premiery

Wszelkie informacje z Zagranicy

Postautor: Mazur » 2014-02-05, 15:56

Obrazek

Zagraniczny serwis informacyjny TMZ potwierdził, że raper DMX zostanie przeciwnikiem George'a Zimmerman'a w nadchodzącym meczu w telewizyjnym show stacji FOX "Celebrity Boxing"

"Raper powiedział: “I am going to beat the living fuck out him … I am breaking every rule in boxing to make sure I fuck him right up. The date and location of the celebrity match will be announced next Wednesday."

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: AWOL » 2014-02-05, 16:07

Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Fudzi » 2014-02-05, 16:24

Jaki młody
"Grab your glocks when you see 2Pac
Call the cops when you see 2Pac"

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Mastermark69 » 2014-02-05, 17:38

Były już podczas tej serii jakieś ciekawe walki?
"... Jestem szczery i kocham i nie robię krzywdy,
za te słowa na blokach zrobią pogrzeb ci ksywki..."

'Don't you ever take my kindness for weakness!"

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Kaban » 2014-02-05, 17:41

Ta cała akcja rappers vs Zimmerman mnie wkurwia. Gość zrobił wszystko co powinien, sąd go uniewinnił, czarni rzucają się na białych, a sam Zimmerman to drugi Hitler. Może jak skopie dupsko X'owi jakoś się to skończy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Mazur » 2014-02-05, 19:34

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Mazur » 2014-02-09, 11:31

Obrazek

W ciągu ostatnich kilku tygodni byliśmy zasypywanie informacjami na temat wali DMX'a z Zimmermanem. Właściciel "Celebrity Boxing" Damon Feldman dodał dzisiaj rano wpis na Tweeterze o odwołaniu walki.

'Przepraszam wszystkich. Walka George Zimmermana zostaje odwołana. Przepraszam za wszystkich i ubolewam nad tym, to było wielkie przedsięwzięcie. Chciałbym podziękować każdemu za dobre i złe komentarze. Podjąłem taką decyzję bo "more to life, then money" '

"To była moja decyzja aby odwołać walkę George'a Zimmerman'a ta walka była dla mnie warta sporo pieniędzy, jednak ludzkie uczucia są dla mnie ważniejsze. Zrezygnowałem z średnio miliona dolarów (jego wypłata) za tą walkę, ale szczerze mówiąc wolę uszczęśliwiać ludzi. Dziękuję."

// Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale propsuje, zrezygnował z łatwego miliona (over million - EASY!, EASY! xD)

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: vale » 2018-09-15, 06:46

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Zagraniczne Newsy