premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Cali_FCB » 2009-02-23, 22:10

Temat ogólny o futbolu. Rozmawiamy tu o wszystkim co jest z nim związane, o klubach, wydarzeniach, transferach itp. :)

Prekursor
Prekursor

Postautor: Qwanell » 2009-02-23, 22:16

Real rozmontował Betis zawodowo, Raul <333, a Hunter spłaca swój transfer :D
Qwanell

Postautor: Górek » 2009-02-23, 22:18

Kończąc wątek z tematu "Wasze ulubione kluby sportowe?"

Luis Figo przeszedł do Realu dlatego, że Barcelona nie zaproponawała mu kontraktu jaki niewątpliwie wtedy mu się należał był w tamtym okresie najlepszym piłkarzem świata za co otrzymał nagrode FIFA. A żałosne nie było zachowanie Luisa(którego ja osobiście też średnio lubię, ale działaczy Barcelony, która pozwoliła na odejście swojego kapitana do Kastylii, tematu Cules nie trzeba chyba poruszać :wstyd: )

Koniec moich wypowiedzi na temat Wymiany graczy między dwoma największymi klubami w Hiszpanii.

Zapodajcie jakiś ciekawszy temat. :rotfl:
"Gdy Guti ma swój dzień, jest lepszy od Diego, Xaviego i Riquelme razem wziętych, ujmując jedynie boskiemu Zizou"

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Cali_FCB » 2009-02-23, 22:23

Górek pisze:A żałosne nie było zachowanie Luisa(którego ja osobiście też średnio lubię, ale działaczy Barcelony, która pozwoliła na odejście swojego kapitana do Kastylii

Jesli jego zachowanie nie było żałosne, to Eto'o tym bardziej. ;) W końcu on prawie nie grał w Realu, a do Barcy przyszedł z Mallorcci. A Luis nawet jeśli był obrażony na szefów Barcelony, to skoro kochał ten klub powinien był odejść gdziekolwiek tylko nie do Realu, to było nie fair wobec kibiców, nie zarządu.

Ale ok kończymy ten temat.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Górek » 2009-02-23, 22:28

Dobra to zacznę nowy.

Jak się zaptrujecie na tegoroczną Ligę Mistrzów, która jutro wznawia rozgrywki? Na kogo stawiacie?
"Gdy Guti ma swój dzień, jest lepszy od Diego, Xaviego i Riquelme razem wziętych, ujmując jedynie boskiemu Zizou"

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Qwanell » 2009-02-23, 22:31

LM wygra Man. Utd. :]

Wg. mnie nie będzie na nich chuja :]
Qwanell

Postautor: Górek » 2009-02-23, 22:34

Inter ich zatrzyma coś tak czuję, że mimo nienajlepszej formy Mediolańczyków uda im się pokonać Diabły. Mourinho w 12 meczach z Fergusonem przegrał tylko raz.
Najlepsza para 1/8.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Gruby » 2009-02-23, 22:49

hehe... dobra... ja sobie powiem coś o GieKSie mojej kochanej :)

ja pierdole... przez brak netu, czasu itp. mało razy byłem w tym roku na stronie klubu... wchodzę dzisiaj, patrzę a tu ZONK i jeb taki chuj wielki... wszyscy zawodnicy co reprezentowali poziom odeszli... ja pierdole... nosz kurwa jego jebana mać....
przepraszam za słownictwo ale szlag mnie trafił i krew zalała...

z europy to martwi mnie słaba postawa Werderu w Bundeslidze...

a i tak szczerze... to życzę Lechowi szczęścia w spotkaniu z Udinese... :)

peace :)

edit... piłka nożna jest tak nieprzewidywalnym sportem, że gdybym miał stawiać na jakiś klub, to chyba bym nie zaryzykował i nie obstawił tegorocznej LM :)
Reprezentant miasta K-CE...

Obrazek

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Qwanell » 2009-02-23, 22:53

Gruby, Katowice? :D

To nie możemy się lubić :D Bo ja za Jastrzębiem jestem :D
Qwanell

Postautor: Górek » 2009-02-23, 23:03

A tak, bo w Polsce kibice rywalizujących między sobą klubów nie mają prawa się lubić :rotfl:

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Qwanell » 2009-02-23, 23:11

Górek, xD
Qwanell

Postautor: kbls » 2009-02-23, 23:35

Qwanell pisze:Gruby, Katowice? :D

To nie możemy się lubić :D Bo ja za Jastrzębiem jestem :D

Katowice zrobiły myk zeszłego roku z kontroprawą " :O O kurwa, oprawa roku". Pamiętacie ten mecz? :D

60%
60%

Postautor: ADR[C] » 2009-02-24, 00:49

Atletico Madryt -:- FC Porto
Olympique Lyon -:- FC Barcelona
Arsenal Londyn -:- AS Roma
Inter Mediolan -:- Manchester United
Real Madryt -:- Liverpool FC
Chelsea Londyn -:- Juventus Turyn
Villarreal CF -:- Panathinaikos Ateny
Sporting Lizbona -:- Bayern Monachium

Takie mam marzenie, żeby zespoły oznaczone boldem przeszły do kolejnego etapu LM.

Co do rzeczywistości, najmocniej trzymam kciuki za moją ukochaną Starą Damę. Juventus dawno nie miał okazji popisać się w LM, więc liczę, że ten sezon da nam puchar. Co więcej, Gigi Buffon powiedział sam, że Juve to drużyna nie do wygrywania Serie A, a LM.

Kolejnym meczem na który zwrócę szczególną uwagę jest spotkanie z Barcy z Lyonem. Francuzom kibicuje, jak nigdy. Chciałbym, aby stała się sprawiedliwość i Barca odpadła, jak najszybciej. Słabe występy w meczach ligowych coraz bardziej udowadniają, że na Barcę nadszedł kres.
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Cali_FCB » 2009-02-24, 15:23

ADR[C] pisze:Chciałbym, aby stała się sprawiedliwość i Barca odpadła, jak najszybciej. Słabe występy w meczach ligowych coraz bardziej udowadniają, że na Barcę nadszedł kres.

Dwa słabsze mecze nie oznaczają jeszcze kryzysu, nie można wygrywać wszystkich meczów w sezonie. I nie mówię tego tylko z tego względu, że kibicuje Barcelonie. :) Mecz z Lyonem dzisiaj powinien właśnie to pokazać, jeśli znowu Barca zagra słabo, myślę że będzie można mówić o tym że jest w dołku.

Chyba najciekawsza para. Te dwa kluby już dawno ze sobą nie grały, przynajmniej ja tego nie pamiętam. Liczę na Inter, chciałbym żeby osiągnęli wreszcie coś w Europie.

Kolejny bardzo interesujący pojedynek, tutaj jestem zdecydowanie za Liverpoolem. Nie chodzi już tylko o to, że chce odpadnięcia Realu, po prostu lubię The Reds i mam nadzieję że to oni wywalczą awans. ;)

Prekursor
Prekursor

Postautor: houłmi » 2009-02-24, 15:35

krzychuk pisze:
ADR[C] pisze:Chciałbym, aby stała się sprawiedliwość i Barca odpadła, jak najszybciej. Słabe występy w meczach ligowych coraz bardziej udowadniają, że na Barcę nadszedł kres.

Dwa słabsze mecze nie oznaczają jeszcze kryzysu, nie można wygrywać wszystkich meczów w sezonie. I nie mówię tego tylko z tego względu, że kibicuje Barcelonie. :) Mecz z Lyonem dzisiaj powinien właśnie to pokazać, jeśli znowu Barca zagra słabo, myślę że będzie można mówić o tym że jest w dołku.

Chyba najciekawsza para. Te dwa kluby już dawno ze sobą nie grały, przynajmniej ja tego nie pamiętam. Liczę na Inter, chciałbym żeby osiągnęli wreszcie coś w Europie.

Kolejny bardzo interesujący pojedynek, tutaj jestem zdecydowanie za Liverpoolem. Nie chodzi już tylko o to, że chce odpadnięcia Realu, po prostu lubię The Reds i mam nadzieję że to oni wywalczą awans. ;)

tez mam nadzieje ze Inter i Liverpool przejda, a to nie jest niemozliwe. Benitez i Mourinho juz nie raz pokazywali jak genialnymi sa taktykami :) Choc z drugiej strony Ferguson - wiadomo, ale Juande Ramos nie jest dla mnie wybitnym trenerem..
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Następna

Wróć do Sport