premiery

Ważne ogłoszenia od administracji. Koniecznie Przeczytaj!

Postautor: Karku » 2009-01-26, 09:28

Po moich ustaleniach z Mazurem oraz jego wcześniejszych rozmowach z ADRcompany odnośnie usuwania sygnatur z linkami, podjęliśmy wspólną decyzję o wprowadzeniu zakazu podawania linków do swoich / innych stron.
Zasada ta jest stosowana na większości for, więc nie powinna być wielkim zaskoczeniem. Chcemy być konsekwentni - skoro nie można wrzucać typowych reklam itp., to nie powinno się reklamować i stron.

Zakaz tyczy się również linków do kont na Last.fm itp.
Niedozwolone są również niezakodowane adresy, oraz grafiki z adresami.
Zasady te obowiązują także w avatarach, jak i w tytule użytkownika.

Nie panikujcie - linki do swoich serwisów możecie umieszczać w przeznaczonym do tego polu w profilu.

Wszystko zawarte jest w uaktualnionym punkcie regulamiu.

8. Avatar i Sygnatura
[...]
W synaturze zabrania sie umieszczania wszelakich linkow wliczajac to odnosniki do kont na serwisach pokroju Last.fm itp. niedozwolone jest również używanie grafiki z reklamą innej strony. Wszelkie odnosniki do swoich stron uzytkownicy moga zamieszczac jedynie w odpowiednim polu w swoim profilu. Sygnatury lamiace ta zasade beda usuwane, a w razie powtorzenia sytuacji przez uzytkownika karane ostrzezeniem.

Co do egzekwowania nowej zasady - jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje obowiązki prywatne (jak chociażby sesja egzaminacyjna) i obecnie w skład administracji wchodzą jedynie trzy osoby.
Stąd prosimy o wyrozumiałość i nie bulwersowanie się w wypadkach, gdy wasza sygnatura została zmodyfikowana / usunięta, a kogoś innego nie. Nie ma selekcji, po prostu nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich userów i wiedzieć który z nich ma linki w podpisie a który nie.

Jak się do takich delikwentów dobijemy, lub jeśli się podczas przeglądania forum nawiną, to się nimi zajmiemy. Może to jedynie zająć trochę czasu. Dodatkowo pomoc w formie wskazania userów łamiących regulamin będzie bardzo przydatna.

Na koniec dodam, że sprawa jest prosta - jest to nowy wymóg forum i nie będzie na jego temat dyskusji, ani wyjątków.
Niepotrzebne, sarkastyczne komentarze pokroju tych Oficera Polombo, jak i wykłócanie się nie będzie tolerowane i w razie potrzeby będzie odpowiednio karane.

EDIT:

Odpowiadając na pytanie zadane przez Dox'a, wyjaśniam:
Po otrzymaniu przez administrację komunikatu w synaturze o skasowaniu linku możecie to później śmiało skasować - to tylko informacja, żeby się nie dziwić, że zniknęło coś z podpisu.

Jest to także potwierdzenie dla nas, żeby wiedzieć, że użytkownik został poinformowany i jeśli znowu zamieści link dostanie po łapach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2009-01-26, 10:34

Pomysł z zakazem reklamowania własnych stron oczywiście popieram, ale dlaczego nie można mieć w podpisie linków do Last.FM? Myślę, że na takie strony można zrobić wyjątek, w końcu to nie jest reklama. :)

Prekursor
Prekursor

Postautor: Oficer Polombo » 2009-01-26, 10:37

krzychuk pisze:Pomysł z zakazem reklamowania własnych stron oczywiście popieram, ale dlaczego nie można mieć w podpisie linków do Last.FM? Myślę, że na takie strony można zrobić wyjątek, w końcu to nie jest reklama. :)

BEZ WYJˇTKÓW.

Albo się jest za albo przeciw, tak mnie uczono. Ja już nie mam nic przeciwko, odnośnie tych decyzji.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2009-01-26, 10:39

Oficer Polombo pisze:BEZ WYJˇTKÓW.

Albo się jest za albo przeciw, tak mnie uczono. Ja już nie mam nic przeciwko, odnośnie tych decyzji.

