premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-05-19, 14:24

marchonsek89, Chodzi Ci oczywiście o to że Ibra nic nie pokazuje w Barcie,tak?
Kiritechn9ne

Postautor: houłmi » 2010-05-19, 15:26

marchonsek89 pisze:wymiana Eto'o + 40 mln za Ibrahimovica to jeden z najgorszych transferów w historii futbolu jakie pamiętam.

Uwazam podobnie. Odkad zobaczylem wartosc tego transferu wiedzialem ze przesada i to nie mala.

Villa w Barcelonie i ok. W sumie nie jestem jakos bardzo podjarany, ale to cieszy, powinien bardziej pasowac od Ibrahimovicia do stylu gry FCB. Ale jak slysze ze chca jeszcze Torresa to ja nie wiem. Tak samo Fabregas - zupelnie niepotrzebny, skoro tylu bardzo dobrych srodkowych pomocnikow jest w klubie. Czasami wydaje mi sie ze oni chca go tylko dlatego, ze jest ich wychowankiem. Henry teraz pewnie odejdzie, slyszalem ze Ibra do Realu, ale wiecej w tym wszystkim spekulacji niz prawdy.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: mar89 » 2010-05-19, 18:24

Kiritechn9ne pisze:marchonsek89, Chodzi Ci oczywiście o to że Ibra nic nie pokazuje w Barcie,tak?

może nic to za dużo powiedziane, ale za takie pieniądze (wliczając w to wartość Eto'o) zawodzi i to strasznie. Rozumiem, że pierwszy sezon, że brakuje zgrania (może) ale jednak jeżeli wydaje się takie pieniądze na zawodnika i oddaje do tego, kogoś takiego jak Samuel Eto'o to oczekuje się od niego o wiele więcej niż to co Ibra zaprezentował. Wydaje mi się że sprzedanie Eto'o za pieniądze, jeśli już tak bardzo było mu z barcą nie po drodze, byłoby lepszym wyjściem - można by za nie zakupić np. napastnika nietoperzy.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-05-20, 14:21

marchonsek89, a propo Villi to podobno już ma podpisany kontrakt z Barcą :) Ciesze się niezmiernie a Ibre mogą se sprzedać ;)
Kiritechn9ne

Postautor: mar89 » 2010-05-20, 17:38

Kiritechn9ne pisze:apropo Villi to podobno już ma podpisany kontrakt z Barcą :) Ciesze się niezmiernie a Ibre mogą se sprzedać ;)

nie mam nic przeciwko sprzedaniu zlatana :P to że Villa odejdzie było pewne, niewiadomą był jedynie kierunek transferu. Ciesze się, że to właśnie do Barcelony trafił. O Zlatana podobno pyta Juve... ale ile w tym prawdy ?

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-05-20, 17:55

Ja narazie nic niewiem o ewentualnym transferze Ibrahimovicia :D ale też słyszałem plotkę o tym że go chcę Manchester City no i o Juve też słyszałem ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia :)
Kiritechn9ne

Postautor: Kali » 2010-05-20, 18:26

Zlatan do Real'u. Ale to tylko pogłoski jak narazie.
Kali

Postautor: mar89 » 2010-05-20, 19:34

Kali pisze:Zlatan do Real'u. Ale to tylko pogłoski jak narazie.

to by było całkiem ciekawe, choć nie sądzę by jego transfer do realu był równie źle widziany jak niegdyś odejście Figo.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: houłmi » 2010-05-20, 19:46

No pewnie ze nie, wtedy Figo byl niemal najwieksza gwiazda swiatowych boisk i jednym z bohaterow Euro 2000, a Zlatan po srednim, dziewiczym sezonie w Barcelonie szuka sobie dobrego rozwiazania i nie wypominano by mu tak tego. Luis Enrique czy Javier Saviola takze przechodzi z Realu do Barcy i odwrotnie, a obylo sie bez glosnych zgrzytow.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: mar89 » 2010-05-20, 19:59

zastanawiam się jedynie czy by się sprawdził w realu... ale z drugiej strony byłoby ciekawie gdyby faktycznie taki transfer miał miejsce i Ibra w realu by się odrodził na przykład :P różne rzeczy już się działy przecież...

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: mateja » 2010-05-20, 20:04

Kali pisze:Zlatan do Real'u. Ale to tylko pogłoski jak narazie.

I oby się na tym skończyło.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: santi » 2010-05-20, 20:53

jestem kibicem Realu i na razie z tego co wygląda nie szykuje się żeby Zlatan miał tam trafić (na szczęście), w tej chwili najbliżej ponoć jest David Silva czyli zawodnika Valenci, według mnie bardzo dobry piłkarz. A co do Villi wolałbym go w Realu szczerze ; )
uważam że bardziej sie nada do Barcelony niż kłoda ups.. Zlatan.
a co do Fabregasa też czesto mówi sie ze do Realu ale sadze ze nie zrobiły czegoś takiego Barcie a po co on jej? może tak jak Iniesta czasem grałby w ofensywnej trójce z Messim i Villa badz tam Pedro - a co do niego wkurza mnie to że zawsze o nim mówia o młodziutki Pedro bla bla.. dobra ma 23 lata nie jest stary ale to czemu nie mówi się tak o Messim który ma tyle samo? młodziutki to jest Bojan, któremu nie wiem czemu tak mało dają okazji i sie nie dowiem bo nie jestem trenerem Barcelony no ale to taka moja drobna uwaga :)

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-05-21, 14:48

No co do Silvy to podobno już niedługo mają oficjalnie ogłosić że do przeszedł do Realu ale to może być plotka... Co do Ibry to podobno ma zostać w Barcie a za to Henry wyjeżdża do USA i tam podobno będzie kontynuował swoją karierę piłkarza :)
Kiritechn9ne

Postautor: Cali_FCB » 2010-07-13, 11:15

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4K1A1zOH8uA&feature=player_embedded[/youtube]

Haha, chciałbym bardzo Fabregasa w Barcelonie, widać że przyjaźni się z jej piłkarzami, poza tym idealnie pasuje do stylu gry Katalończyków. Btw Reina wydaje się spoko typem ;d

Prekursor
Prekursor

Postautor: houłmi » 2011-03-19, 23:09

Mecz z Getafe dzisiaj był ciężki. Dobrze ziomki spod Madrytu ustawiali się w obronie, szybko i agresywnie dochodzili do piłkarzy Barcy zaraz po przyjęciu piłki, a w końcówce spotkania to oni mieli przewagę i o mały włos, a mecz zakończyłby się remisem. Barcelona miała pierwszą połowę bardzo dobrą, ale coś ostatnio szwankuje u nas skuteczność. O grze Villi nawet nie mam zamiaru się wypowiadać, bo to po prostu śmiech na sali, Bojan średniawka, Messi przyzwoicie, jednak brakowało w ataku wykończenia. No i teraz oglądam Atletico - Real, ale ci pierwsi w derbach Madrytu zawsze się jakby boją królewskich i w ostatnich latach wyglądają przy odwiecznym rywalu żałośnie.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport