premiery

Postautor: kłosa » 2013-10-18, 20:18

Ja ci powiem tak że też pisałem jak ty takie słowa zwykłe pociski to znaczy zwykłe ja się na walkach nie znam myślałem ze moje beda fajne 1 raz walczylem okazalo sie ze do dupy tez tego nie kumam widocznie wiecej ma byc ciezkosci do zrozumienia i dobrych pociskow trafnych w cel odpowiedzi tez do twoich tez trafnych tyle xd

10%
10%

Postautor: CandlE » 2013-10-18, 21:18

1.Candle odpowiedział pół
godziny po czasie a wydaje mi
się, że w moim wypadku od razu
zostałbym zdyskwalifikowany.

Skąd ta pewność? Spojrz na inne walki i znajdziesz odpowiedź.
2. Ja nie napierdalałem hashtagami co moment, odnoszę wrażenie, że Candle używał bezensownych hashtagów bo nie mógł znaleźć rymu.. zresztą wielu tutaj tak robi, ja tego akurat nie rozumiem, tak jak i samego sensu używania hashtagów no ale mniejsza o to.

Najwidoczniej nie rozumiesz hasztagów i ich mocy, hę. Co do ilości - Bicz plis. Masz tylko trzy sztuki. Równie dobrze mogło być ich milion pięćset sto dziewięćset, w tym momencie mógłbyś nazwać to napierdalaniem hasztagami
Zwłaszcza w oczy rzucił mi się wers : "Iść na Twój koncert? Ojcze, problem, bo brat, nie przyjdę"

Hę, z tym się zgodzę. Dopiero po walce, gdy przeczytałem wstawioną zwrotkę zauważyłem ten "wypychacz"
mam wrażenie, że gdybym również miał 600+ postów i kolorowy nick to moje szanse znacznie by wzrosły.

#fejmsięzgadza mimo wymarcia forum. I tego Ci nie wyjaśnię. Jak i całej reszty, bo po prostu się nie da. Chcesz? Spoko, mogę się zdyskwalifikować, nie ma problemu. I... Tak zrobię. Przechodzisz
Powodzonka dalej.
life is the bitch, and death is her sister
sleep is the cousin, what a fuckin' family picture
you know father time, we all know mother nature
it's all in the family, but I am of no relation

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Kesler » 2013-10-18, 21:21

Pikaczu, ale jedyny dobry pancz w CAŁEJ walce - biorąc pod uwagę również Twoje 32 wersy - to homonimia z harmonią. Nic innego nie zauważyłem. Pokaż gdzie są Twoje pancze.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: pikacz » 2013-10-18, 23:14

Spokojnie, powiedziałem, że oczekuję tylko wyjaśnień a nie zmiany werdyktu bo to bez sensu. Nie stawiajcie mnie od razu w świetle jakiegoś idioty który za wszelką cenę chce wygrać, sam po prostu nie których rzeczy nie rozumiem jeśli chodzi o walki.

10%
10%

Postautor: kłosa » 2013-10-19, 11:58

Ja też nie xd ale chodzi też o to by nie jechać prostotą żeby te wersy własnie były nie do zrozumienia i trafne tyle ty Candle walczysz dalej a nie

10%
10%

Poprzednia

Wróć do Edycja 4