu, co kiedyś było lada wyzwaniem :D

60%
60%

Postautor: Krolu » 2012-03-18, 23:20

Idąc tym tokiem myślenia, to forum byłoby pełne botów :D A jak mam trochę czasu w dniu, to czemu by nie pouczyć ludzi czytać regulaminu? To tylko 5 minut w ich marnym życiu %)

60%
60%

Postautor: Krolu » 2012-03-18, 23:24

Rozumiem że chcesz mnie przestrzec, aczkolwiek jak już napisałem, byłem na pebie super-moderatorem i musiałem wyrabiać pewną normę dniową, to był dopiero zapierdol, aż się dziwię czemu taki głupi byłem żeby to za darmo robić :wstyd:

60%
60%

Postautor: Laj » 2012-03-19, 00:56

N9ne pisze:Nie ma co ruszać, tego syfu. Przychodzisz ze szkoły/pracy i patrzysz że tam jest ze 2 strony niezakodowanych linków to kurwicy można dostać, i tak codziennie.
Nie zgodzę się. Wystarczy regularnie ogarniać a niezgodne z regulaminem tematy nie przetrwają nawet doby. Przecież tak dużo tych tematów tam nie zakładają. Jedynie z powodu niedopatrzenia pewne tematy są w stanie od czasu do czasu się prześliznąć. Tylko ku***ca mnie bierze gdy wchodzę w bity i/lub sprzęt studyjny i widząc co tam się odbywa mogę jedynie zgłosić nieprawidłowy post.

I jeszcze zacytuję staryy post
Mazur pisze:pomysł z przypisywaniem odpowiednich działów moderatorom był kiepski
Taka opcja jest dobra ale tylko wtedy gdy moderatorzy mają spore poczucie obowiązku.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia