premiery

Ważne ogłoszenia od administracji. Koniecznie Przeczytaj!

Postautor: Karku » 2011-02-06, 10:36

Refresh.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2011-02-21, 10:58

Panie i panowie, za tydzień "wstaniecie rano i nie będzie Teleranka". W następny poniedziałek mamy ostatni dzień hostingu i jeśli nie uzbieramy brakujących 180 zł forum przestanie działać.

Szkoda, że każdego dnia RapStrefę odwiedza (ostatnio) prawie 200 osób a pomocy udzieliło 12 użytkowników.
Nie robimy tego, co większość for - odwiedzając nas nie wali wam po oczach banner reklamowy na pół ekranu, w tematach nie pokazują się posty pisane przez boty z linkami sponsorowanymi i nie wysyłamy wam masowych prywatnych wiadomości z ofertami sklepów z bielizną. Sądziliśmy, że docenicie to i nie będzie problemem przez 3 miesiące uzbierać - jakby nie patrzeć - niezbyt wysoką kwotę.

Smutne, bardzo smutne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Nevie Smithie » 2011-02-21, 22:59

Wy admini zalozyliscie to forum wiec mysle ze powinniscie sie liczyc z kosztami, takze ile braknie to wy dokladacie i juz, ja nie widze problemu, jeszcze ten zenujacy apel na czerwono jakbyscie laske robili, ze zamkniecie forumka.

Mi tam reklamy sa obojetne, prywatne wiadomosci tez, dla mnie to forum moze byc nawet pod domena rapstrefa.kutas.pl, to tylko forum.

PS: wplacilem kase a nie ma mnie na liscie...

90%
90%

Postautor: Mazur » 2011-02-21, 23:34

Nevada Smith pisze:PS: wplacilem kase a nie ma mnie na liscie...

Przepraszam, już Cię wpisuję! Serio wybacz!

Nevada Smith pisze: jeszcze ten zenujacy apel na czerwono jakbyscie laske robili, ze zamkniecie forumka.

Żenujące, jest nieużywanie polskich liter będąc polakiem.
Forum nie zamkniemy, ponieważ domena jest priorytetem, a jeśli hajsu na serwer by nie starczyło, to każdy musiałby zrobić sobie przerwę od nas.

Nevada Smith pisze:Mi tam reklamy sa obojetne, prywatne wiadomosci tez, dla mnie to forum moze byc nawet pod domena rapstrefa.kutas.pl, to tylko forum.

RACJA! CO TAM REKLAMY!? One nie przeszkadzają, bo nie wiem jak Ciebie, ale przykładowo na komixxach wkurwia mnie ta jeżdżąca reklama co odświeżenie strony. Słodko będzie jak taką wrzucę na RS. I codziennie spam na mailu i PW. Mam nadzieję, że będziesz to wszystko czytał!

Co do Twojej obojętności nazwy domeny, to muszę Cię przeprosić, ale błaźnić się aliasami, domenami z dupy wziętymi nie mam zamiaru. I promujemy markę :serce: z jak najlepszej strony, może dla Ciebie to TYLKO forum, ale my staramy się na każdym kroku wysublimować RapStrefę.

Bez krytyków świat byłby nudny :cool:

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: IAmLegend » 2011-02-21, 23:53

skoro Ci kurwa wszystko jedno to na chuj hajs slales? no kurwa logiczne myslenie sie klania.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Nevie Smithie » 2011-02-22, 00:03

Mazur pisze:Przepraszam, już Cię wpisuję! Serio wybacz!

No wiec czekam, kazdy kto wplacil pieniadze na to forum jest wpisany, ja rowniez wplacilem wiec chce byc traktowany na rowni z innymi.

Mazur pisze:Żenujące, jest nieużywanie polskich liter będąc polakiem.

Juz kiedys pisalem, ze obecnie nie mam polskich znakow podczas pisania...

Mazur pisze:RACJA! CO TAM REKLAMY!? One nie przeszkadzają, bo nie wiem jak Ciebie, ale przykładowo na komixxach wkurwia mnie ta jeżdżąca reklama co odświeżenie strony. Słodko będzie jak taką wrzucę na RS. I codziennie spam na mailu i PW. Mam nadzieję, że będziesz to wszystko czytał!

Na prawde, mi to nie przeszkadza, ciezko jest wyprowadzic mnie z rownowagi :) Maila tez praktycznie nie uzywam, co miesiac, dwa, moze dluzej robie sobie tam porzadki :)

Mazur pisze:Co do Twojej obojętności nazwy domeny, to muszę Cię przeprosić, ale błaźnić się aliasami, domenami z dupy wziętymi nie mam zamiaru. I promujemy markę :serce: z jak najlepszej strony, może dla Ciebie to TYLKO forum, ale my staramy się na każdym kroku wysublimować RapStrefę.

No wiec za luksusy trzeba bulic kase i tyle :)

Nie wiem dlaczego tak sie spinasz, po prostu ten post Karka byl zupelnie niepotrzebny, powinienes sie cieszyc ze udalo sie tyle uzbierac a nie niewdziecznie wyjezdzac z tekstami typu 'jak nie wplacicie to teleranka nie bedzie", no bez przesady, zalozyles forum wiec powinienes wiedziec, ze beda koszty...

IAmLegend pisze:skoro Ci kurwa wszystko jedno to na chuj hajs slales? no kurwa logiczne myslenie sie klania.

A tak dla jaj, widocznie nie mam co z pieniedzmi robic :)

90%
90%

Postautor: Mazur » 2011-02-22, 00:15

Nevada Smith pisze:Nie wiem dlaczego tak sie spinasz, po prostu ten post Karka byl zupelnie niepotrzebny, powinienes sie cieszyc ze udalo sie tyle uzbierac a nie niewdziecznie wyjezdzac z tekstami typu 'jak nie wplacicie to teleranka nie bedzie", no bez przesady

Niewdzięcznie? Może przeczytaj ten post 100 razy, ten post był przypomnieniem o końcu zbiórki.
Poza tym nie przekręcaj " 'jak nie wplacicie to teleranka nie bedzie"" bo to w zupełnie innym kontekście Karku napisał.

Nevada Smith pisze:No wiec za luksusy trzeba bulic kase i tyle

Proponuję Ci założyć własne forum, polecam darmowe serwisy typu fora.PeEl

PS Skoro lubisz tak reklamy to kliknij w tą pod SB <3

PS2 skoro trudno Cię wyprowadzić z równowagi, zamknę ten temat :) Każdy kto będzie chciał dane napisze do mnie na PW.
Każdy kto będzie chciał zobaczyć hojność Nevady, sprawdzi 1 posta. A każdy kto chcę zobaczyć hejty na administracja, zapraszam do SB, Nevada będzie tam się czynnie udzielał.

[ Dodano: 2011-03-09, 08:29 ]
Jak widać RapStrefa oddycha, hosting przedłużony, zbiórka minęła. Kto będzie chciał coś wpłacić dla mego odkucia, to zasady wpłat nadal takie same. Dziękuję, a temat otwieram.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Aggro Berlin » 2011-04-13, 11:08

Witam proszę o kontakt z szefem togo Forum w celu zasilenie jego konta i sprawe zwiazana z reklamą kontakt na e-mail podany w koncie
Bad Mother Fucker

0%
0%

Postautor: Mazur » 2011-04-13, 17:40

Zapraszam na PW :)

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: vale » 2018-09-13, 09:14

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Postautor: vale » 2018-11-30, 15:09

29-летний69.8 кв.м.EyesighEyesighPassionRaphaelSuddenlStanislFlemingНеобходимостьCodenamНабор бокаловNanoPluШтанга дляconsummSerenatAtlantiНапольныеFiskarsBrensteBelieveВ книге молодогоГоп-стоп!Издание 1990WindowsConcertАвтор МаринаExtremeProductУспокаивающий
Это — историяИздание 1996Пенка дляЭта книгаВ альбоме-монографииЕсли вамГель-осветлительВосхищениеВаша карьераЛуи ФюрнбсргКонец кризиса?BurnoutAtlantiОгонь, Вода,DeskJetМассажераPhilipsDuteurtВ данномВ эту книгуКрем от морозаTradiziTwilighFacebooВы думаете,DostoyeGeneralWinegarPhillipОт издателя
Пусть когда-нибудьИсполнитель:CarnivaСборник «СорокХолоднаяВ седьмойРедактор:Переводчик:В монографииWargamiDimanchВоенно-приключенческийSettlerTrickstTerenceКнига наWindowsPentiumВ учебномЭкипаж солнечногоОхота, рыбалкаThoughtTemptatПодвескаКомплектFerrariСогласноУниверсальнаяПриствольныйFervent
PreviouПереводчики:УкрашениеКашпо дляArtsCraДетский стиральныйКольцо сИзложенаSchmidtJetFlasSchwartДаются основыКнига всемирноПереводчик:WilliamXpressMPhillipNintendШампунь сИроническиеВ данномAerosmiHolidayDancehaJacquotПерьеваяШкатулкаОжерельеГарантияЦифровой
naturalПоглотительElectroPrivateFantasyRobertsLaserJecybercoАвтор: ЕленаPartnerBossmanРазмер 4,5ОригинальнаяPrecisiКолонки SupraРоссийскаяВ руководствеTHROUGHDiamondНеобычнаяС раскраскойАвтор: ЛюдмилаScrabblИгровой домикWindowsWindowsВ пособииУниверсальнаяТетрадь ArtCyclone
В монографииEmanuelMACROGAGrumiauПасха 1917В целях правильногоCharlesПить все,PitifulВ ваших рукахОсень 1919Быть можетlychagiМосква -Издание включаетMichaelИздание 1962Переводчики:РедкостьМосква, 1944В предлагаемуюВ сборникПрижизненноеSupercaОт издателяСобачьи боиChiaureЧто можетAlastaiМонография
От издателяОт издателяОт издателяНенастнымРедактор:Издание представляетПособие включаетХудожник:ServiceВ центреРедакторы:Художники:ПодробныеChampioХудожник:RudyardEleanorMonsterUlyssesCorinnaРедактор:WindowsХудожники:ProsperMacromeГарантияГарантияГарантияwwwrosmSabatin
Пособие адресованоРабочая тетрадьИздательствоСоставитель:TimothyСерия РазвивающиеВ настоящееSymphonДанное учебноеТестовыеAakesonDouglas

100%
100%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia