premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Bristol » 2009-10-12, 19:21

Temat polega na rozmieszczeniu poszczególnym graczy na murawie, których ogromnie doceniacie za grę, oraz zachowanie na stadionie.

GK: Julio Cesar.
PO: Sergio Ramos.
ŚO: Giorgio Chiellini
ŚO: Gerard Pique.
LO: Marcelo Vieira.
PP: Jesus Navas.
ŚP: Cesc Fabregas.
ŚP: Michael Essien.
LP: David Silva.
N: Fernando Torres.
N: Karim Benzema.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: houłmi » 2009-10-12, 19:23

Czyli ulubieni, a nie najlepsi? Czy moze ci ktorych najbardziej szanujecie?
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Bristol » 2009-10-12, 19:25

Przedstawiasz po prostu skład swoich marzeń. Możesz zamieścić kogo tylko zechcesz.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2009-10-12, 19:39

GK: Gianluigi Buffon
PO: Carles Puyol
LO: Roberto Carlos
ŚO: Rio Ferdinand
ŚO: Gerard Pique
PP: Leo Messi
LP: Andres Iniesta
ŚP: Steven Gerrard
ŚP: Xavi
N: Rivaldo
N: Thierry Henry

edit: Zapomniałem o Rivaldo. :wstyd: także wstawiam go za Ville.
Ostatnio zmieniony 2009-10-12, 20:14 przez Cali_FCB, łącznie zmieniany 1 raz

Prekursor
Prekursor

Postautor: houłmi » 2009-10-12, 19:41

Buffon - Puyol, Nesta, Carragher - Fabregas, Gerrard, Iniesta, Tommasi - Messi, Raul, Rivaldo. Sklad ulubionych z tych, co jeszcze graja.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Qwanell » 2009-10-12, 19:49

jak pomylę jakieś pozycje to sorki, ale już nie siedze w tym tak jak dawniej. ;)

gk - casillas
op - ramos
ol - evra
oś - ledley king
oś - joseph yobo
pp - robert pires
lp - iniesta
śp - lampard
śp - diego
nś - ruud
nś - liedson.
Qwanell

Postautor: Dipset » 2009-10-12, 20:36

Obrazek

* mimo, że gra często jako prawy obrońca.
Moja ulubiona 11-stka :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: kbls » 2009-10-12, 22:25

Wyparło :D

Lahm - Vidic - Adamski - Evra

Giggs - J. Cole - Davids - Robben

Robinho - Saganowski

:D

Krótkie uzasadnienia:

Wyparło - symbol mojego klubu, nie tylko ze względu na lojalność, ale także ze względu na wielkie wpadki, przeplatane wspaniałymi momentami, łzy szczęścia i rozpaczy, jakie sam ronił - i które dawał nam, kibicom. DO tego niezły bądź co bądź golkiper :)

Lahm - jedyny Niemiec jakiego toleruję, błyskotliwy, ofensywny, mój wzór (gdy jeszcze byłem obrońcą :D)

Vidic - bezkompromisowy, ostry, Serb (:D) - same plusy :)

Adamski - kto się interesował procesem licencyjnym wie, za co w Łodzi zawsze będzie miał darmowe piwo w każdym lokalu kibicowskim

Evra - analogicznie do Lahma. :D

Giggs - idol z młodości, pierwszy piłkarski wzór do naśladowania po tacie, wzór profesjonalisty - lojalny wobec klubu, managera...

Davids - walczak, imponował charakterem, fryzurą i okularami :D

J. Cole - wydaje się być prawdziwym straight english geezer'em, a że blisko mi do stylu casual i w ogóle tych klimatów - stąd moja sympatia do niego.

Robben - holenderski czarodziej, w czasach Euro 2004 osobisty idol i to ja zawsze na treningach byłem Robben dla ubogich :D

Robinho - człowiek, który ewidentnie cieszy się grą. Byłby tu razem z Ronaldinho, ale musiałem wyróżnić

Saganowski - niesamowity chłopak, którego miałem przyjemność poznać osobiście, od zawsze na zawsze z ŁKSem, z Łodzią, ze skromnością, pokorą i profesjonalizmem. Podniósl się po mega wypadku w młodości - dozgonny szacunek.

