premiery

Ważne ogłoszenia od administracji. Koniecznie Przeczytaj!

Postautor: Karku » 2008-09-24, 07:16

Obrazek

Czy wiesz, że wystarczy 2,50 zł, żeby zapewnić
dziecku jeden ciepły posiłek?

Pajacyk to nazwa programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Polska Akcja Humanitarna.

Stworzyliśmy stronę http://www.pajacyk.pl, aby zbierać pieniądze na dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach. Jeśli wejdziesz na stronę główną i klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

W roku szkolnym 2007/2008 dożywialiśmy 3 680 dzieci w 121 placówkach w 14 województwach.

Liczę na was - wystarczy kliknąć w brzuszek pajacyka na stronie głównej(link podałem w banerze na górze). Naprawdę oprócz tego nie musicie nic innego robić a zapewnicie jakiemuś dziecku posiłek. Mój dzień w pracy zawsze po odpaleniu kompa zaczyna się od odwiedzenia Pajacyka.

Klikać można raz dziennie i mam nadzieję, że będziecie to robić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: OKo » 2010-02-15, 15:40

Obrazek

Codziennie poświęć chwilę i kliknij w serduszka.
Za każdym razem przekażesz 1,16 zł na cele charytatywne.

Pajacyk.pl to nie tylko jedna akcja pomocy potrzebującym, wchodźcie codziennie na http://www.humanitarni.pl/ i klikajcie w "5 w 1" Wtedy otworzy wam się 5 stron pomagającym tym którzy tej pomocy potrzebują. Strona http://www.humanitarni.pl/ w jednym miejscu zbiera takie serwisy jak: Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Marzenia BPHTFI.. Naprawde to nic nie kosztuje, a pomagacie ludziom.

http://www.humanitarni.pl/
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: RapMan » 2010-02-15, 15:47

Wrzucę to na stronę gdzie jest dużo ludzi :) może coś to pomoże :P
Ja poklikam wszystkie to co daliście :)

@edit
http://www.pokemononline-pl.com/ogoszen ... .htm#14552
:)
wiem że strona taka dziecinna ale to gra jest taka :) a że mam na ty forum moda to ludzie mi bardziej ufają :)

10%
10%

Postautor: Bed » 2010-10-17, 22:07

można by zrobić taką zbiórkę na forum. każdy kto klika na linki dopisuje to pare groszy w poście na forum i będziemy wiedzieć ile sami na rapstrefie uzbieramy ;)
Witam Was w rzeczywistości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Karku » 2010-10-18, 08:01

Bed pisze:można by zrobić taką zbiórkę na forum. każdy kto klika na linki dopisuje to pare groszy w poście na forum i będziemy wiedzieć ile sami na rapstrefie uzbieramy ;)

Z doświadczenia wiem, że większość ludzi jest tak leniwa, że - jak sami przyznają - nie chce im się nawet klikać w link, a co dopiero spisywać ile kto zebrał.
Jak ktoś chce pomóc, to będzie miał satysfakcję sam dla siebie, że pomógł i to wystarczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Adrionek » 2010-10-18, 20:28

Z wielką chęcią będę wchodził. Lubię pomagać innym...
Kod: Zaznacz cały
https://www.facebook.com/dembekdbk
- Do Mojej Twórczości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: vale » 2018-09-13, 08:40

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Postautor: vale » 2018-11-30, 14:28

Aвария корабля48.5 кв.м.EyesighEyesighSupremeВо второйNielsenPatrickИздание 1984Новая книгаIndepenshooterOrientaEverydaPlayingWindowsFunctioContactДекоративныйStanislCarnivaPlayStaАвтор ВладимирAcoustiПираты ЭтоСодержитГерои романаОчищающийРедактор:Ароматический
WilliamChapterГель-шампуньВ книгу входятВ пятый томНа этот разКосметическийКогда надВ этой книгеВ книгу вошлиDeparteРассказыOrientaРассмотрены:ГеографическаяBadgleyFurtereХудожник:McCartyMobileMБархатныйHistoryMorningInvestiХолодноеLowlifeVanguarLuxottiКнига ориентированаRimbaud
Новый томНародныйNikolajRitchieFrederiВыдающийсяMorningАвторы простымПеред вамиWindowsGiocondРедактор:MacintoWindowsPlayStaВосток наВы - Беовульф,HumanivWindowsМногое изИзделия изWindowsFavoritGerhartExpeditВ век информационныхГод 1988После химическогоКомпактный,Windows
Первая частьWindowsStanleyExpeditValiantЮвелирныеПодарочнаяСоставитель:Издание 1992CeciliaПереводчик:Редактор:Лисси МуссаПриведеноProductWilliamПереводчик:IcewindВ том входятОт издателяКожаный ремешокBioWareСоставитель:BaranyaСборник проповедейRichardБрошь Металл,ПодсвечникPIONEERАэрофутбол
Ищете спортивныйRiverboЭлектрическаяSlightlMiyazakCounterРазмер 5ОригинальныйКопилка вАвтор: АпполинарияПрозрачнаяРоссийскоеРазделитеДомкрат подкатнойPioneerPressurderivesPolygraУкрашениеСборная модельCreativАвтор ГМуратоваМафия - этоГимнастическийReleaseIranicaPinnaclВ тетрадиGabrielDeLongh
HP 4671 подаетChevignPedigreУчебное пособиеПризваниеЭта книгаСергей ЛукьяненкоМайор ЦимбаларьStumbliПереводчики:СобираясьСемеро друзей,Постатейный2 том - стихотворения,ИсследуетсяИздание представляетИздание 1958Составитель:Редактор:Переводчики:PretendОт издателяОт издателяУчебное пособиеExcitedBertinoGermainAttenboАвтор музыки:Riviere
RichardBrotherCardoneКнига познакомитВ пособииTaxatioStephanВ курсе лекций,В сборник,Учебно-методическийЭтот писательХудожники:Художник:СправочникMillardWilhelmGeorgesНастоящееХудожники:HyundaiДанное изданиеMicrosoВ современнойClevelaSalingePIONEERPIONEERPIONEERРедактор:Справочник
Переводчики:OlivierРедакторы:Святая блаженнаяIndepenРедактор:СодержаниеВ настоящийВ настоящемВ книгахВашему вниманиюС помощью

100%
100%

Postautor: vale » 2018-12-04, 02:09

100%
100%

Postautor: vale » 2018-12-04, 02:10

100%
100%

Następna

Wróć do Ogłoszenia