premiery

Ważne ogłoszenia od administracji. Koniecznie Przeczytaj!

Postautor: Mazur » 2012-07-01, 21:02

W związku z tym, że na rapstrefie zaczęło się rejestrować zbyt dużo osób zaniżających poziom forum, kilka osób w SB napisało żebym zamknął rejestracje. Zrealizowanie takiej prośby wydawało mi się zbyt drastyczne, dlatego rejestracja będzie teraz odbywała się poprzez zaproszenia. Każdy z was posiada teraz 4 zaproszenia, które można wysłać z poziomu edycji profilu podając adres email, a co miesiąc do konta każdego użytkownika będą automatycznie dochodziły 3 zaproszenia. Gdyby ktoś potrzebował więcej, proszę pisać, wtedy dodam indywidualnie jakąś ilość zaproszeń.

Screen:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-07-08, 15:27 przez Mazur, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Laj » 2012-07-01, 21:16

Nieodpowiedni ten screen bo my nie mamy linku do panelu administracyjnego :P

Mam jedno pytanie które warto zadać na forum bo jest to ważna kwestia, mianowicie czy odpowiadamy za zaproszone przez nas osoby i w wypadku ich nadużyć (oczywiście mowa o trollingu) otrzymujemy jakąś karę wraz z nimi?
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Mazur » 2012-07-01, 21:40

Nie, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że nie można ręczyć za każdą zaproszoną osobę. Myślę, że w ten sposób zwęży się grono użytkowników na forum do tych ogarniętych i wartościowych, kiedy takie osoby zostaną, to prawdopodobnie będą zapraszać osoby według nich odpowiednie, na poziomie. Kolejna rzecz, jeśli ktoś postara się do nas dołączyć i uzyska zaproszenie, to sądzę, że nie będzie trollował, gdyż po wyeliminowaniu takich użytkowników nie będzie miał z kim. A upierdliwe osoby nie założą już tak szybko kolejnego konta, bo szukanie zaproszenia wydaje się nudniejszym zajęciem od napisania kilku głupich i prowokujących postów.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: CzarnoBialy » 2012-07-01, 22:40

Można by było jeszcze przywrócić niewygasanie ostrzeżeń ( chyba, że już to zrobiliście ), aby trolle nie wracały po 2 miesiącach.
"Polska mentalność, jak czytam te bzdury "chce się wybić na fejmie innych" itp. to się zastanawiam co ludzie mają w głowach. Od czego są beefy? Moim zdaniem po to, żeby pokazać kto jest lepszy, kto bardziej zasługuje na ten fejm."

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Muslim_Soldier » 2012-07-01, 22:52

Chory pomysł bo osoby chcące się zarejestrować które nie znają nikogo z tego forum nie będą mogły się po prostu zarejestrować przez to głupie i niepotrzebne ograniczenie.

Lepiej by było gdyby na tym forum była grupa kompetentnych moderatorów, która by coś robiła z odwalaczami a nie sama śmiała się z ich głupoty, nie ograniczałoby to wtedy rejestracji nowym użytkownikom bez "znajomości".
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Big Sun » 2012-07-02, 10:04

Muslim_Soldier pisze:Chory pomysł bo osoby chcące się zarejestrować które nie znają nikogo z tego forum nie będą mogły się po prostu zarejestrować przez to głupie i niepotrzebne ograniczenie.

Takie gadanie, SLG funkcjonuje z otwieraną co jakiś czas rejestracją i mimo tego, że jest to ogromne forum jest trzymane w ryzach (nie licząc tych nieustannych awarii). Mazur dobra opcja, którą popieram.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Muslim_Soldier » 2012-07-02, 10:26

Big Sun pisze:Takie gadanie, SLG funkcjonuje z otwieraną co jakiś czas rejestracją i mimo tego, że jest to ogromne forum jest trzymane w ryzach (nie licząc tych nieustannych awarii). Mazur dobra opcja, którą popieram.

Nie "takie gadanie" tylko to jest fakt, że przez nic nie robienie moderatorów Mazur ogranicza niewinnym przyszłym użytkownikom rejestrację.

Ja na ślizgu chciałem się zarejestrować już jakiś czas temu, do tej pory mi się to nie udało bo taki pojebany nie jestem żeby dla głupiego forum codziennie sprawdzać czy "wielka elita" otworzyła rejestrację.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Soul » 2012-07-02, 11:28

Troszke to niesprawiedlwe bo nie każdy tu kogoś zna.

No ale co prawda to prawada ostatnio sporo trolli się zarejestrowało więc to chyba dobre rozwiązanie.

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: glubisz » 2012-07-02, 15:45

Czyli nie załapałem się na taki genialny pomysł. Mazur, usuniesz mój profil, ja też nic nie wnosze?
glubisz

Postautor: macajajaja! » 2012-07-02, 16:29

Pomarańczowi powinni być w takich przypadkach surowi jak sushi. Myślę, że warn na start dla świeżaka za np. nie kodowanie linków + pouczenie o przeczytanie regulaminu, normalną osobę by odmulił, a barana zniechęcił bądź popchnąłby do buntu, w tym drugim przypadku banik na dzień dobry.
How Many emcees must I defeat?
How Many rhymes must I show a technique?
How Many metaphors? How Many letters in all?
How Many times must I show that I am better than y'all?

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Dipset » 2012-07-02, 16:55

Ile razy wrzucałem warny komuś za brak kodowania, ale efektów nie było :)

Rejestracja na zaproszenie wprowadzona nawet na jakiś czas może oszczędzi nam tych jakże popularnych ostatnio nalotów debilizmu, bo inaczej tego nazwać nie można :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-07-02, 21:36 przez Dipset, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: macajajaja! » 2012-07-02, 17:00

Dipset pisze:Ile razy wrzucałem warny komuś za brak kodowania, ale efektów nie było :)

I w tym wypadku ban, bo komu będzie żal typka, który sprawia problemy, a strat w ludziach będzie pewnie mniej niż po wyłączeniu standardowej rejestracji.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Kiritechn9ne » 2012-07-02, 18:19

Bardzo dobry pomysł.
Kiritechn9ne

Postautor: Mazur » 2012-07-02, 22:03

macajajaja! pisze:
Dipset pisze:Ile razy wrzucałem warny komuś za brak kodowania, ale efektów nie było :)

I w tym wypadku ban, bo komu będzie żal typka, który sprawia problemy, a strat w ludziach będzie pewnie mniej niż po wyłączeniu standardowej rejestracji.

Tyle, że jak trafił się troll to ban nic nie dawał, zmienił IP i rejestrował się na nowo żeby wkurwiać ludzi. Zdaje sobie sprawę z wad wprowadzenia tej opcji, ale inaczej już się nie dało. Zawsze można wyłączyć te zaproszenia, ale po tym jak zobaczyłem ostatnio posty pewnych użytkowników i ich zachowanie pomimo ostrzeżeń to uważam, że przynajmniej na ten czas, zmiana w rejestracji bardziej pomoże forum niż zaszkodzi.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: cezeter » 2012-08-26, 14:15

No dobra, to gdzie w końcu znajduje się to wyborne miejsce do rozsyłania zaproszeń?

Awatar użytkownika
60%
60%

Następna

Wróć do Ogłoszenia