Ale to nie jest wyjątek. Reklamowanie własnej strony a posiadanie linku do Last.FM w podpisie to jest różnica. ;) Oczywiście ja też nie mam nic przeciwko. :)

Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2009-01-26, 10:42

Krótka piłka - zabraniamy umieszczania wszelkich linków.
Robienie podziału na strony, fora, reklamy, profile itp. wprowadziłoby niesamowity chaos - byłaby masa zażaleń w stylu "dlaczego to usunęliście, przecież to był link do [...], a nie do [...]".
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Oficer Polombo » 2009-01-26, 10:43

krzychuk pisze:a posiadanie linku do Last.FM w podpisie to jest różnica

Link do TWOJEGO profilu to także TWOJA strona. ;)

Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2009-01-26, 10:44

Karku pisze:Krótka piłka - zabraniamy umieszczania wszelkich linków.
Robienie podziału na strony, fora, reklamy, profile itp. wprowadziłoby niesamowity chaos - byłaby masa zażaleń w stylu "dlaczego to usunęliście, przecież to był link do [...], a nie do [...]".

Ok rozumiem.

Prekursor
Prekursor

Postautor: R-N » 2009-01-26, 11:01

Ja tam bym polemizował na ten temat, ale nic już nie mam do gadania :P

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-13, 08:49

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Postautor: vale » 2018-11-30, 14:44

Радиостанция15.1 кв.м.EyesighEyesighClifforКак долженagaziraРедактор:BiggersBluetooВ сборникMarrakeМногофункциональнаяКружка ЭкспрессияУ автораCounterКружка ФутболRondellНастенныеПособие являетсяСоставитель:Часы каминныеВ книгу включеныПереводчики:StanleyПисьма флагманскогоСоставитель:В 1959 годуРедакторы:Philips
Главная особенностьСоставитель:Набор инструментовGiovannЗамыкая колоннадуПереводчики:SmartFoSpecialКнига УллиВыдающийсяБыл в нашейNikolaiСуповой термосБольшая кружкаРедактор:InternaStrengtEddingsПроизведенияNintendПосле трагическойWarCrafРоссийскийRainbowХудожник:gradienviscosefootweaМягкие, эластичныеnatural
Издание 1998Редактор:В собраниеДолг членовВ монографииПереводчик:EtnidecБюстгальтерGiacomoВ изданииВыдающийсяСборник составленPlaycheInteracPlayStaПереводчик:BiowareРедакторы:WindowsFelloweNintendKnightsВодное оружиеКнига рассказываетПереводчик:Альбом содержитЯкумо Фудзии,Автор - выпускникКнига Аленаgradien
В новой книгеИздание 1982Кольцо выполненоВ сборникРаботникКольцо сJarretiСоставители:Он оченьСоставитель:PhotoshВ книге напечатаныРоман АнатолияВ этой книгеПереводчик:WilliamInteracReaktorБиблиографическаяLustbadИстинныеTraktorКольцо сДети СтраныКинороманРоман охватываетКаминныеHobnailВ общий наборHotpoin
ALTENDOСВЧ печьГ/плиткаВ учебномПереводчик:Переводчик:ChristiСвеча прямоугольнаяСвеча-колоннаДемократическаяРазмер 6ДорожныйМужская сумкаMysteryПамятнаяЗначок МВТMedicallosslesValiantКалейдоскопСборная модельАвтор: ТатьянаЭлектроннаяВ книге рассмотреныcaptureWindowsSerexheШкольныеВ набореPanason
EditionСловно глотокВ рационМагия – этоСредневековыеВойна ГалактическаяДля того,Это былоСюжет этойAudioweМорпех –СуществуетПервое изданиеВ книге рассмотреныСерьги изMichaelРедакторы:Издание 1965CambridГроза в деревне;FeuchtwОт издателяAtaraxyСодержаниеПротиводействиеТруд двухК изданиюОт издателяОт издателяBlashfi
От издателяPhilippВ конспектеПереводчик:В пособииЭтот выпускДидактическийХудожник:АнтичныеХудожник:Пляши в огне;LookingСерия книгFiveSevДальний ВостокРедактор:HrithikGuitareХудожник:ВолшебникамиСоставитель:AnotherSurvivoUncoverВ книге освещаетсяВ общий наборВ общий наборВ общий наборВ книге представленMichael
В учебномexclusiNagatomMatthewПереводчик:ПредлагаемоеОт издателяСоставитель:Книга, которуюДанное учебноеВ этой книгеДарите подарки

100%
100%

Następna

Wróć do Ogłoszenia