premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Big Sun » 2011-08-09, 08:25

Ej, te pieniądze Ambramowicza wystarczyły tylko na krajowe podwórko, w Europie nie osiągnęli nic, powtarzam NIC. Barca na tych kibiców zasługuje, bo fakt gra bardzo ładną piłkę dla oka, nawet jeśli za nimi nie przepadam trzeba im to przyznać.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Hornet » 2011-08-09, 09:59

Big Sun pisze:Ej, te pieniądze Ambramowicza wystarczyły tylko na krajowe podwórko

Ta, fajne krajowe podwórko, że tylko gdy Abramowicz kupił klub zaczęło być o nim głośno, a wcześniej interesowała się nim garstka osób. Transfery transfery.. warto zwrócić na to uwagę ile on na to hajsu przejebał.. bez sukcesów w Europie, w lidze znacznie lepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Big Sun » 2011-08-09, 10:03

Z tego co się orientuje w piłce chodzi o zdobywanie trofeów nie o medialność prawda?
Obrazek
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Kaban » 2011-08-09, 10:04

Teraz futbol sie zmienil. Kluby to juz nie kluby a wielkie przedsiebiorstwa. Teraz liczy sie kasa a za kasa kryje sie medialnosc.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Hornet » 2011-08-09, 10:10

Nom, podbijam Kabana, nie da się ukryć. Bez pieniędzy Chelsea czy Manchester City byłyby dziś szarymi nieliczącymi się klubami. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Big Sun » 2011-08-09, 10:14

NIe przeczę, ale w futbolu nadal chodzi o wygrywanie, zdobywanie trofeów. Jasne, hajs się liczy, ale może inaczej. Co kryje się za wygrywaniem? Cała medialność i pieniądze, więc zdobywanie trofeów mimo wszystko jest ważniejsze, bo daje to wszystko.
Obrazek
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Hornet » 2011-08-09, 10:19

Ja o czym innym, a Ty dalej swoje. :D Masz rację, mi tylko chodziło o to czemu Chelsea zawdzięcza największe sukcesy.
Obrazek

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Kaban » 2011-08-09, 10:24

Wygrywanie powinno być najważniejsze, ale już nie jest. Zeszło na drugi plan. Dlaczego młodzi zawodnicy przechodza do ManC ? Bo tam dostaja w chuj duzo kasy. Dlaczego np Robinho przeszedl do nich, skoro caly czas mowil ze chce zostac najlepszym pilkarzem swiata a z jednego najlepszych klubów swiata przeszedl do wtedy ligowego sredniaka ? Kasa kasa i jeszcze raz kasa, a nie "jakies tam trofea".
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Big Sun » 2011-08-09, 10:27

Nie będę się o to sprzeczał, bo Chelsea to drużyna z "mojego" podwórka. Liga Angielska zawsze była przeze mnie bacznie obserwowała i wiem jaką drogę przeszła ta drużyna. Przed Abramoviczem byłą groźba bankructwa, ale jeszcze wcześniej The Blues grali w Lidze Mistrzów i trzymali się w czołówce, chociażby kiedy trenerem był GIanluca Vialli, a później Ranieri. Mieli bardzo dobrych zawodników z Zolą, czy jeszcze wcześniej Chrisem Suttonem na czele. To nie był taki szarak, raczej drużyna dobra na europejskie puchary, ale za słaba na walkę o mistrzostwo najpierw z Man Utd, czy Blackburn, później Arsenalem. Z City to inna bajka, bo ten klub oprócz tegorocznego Pucharu Anglii nie wygrał nic od 40 lat i zawsze pałętał się po końcówce ligi. Przyszyły Szejki to od razu wielkie ambicje się zaczęły. Fajna ekipa się tam montuje, ale oni nigdy nie zdobędą mojego wystarczającego szacunku by móc o nich mówić z szacunkiem jak o Arsenalu, Liverpoolu, czy nawet Chelsea. City nie zdobyli nawet w 25% tylu pucharów co Arsenal, United, czy Liverpool. Zdobyli tyle samo mistrzostw co Chelsea o ile się nie myle, z tym że to Chelsea wygrywała cokolwiek w ostatnich latach. Jasne, nie oczekujmy, że klub od razu zacznie wygrywać, jednak jeśli daje się taki nakład finansowy wyniki powinny przyjść na prawdę szybko. Z tym, że te finanse trzeba wydawać mądrze, a nie kupować każdego kto sie napatoczy. Swego czasu przecież w kadrze Citiziens było aż 10 (!) napastników, którzy poziomem od siebie ani trochę nie odstawali. O to tu chodzi? Raczej nie.

Ale EOT, to temat o Barsy

[ Dodano: 2011-08-09, 11:28 ]
Kaban pisze:Kasa kasa i jeszcze raz kasa, a nie "jakies tam trofea".

Obudził się po roku kolego, więc Robinho to zły przykład... Zresztą agent go wychujał, bo załatwiał mu ten transfer. Pierwotnie miał przejśc do Chelsea i zresztą sam Robson tak myślał, wyszło jednak że agent wolał petrodolary City, no cóż.
Obrazek
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Kesler » 2011-08-09, 12:16

Barcelona spoko, czasem lubię pooglądać. Zwłaszcza to jak się ustawiają do destrukcji jest bardzo miłe dla oka. Ale sposób budowania akcji prezentowany przez tą drużynę jest często strasznie nudny... Dziesiątki podań czasami usypiają nie tylko drużynę rywala, ale i mnie przed TV. Kiedy grał tam Ronaldinho to oglądałem praktycznie każdy mecz, taki był ze mnie sezonowiec. Moim zdaniem Barcelona jest tą drużyną, która w końcu może złamać passę i wygrać LM dwa razy z rzędu. A spinka typu "Barcelona chuje, bo wygrywają, a kto lubi to antykibic", czy coś w tym stylu, to dość niski poziom :)

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Jotdoer » 2011-08-19, 15:22

Rzeczywiście grają nudną piłkę, ale akcje, po których padają bramki najczęściej są bardzo ładne. Muszą grać dobrą piłkę, skoro ostatnimi czasy zgarniają tyle nagród. Jednak za dużo tam symulacji i wydaje mi się, że w tym co mówi Murinho, że Barcelona to pupilek UEFA jest ziarno prawdy
Chcą mnie zgnoić, bo nie jaram się ich muzyką
Ale sory, nie ma tutaj miejsca na litość

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: makale99 » 2013-05-19, 22:52

I znów barcelona mistrzem!!! wzmocnić szyki obronne i wygrać ligę mistrzów w następnym sezonie!

10%
10%

Poprzednia

Wróć do Sport