premiery

Wszelkie informacje z Zagranicy

Postautor: CandlE » 2014-04-08, 10:09

Obrazek

Muzyk ujawnił, że z 250 nagranych kawałków, wybierze 25, które znajdą się na jego najnowszym longplayu. Wersja classic ma zawierać 20 utworów. Pozostałe 5 ma znaleźć się na wersji deluxe. Raper ma także w planach stworzenie trzech krótkich filmów, które mają być ściśle powiązane z utworami znajdującymi się na krążku.

„Paperwork” to oficjalny tytuł. Album ukaże się niedługo - zapewnił artysta., który w rozmowie z radiem Hot 97 wyjaśnił także genezę jego nazwy. - Nazwa wzięła się od tego, że jeżeli ktoś ma jakieś papiery na ciebie, to może oznaczać to kłopoty. Wielokrotnie bywałem w takich sytuacjach. Ten album będzie o mnie, będzie prawdziwy i autentyczny - wyjaśnia T.I.P.

Szef Grand Hustle Records wyjaśnił także, że „Paperwork” będzie się trochę różnił od jego dotychczasowych wydawnictw. - To pierwszy raz w mojej karierze, gdy mam dużo czasu i mogę spokojnie zaplanować czas i zająć się wyłącznie pracą twórczą. Mam już cały materiał, mogę spojrzeć wstecz i zobaczyć czego brakowało mi na poprzednich płytach. Jestem przekonany, że wraz z Pharrelem stworzę idealne połączenie trapu z innymi gatunkami - powiedział

Z mojej strony ogromne jarangggoo
life is the bitch, and death is her sister
sleep is the cousin, what a fuckin' family picture
you know father time, we all know mother nature
it's all in the family, but I am of no relation

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: vale » 2018-09-15, 06:58

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Zagraniczne Newsy