premiery

Wszelkie informacje z Zagranicy

Postautor: .xeS. » 2014-08-14, 14:20

Kod: Zaznacz cały
https://soundcloud.com/divaudi-studios/return-of-the-king

Nowy track gordiego, gdzie to zaczepia Lo-key'a (który uznawał sie za króla horrorcore'u), co śmieszne sam gordi pisał że kończy z horrorcore'm i lo key może być tym królem a teraz taka zaczepka, ja przeczuwam że jakiś beef sie wyłoni z tego i wreszcie usłyszymy prawdziwy horrorcorowy beef z taką dawką wkurwienia. ;x
Zaliczam progres, bo to raczej łatwa sztuka.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Hekt-X » 2014-08-14, 15:38

Ja mam nadzieję, że Gordy wypierdoli jakiś konkretny chory album na miarę Cobaina.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Juggalo_RYCHU » 2014-09-27, 12:07

King Gordy podpisał chyba kontrakt z Self Employed Records i zaczął nagrywać nowy materiał lecz nie jestem pewien czy jest to pewna informacja. Mógłby nagrać album w stylu "The Entity" lub "Xerxes The God-King".

Co do tego dissu, to dla mnie w ogóle bez sensu, Gruby pisał, że kończy z horrorcore'em (lecz nadal będzie dogrywał featy do horrorcore'owych kawałków) a mimo to ma ból dupy o jakiś głupi tytuł. Za pewne znał twórczość Lo-Key'a wcześniej więc czemu nagrał to tak późno? Poza tym Lo key go wyśmiał na swoim FP i pewnie na tym sprawa się zakończy. Czytając komentarze na różnych serwisach zdania na ten temat były podzielone lecz można stwierdzić, że większość ludzi stała za Lo-Key'em. Być może Gordy szukał jakiegoś szumu, żeby o nim do końca nie zapomniano? :D Ja miedzy nimi osobiście nigdy nie wybiorę "króla", oboje wnieśli coś na scenę i obu lubię, słucham i szanuje.
Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! Say what you will of me! I'll always have Juggalo Family!

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: vale » 2018-09-15, 07:10

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Zagraniczne Newsy