60%
60%

Postautor: mateja » 2009-10-13, 05:27

GK: Casillas
PO: Ramos
LO: Ashley Cole
ŚO: Rio Ferdinand
ŚO: John Terry
PP: Beckham
LP: Gaizka Mendieta
ŚP: Steven Gerrard
ŚP: Kaka
N: Raul ! :)
N: Ronaldo ( Brazylia)
poppa notha pill right na na na smoke anotha bowl right na na na na

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: houłmi » 2009-10-13, 07:48

Buffon - bardzo sympatyczny czlowiek, szczegolnie moj szacunek do niego budzi fakt ze ma tych samych znajomych od dziecinstwa i nie wiem ile w tym prawdy, ale kiedys jakis komentator mowil ze funduje im wejscia na mecze w ktorych bierze udzial. O umiejetnosciach juz nie wspominam.

Puyol - cala kariera w Barcelonie, uniwersalny gosc, moze grac na boku i srodku, zawsze walczy do konca. Kiedys byla taka sytuacja, chyba w finale Euro 2008 ze sedzia cos tam odgwizdal, wszyscy stali, a Carles jakby walczyl o smierc wybil pilke wslizgiem ;d

Nesta - mam do niego sentyment od Euro 2000, kiedy to byl absolutnie nie do przejscia.

Carragher - taki niedoceniany, ale symbol Liverpoolu, moze nie tak efektowny jak pozniej wymieniony Steven, jednak nie mniej skuteczny we wlasnych zadaniach.

Fabregas - podobnie jak bramkarz mojej jedenastki ma tych samych znajomych od dziecinstwa, w wywiadach optymistycznie nastawiony do swiata, gra fair, wychowanek Barcy.

Gerrard - takich pomocnikow lubie jak on, czy tez Zidane albo Figo, ktory strzalami z 30 metrow w okienko potrafia zmienic losy meczu. Typowy walczak i kapitan.

Iniesta - troche ma smieszny wyraz twarzy, jakby nie wiedzial gdzie jest, ale to co gral w pierwszej czesci roku to magia. Nie tyle co umiejetnosci, to doceniam go za styl.

Tommasi - Wloch to tez taki waleczny pilkarz, szczegolnie mam szacunek do niego ze jak mial kontuzje, to nie chcial narazac na koszty Romy (ktora wtedy byla w kryzysie) i poprostu zrezygnowal z pensji do czasu wykurowania sie.

Messi - to jest moj bog, codziennie sie do niego modle ;p

Raul - pisalem juz gdzies na forum, poprostu nigdy nie dostal czerwonej kartki, zawsze opanowany i zasluzyl sobie na caly respekt, nie tylko przez to ze cala kariere oddany jest Realowi.

Rivaldo - moj ulubiony pilkarz. Jak gralem w klubie to nasladowalem go pod wzgledem ruchow czy strzalow (zawsze wysoko podniesiona noga i wewnetrzna czesc stopy). Mistrzowski styl, ciezki do podrobienia.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: ADR[C] » 2009-10-13, 23:49

Buffon - W sumie nie powinienem argumentować, bo jego czyny mówią same za siebie. Od wielu lat najlepszy bramkarz świata, charyzmatyczny, inteligentny. Każda jego wypowiedź jest na tak wysokim poziomie, co gra. Nie poszedł do ManC za wielki hajs, wie, że Juventus to jego miejsce. Kochamy Gigiego !

Cannavaro - umiejętności mu odmówić nie możemy. Obrońca, który otrzymał złotą piłkę, osiągnął w karierze chyba wszystko. Można mu zarzucić odejście do Realu, ale w końcu każdy kij ma dwa końce.

Nesta - człowiek ściana i chociaż gra u przeciwnika bardzo go cenię.

Messi - Nie poczuwam się wybitnie, ale wiem, co potrafi. Szybki, zwinny, bawi się piłką... takich piłkarzy się kocha. Zapraszam do Juve ! :D

Diego - jeszcze niedoceniony, ale przyjdzie na niego czas. Będzie większym fenomenem niż Kaka, przyjdzie czas, jak Dunga go doceni. Pokazał siw Bundeslidze, w tym sezonie ma szansę grania w Juve, idealny transfer za niewielkie pieniądze.

Del Piero - Alex to mój ulubiony piłkarz do końca życia, od dziecka biegałem w jego koszulce. W najlepszej dyspozycji potrafi czynić cuda, kapitan Juve, świetny człowiek. Czekam na jego wielki powrót, a wolne z ostatniego roku to coś niesamowitego.

Villa - Napastnik, który przydałby się każdej drużynie. Wydaje mi się, że grając w obecnym zespole nie ma szans w pełni się wykazać, nie chcę Ibry, nie chcę Torresa.
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: houłmi » 2009-10-14, 08:36

ADR[C] pisze:Buffon Nie poszedł do ManC za wielki hajs, wie, że Juventus to jego miejsce.

