premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Cali_FCB » 2010-07-09, 14:53

Prawie każdy z tej listy zasługuje na Złotą Piłkę, osobiście jestem za Villą bądź Sneijderem. :]

Btw:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RYVmvWRlqnI&feature=player_embedded[/youtube]

Dobry filmik, Królowa Hiszpanii wchodzi do szatni by pogratulować piłkarzom ;d Trochę speszony Puyol odbiera podziękowania w samym ręczniku haha ;d

Prekursor
Prekursor

Postautor: Nasir » 2010-07-09, 15:22

Ozil najbardziej zasługuje na Złotą Piłkę moim zdaniem. Zastąpił Ballacka lepiej niż się spodziewano, dla mnie jest od niego nawet lepszy.

Pewnie Villa dostanie.

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Qwanell » 2010-07-09, 15:30

Sneijder. Jesli wygra z Holandia MS to w tym roku zgarnie wszystko, co zgarnac sie da w pilce tak klubowej i reprezentacyjnej.
Qwanell

Postautor: Kali » 2010-07-09, 15:33

Ozil ? nie wydaje mi się. Przecież on nie grał w każdym meczu tak dobrze. Dobrze zagrał z Ghaną gdzie jebnął ładną brameczke. Dobrze zagrał też z Anglią. Ale w ostatnim meczu z Hiszpanią i Argentyną grał bardzo średnio... Jest jednym z lepszych zawodników, ale nie trzymał tak formy w każdym z meczu. Najbardziej zasługuje na to Sneijder. Na turnieju 5 bramek, dzięki niemu wygrana z Brazylią. Świetna gra w Interze. Zdobył ligę mistrzów, wygrał ligę włoską, wygrał puchar włoch. Jeśli zdobył by jeszcze puchar świata to miałby aż 4 trofea w jednym sezonie.
Kali

Postautor: Kazarr » 2010-07-09, 15:37

To jest nominacja do Złotej Piłki MŚ.Więc się liczy tylko ta impreza a nie to co robił w sezonie.Złotą piłke dostanię Sneijder albo Villa w zależnosci od tego kto jak zagra w finale.No może ewentualnie Forlan

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: Nevie Smithie » 2010-07-09, 20:07

Q pisze:Sneijder. Jesli wygra z Holandia MS to w tym roku zgarnie wszystko, co zgarnac sie da w pilce tak klubowej i reprezentacyjnej.

Dokładnie, nie dość, ze w klubie wygrał wszystko to jeszcze rozgrywa zajebiste mś, to jest rownież mój faworyt.

90%
90%

Postautor: Radon » 2010-07-09, 22:16

A ja sie zastanawiam czy ta ośmiornica znowu poprawnie wytypuje zwycięzce. Do tej pory wszystkie typy jej się sprawdzały :P Zastanawiam się czy nie postawić na Niemcy i Hiszpanie, i nie dlatego że ta ośmiornica tak "twierdzi" ale w moim odczuciu mimo wszystko Hiszpania zagra lepiej.
Według mnie Niemcy powinny być w tym roku mistrzem, no ale cóż, wg mnie brązowe medale mają już na szyjach
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: Kali » 2010-07-12, 22:55

a wczoraj na boisko wybiegł sam Jimmy Jump ! na początku nie wiedziałem.

tu macie jego wypady http://www.youtube.com/watch?v=p2p62Ha5C7Q

troche ich miał
Kali

Postautor: Nevie Smithie » 2010-07-13, 08:34

hehe dziwne, ze wpuszczają go na stadiony po tych akcjach :P

Czas na jakieś podsumowania MŚ, to co zapamiętałem:

- vuvuzele (+ ode mnie, ciekawa i unikalna forma dopingu)
- ośmiornica Paul
- nudna, defensywna piłka nożna w większości meczów
- duże niespodzianki (odpadnięcie Włochów i Francji już w fazie grupowej)
- zawodzące gwiazdy - Cristiano Ronaldo & Lionel Messi
- piękna gra Niemców
- niesamowity Urugwaj
- fart Hiszpanów, pomoc sędziów aż do finału i w finale, porażka ze Szwajcarią
- rażące błędy sędziów i wypaczone wyniki (np. Paragwaj-Hiszpania, Niemcy-Anglia, Argentyna-Meksyk)
- beznadziejny finał, popis sędziego.

To byłoby na tyle.

90%
90%

Postautor: Radon » 2010-07-13, 15:10

Jestę Pedobearę pisze:- duże niespodzianki (odpadnięcie Włochów i Francji już w fazie grupowej)

Imho odpadnięcie Francji to nie taka duża niespodzianka, wystarczy spojrzeć na ich mecze przed mundialem. Sam ich typowałem do odpadnięcia, nie wiedziałem tylko czy na czwartym czy trzecim miejscu.

- zawodzące gwiazdy - Cristiano Ronaldo & Lionel Messi

Cristiano przed mundialem nie strzelił bramki w reprezentacji od 18 miesięcy :D

- piękna gra Niemców
- niesamowity Urugwaj

Tu się zgodzię w 100% chociaż Urugwaj też miał trochę szczęścia z rywalami. Do półfinału nie trafił na kandydata do Mistrzostwa, wiadomo niby Francja, ale Francja jak już wspomnialem, miała Rajmunda. Rajmund zadbał żeby to spieprzyć wszystko.

Jestę Pedobearę pisze:- rażące błędy sędziów i wypaczone wyniki (np. Paragwaj-Hiszpania, Niemcy-Anglia, Argentyna-Meksyk)

Przynajmniej na początku dobrze sędziowali...
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: AWOL » 2010-07-13, 15:18

Ja mysle ze nie przypadkowo Urugwaj tak daleko zaszedł, miał szczęscie do rywali, ale Ghana tez grala bardzo dobrze, a z Holandią i Niemcami grali jak równy z równym.
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: vale » 2018-09-16, 02:50

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Sport