premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Kazarr » 2013-08-18, 19:30

Premier League i Serie A najlepsze, Bundesliga tez spoko nawet

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: ice-k » 2013-08-19, 14:35

Od zawsze Premier League, tylko teraz trochę mnie denerwuje zmiękczenie tej ligi, tęsknie za starą Chelsea w której zawodnicy byli dobrze zbudowani, teraz jak patrzę na atak, to dominują knypki i o walkach powietrznych nie ma co marzyć, jedynie jarają mnie Lukaku i Moses, bo kolesie są dobrze zbudowani i w główkach miażdżą. A wcześniej Chelsea miała to coś: Zola, Wise, J.Cole, Lampard, Drogba, Essien, Terry, Gudjohnsen, Makelele, chociażby Ballack jeszcze. Teraz są starzy, (Lampard, Terry, Essien) albo skończyli kariery, lub zmienili kluby. :( Ostatni raz Chelsea miała to coś za ery Ancelettiego. Teraz pod wodzą Mourinho, może to znowu będą mieć to coś, co sprawi że będę chciał ich oglądać bez względu na wynik, bo teraz jak grali z Hull to biegali i nie było tego truchtania, jak w poprzednim sezonie i robili akcję bez MATY O.o, w poprzednim sezonie to było nie do pomyślenia. Poza tym, lubię tę ligę bo każdy, może z każdym wygrać i urwać punkty drużyną z TOP4.
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: AWOL » 2013-08-19, 16:29

O tak, Chelsea sprzed kilku lat to klasyka. The Blues to mój ulubiony klub, nawet raz byłem na meczu na Stamford Bridge.
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Spk » 2013-08-19, 20:12

Premier League, już drugi rok staram się oglądać jak najwięcej meczów z angielskiej ligi. Ulubione zespoły? Praktycznie wszystkie średniaki i słabeusze na czele z Swansea, Evertonem, Newcastle czy Southampton. Norwich w tym roku ma ciekawy skład, Sunderland pięknie się wszystko zapowiada. Zawsze ściskam kciuki za tych słabszych, z poza tej wielkiej 6 (jedynie z Arsenalem sympatyzuje, ale Kanoniersy to już nie to co kilka lat temu)

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Mastermark69 » 2013-08-19, 21:19

Uwielbiam tą ligę, od zawsze ulubiona. A kluby? Nigdy nie miałem ulubieńców, ale jakoś kilka miesięcy temu postanowiłem kibicować Liverpoolowi i tak mi zostało i pewnie już zostanie. Podoba mi się wizja Brendana, i nie chciałem iść na skróty zostając fanem City czy Chelsea. Generalnie w tym sezonie jeszcze będę sympatyzował z Southamptonem, fajne transfery plus Boruc na bramie.
"... Jestem szczery i kocham i nie robię krzywdy,
za te słowa na blokach zrobią pogrzeb ci ksywki..."

'Don't you ever take my kindness for weakness!"

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Spk » 2013-08-19, 22:33

nono Liverpool jest ciekawy. Coutinho to jest przyszłość futoblu. Grasz może w fantasy premier league?

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: ice-k » 2013-08-20, 02:07

Ja chcę powrotu Live do top4, Chelsea, MU, Live, Arsenal - stara dobra wielka czwórka, tęsknie za tym. :( I jeszcze ta 4 trenerów, Mou, SAF, Rafa, Wenger, to miało swój urok.
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Mastermark69 » 2013-08-20, 10:20

Grasz może w fantasy premier league?

Pewnie 55 pktów po 1szej kolejce, nie jest źle,zwłaszcza że dwóch graczy nie wyszło nawet na minutę... :>
"... Jestem szczery i kocham i nie robię krzywdy,
za te słowa na blokach zrobią pogrzeb ci ksywki..."

'Don't you ever take my kindness for weakness!"

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Spk » 2013-08-20, 20:50

Ja 50 pkt. Jestem zły bo Kagawa nie zagrał, a Hazard, Coutinho, Lukaku czy Walcott zgarneli jakieś minimalne punkty, liczę na jeszcze kilka punktów w związku z podwójną kolejką dla Chelsea i Aston Villi (mam Benteke). Totalnie zawaliłem obrone (Whittaker i Briggs na ławce, którzy sporo punktów zdobyl, a Rat i Davies w polu, pierwszy nie zagrał drugi marny 1 punkt). Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: AWOL » 2013-12-02, 00:56

No i wchodząc w grudzień mamy w chuj zawiłą sytuację w Premier League. Praktycznie drużyna z końca pierwszej dziesiątki może po jednej kolejce wskoczyć do czołówki. Różnice punktowe (z wyjątkiem Arsenalu, który troszkę odjechał i CFC ich goni) są malutkie. Ciekawie robi się też w Liga BBVA, gdzie Barca nareszcie zgubiła punkty i teraz jest na równi z Atletico. ]:>

Roma straciła lidera w Serie A, a szkoda, bo już bardzo długo czekają na mistrza.
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Cygar » 2014-03-16, 08:30

Jeśli chodzi o ulubioną ligę to będzie nią zdecydowanie Premier League. Bez wątpienia ze wszystkich czołowych lig europejskich ta jest najbardziej wyrównana i mecze na wyspach wzbudzają najwięcej emocji. Osobiście jestem wieloletnim kibicem Manchesteru United, który ma jednak słaby sezon i raczej nie powtórzy sukcesu sprzed roku. No ale wiadomo, następny sezon jest nasz! :D

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: hooligan » 2018-05-13, 13:05

Nie będę oryginalny - najbardziej interesująca dla mnie jest Premier League, byłem w Liverpoolu parę lat temu ale niestety nie udało mi się zdobyć biletów na mecz.

0%
0%

Postautor: vale » 2018-09-16, 03:11

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Sport