O to takze jako argument przemawiajacy za Gigi'm.

Del Piero w sumie moglbym dac do mojej jedenastki, ale tam ustawilem boga.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2009-10-14, 09:22

To może i ja uzasadnię.

Gianluigi Buffon - świetny bramkarz, obecnie przez kontuzje może nie jest w najwyższej formie, ale przez ostatnie lata zapracował sobie swoimi interwencjami na wielki szacunek.

Carles Puyol - walczak jakich mało, jak ma formę jest prawie nie do przejścia, co pokazał choćby na Euro 08.

Roberto Carlos - jeden z najlepszych lewych obrońców w historii. Kapitalna lewa noga, strzelał piękne bramki z wolnych i nie tylko. Do tego niesłychana szybkość, kondycja czy świetne wyrzucanie autów.

Rio Ferdinand - od tylu lat filar obrony MU, bardzo skuteczny obrońca.

Gerard Pique - powiem szczerzę, że trochę bałem się czy poradzi sobie w Barcelonie, jednak szybko przebił się do składu i pokazał, jak wielki drzemie w nim talent. Doskonałe warunki fizyczne, oprócz świetnej gry w obronie potrafi też dobrze wyprowadzić piłkę czy strzelić bramkę.

Leo Messi - fenomen, w poprzednim sezonie zdecydowanie najlepszy piłkarz na świecie. Potrafi zrobić z piłka chyba wszystko, a do tego ma świetny charakter, wątpię aby kiedykolwiek odszedł z Barcy, tu jest jego dom.

Andres Iniesta - pełnię swoich możliwości pokazał dopiero po odejściu Ronaldinho, obecnie to jeden z najlepszych pomocników na świecie. Wspaniały gol w pamiętnym meczu z Chelsea, pokazał wtedy, że potrafi wziąć grę na siebie.

Steven Gerrard - całe życie wierny swojemu klubowi, w swojej grze też nigdy nie zszedł poniżej określonego poziomu. Nie muszę chyba dodawać, jak wielkie ma umiejętności. Dwoma słowami - ideał piłkarza.

Xavi - symbol Barcy, do tego ma ogromne umiejętności, niech o jego klasie najlepiej świadczy fakt, że został najlepszym piłkarzem ostatnich ME.

Rivaldo - mój ulubiony zawodnik od kiedy tylko pamiętam. Dorastał w bardzo ciężkich warunkach, nie przeszkodziło mu to jednak w zostaniu wspaniałym piłkarzem. Nigdy nie zapomnę jego wspaniałych goli, jak ten przewrotką w meczu z Valencią, czy wspaniałe uderzenie z półwoleja na MŚ w spotkaniu z Belgią. Geniusz.

Thierry Henry - wielka elegancja w grze, wielu myślało że po przejściu do Barcy już nigdy nie będzie błyszczał, jednak w minionym sezonie pokazał, że wciąż może grać na zajebistym poziomie i strzelać sporo bramek.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Kadoon » 2009-10-15, 18:56

GK - Casillas
LO - Roberto Carlos
ŚO - Alexandro Nesta
ŚO - Fernando Hierro
PO - S. Ramos
LP - Lionel Messi
ŚP - Andrea Pirlo
ŚP - Zidane
PP - Cristiano Ronaldo
N - Ronaldo Luiz Nazario De Lima
N - Thierry Henry

Pewnie w tej jedenastce pominąłem pewnie piłkarzy, których lubię i szanuję, lecz sobie nie przypomniałem.
Może to fakt, że dużo piłkarzy znalazło się w 11 z Realu Madryt. Wychowałem się na ich piłce. Największy talent, Najlepszy piłkarz, strzelec, snajper itD~ dla mnie jest Ronaldo, oczywiście Brazylijczyk. Mój idol z dzieciństwa - do dzisiaj oglądam jego występy. Według mnie najlepszy napastnik w historii.

10%
10%

Postautor: ADR[C] » 2009-10-15, 20:28

krzychuk pisze:Gianluigi Buffon - świetny bramkarz, obecnie przez kontuzje może nie jest w najwyższej formie, ale przez ostatnie lata zapracował sobie swoimi interwencjami na wielki szacunek.

Oj wraca, wraca wielki Gigi. Ostatni sezon był dla niego ciężki, teraz czeka go operacja łękotki chyba, ale to co prezentuje w Serie A w tym sezonie jest boskie. :)
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Następna

Wróć do Sport