premiery

Ważne ogłoszenia od administracji. Koniecznie Przeczytaj!

Postautor: Mazur » 2010-11-30, 15:57

Witam, wszyscy, Ci którzy wczoraj wieczorem chcieli odwiedzić nasze forum zauważyli, że serwer na którym stoi RS nie odpowiadał. Panowie z home.pl pracowali nad tym, rano serwer działał, jednak po jego "naprawie" miałem problemy z bazą danych (dlatego dzisiaj forum nie funkcjonowało poprawnie, błedy sql etc.), próbowałem sam się z tym uporać, naprawiałem tabele, jednak wiele wpisów zostało przy tym "uciętych", nawet moje konto (Mazur) nie istniało.

Informuję, że problem nie leżał w żaden sposób po mojej stronie, a wszystkimi sprawami dotyczącymi przywrócenia bazy danych do wcześniejszego stanu zająłem się najszybciej jak mogłem. Rozmowy na chacie, 2 telefony na infolinie, aż w końcu o 15:04 baza danych została przywrócona. Dlatego proszę się nie dziwić jeśli ktoś napisał wczoraj posta i go teraz nie ma, ponieważ backup jest z dn. 28-29 (nocny).

Home ze swoimi problemami już się uporało, a forum funkcjonuje normalnie.

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem, proszę nie zadawać zbędnych pytań.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: vale » 2018-09-13, 09:11

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Ogłoszenia