premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Kesler » 2011-02-03, 09:06

Heh, to co się stało po konkursie było żenujące. Chyba organizatorzy nie spodziewali się zwycięstwa polaka i hymn to na szybko gdzieś z neta ściągneli, bo to był jakiś marsz pogrzebowy, a nie mazurek... Do tego jeszcze te odpalone race stworzyły taki kontrast, że po prostu chciało mi się śmiać...

Co do samego konkursu to jak zobaczyłem spadającego Urhmana pomyślałem sobie, że Stoch może zdobyć nawet medal w Holmenkolen. Mamy dwóch na prawdę mocnych zawodników, trzeciego średniaka no i problem z czwartym do drużyny... Ale Norwegia, Finlandia, Niemcy, Japonia i inni, którzy liczyli się w walce o medale w ostatnich latach mają takie same albo i większe problemy, także jestem dobrej myśli. Myślę, że na normalnej skoczni Polska będzie walczyła o medal.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: poeta » 2011-02-26, 16:18

Właśnie trwa konkurs, Stoch 10, a Małysz 3 po pierwszej serii. Szanse Kamila na medal są raczej znikome, więc trzeba trzymać kciuki za Adama.

[ Dodano: 2011-02-26, 16:48 ]
No i mamy brąz :D
Ilu ludzi jest na świecie, tyle właśnie jest opinii.
Obieram swoją drogę, i nie patrzę się na innych...

40%
40%

Postautor: Milkshake » 2011-02-26, 17:34

ja skoki lubiłam w drugiej lub trzeciej gimnazjum, jarałam się Schlirenzauerem :P

o proszę, brawo Adam;)

Stoch bardzo pozytywne zaskoczenie w tym roku ;)
Milkshake

Postautor: Cali_FCB » 2011-02-26, 17:36

Małysz to jest fenomen, nie wiem jak on to robi że przez tyle lat utrzymuje się w ścisłej czołówce. Wszyscy inni jak Ahonen, Schmitt czy Kasai już dawno albo przestali skakać albo robią to na dość średnim poziomie, a nasz Adam cały czas walczy o medale. Piękna sprawa.

Prekursor
Prekursor

Postautor: NiktWazny » 2011-02-26, 20:59

Małysz kozak w chuj. Szkoda że nie ma złota no ale... jeszcze jest konkurs na dużej : ] go Adam ! a i Stoch też fajnie skakał
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: poeta » 2011-03-03, 12:23

No dzisiaj trzeba trzymać kciuki, Adam jest w dobrej formie, skacze rewelacyjnie, oby tylko Austriacy nie wyrwali mu złota. Mam przeczucie, że to jego ostatni sezon, a to złoto byłoby zajebistym uwieńczeniem jego MEGAKARIERY.
Ilu ludzi jest na świecie, tyle właśnie jest opinii.
Obieram swoją drogę, i nie patrzę się na innych...

40%
40%

Postautor: CzarnoBialy » 2013-11-23, 17:08

Zaczęło się

Obrazek

Żyła jest w formie, kwalifikacje 1 miejsce, seria próbna 2 miejsce, Kamil blisko rekordu skoczni, może być dobrze w tym roku

Obrazek
"Polska mentalność, jak czytam te bzdury "chce się wybić na fejmie innych" itp. to się zastanawiam co ludzie mają w głowach. Od czego są beefy? Moim zdaniem po to, żeby pokazać kto jest lepszy, kto bardziej zasługuje na ten fejm."

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Laj » 2013-11-23, 17:43

Słyszałem, że będzie 7 Polaków w konkursie :hurra:
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: AWOL » 2013-12-02, 00:51

Jak chyba każdy, już od MAŁEGO BRZDĄCA od czasu do czasu spojrzę na jakieś zawody. Rzeczywiście, ten sezon zapowiada się ciekawie dla naszych zawodników i apetyty są spore. Dwa konkursy w tym roku były chujowo wietrzne, ale mam nadzieję, że teraz nadejdzie stabilizacja i będziemy nabijać punkty! Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce PŚ :D . Historia, która parę lat temu byłaby pewnie niemożliwa do uwierzenia. Biegun w końcu spadnie, ale liczę, że Pies i Żyła zadomowią się w topowej dziesiątce.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika