premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: mar89 » 2010-08-27, 13:23

Myślę, że tłumaczenie o co chodzi jest zbędne. Zasady takie same jak w poprzednich typowaniach, a więc typujemy drużyny które naszym zdaniem awansują dalej. Oto grupy:

Grupa A: Juventus Turyn, Manchester City, Red Bull Salzburg, Lech Poznań
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen, Rosenborg Trondheim , Aris Saloniki
Grupa C: Sporting Lizbona, OSC Lille, Lewski Sofia, Gent
Grupa D: Villarreal CF, Club Brugge, Dinamo Zagrzeb, PAOK Saloniki
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów, BATE Borysów, Sheriff Tyraspol
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo, Sparta Praga, FC Lausanne-Sport
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela, AEK Ateny, Hajduk Split
Grupa H: VfB Stuttgart, Getafe, Odense, Young Boys
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria, Metalist Charków, Debreczyn
Grupa J: Sevilla FC, PSG, Borussia Dortmund, Karpaty Lwów
Grupa K: Liverpool FC, Steaua Bukareszt, Napoli, Utrecht
Grupa L: FC Porto, Besiktas Stambuł, CSKA Sofia, Rapid Wiedeń

Powodzenia !

Awatar użytkownika
60%
60%
 
Posty: 649
Rejestracja: 2010-01-25, 22:23
Lokalizacja: Wyspy dziewicze

Postautor: Big Sun » 2010-08-27, 13:29

Grupa A: Juventus Turyn, Lech Poznań (bo jestem patriota :D)
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen
Grupa C: Sporting Lizbona, Lille
Grupa D: Villarreal CD, Dinamo Zagrzeb
Grupa E: Dynamo Kijów, AZ Alkmaar
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo
Grupa G: Zenit St. Petersburg, AEK Ateny
Grupa H VFB Stuttgart, Getafe
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: Sevilla, Borussia Dortmund
Grupa K: Liverpool, SSC Napoli (<3 )
Grupa L: FC Porto, Rapid Wiedeń
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor
 
Posty: 4035
Rejestracja: 2009-04-14, 17:29
Lokalizacja: Mizerów, Śląskie

Postautor: AWOL » 2010-08-27, 13:59

Grupa A: Man City, Lech Poznań
Grupa B: Atletico, Bayer
Grupa C: Sporting, Lewski Sofia
Grupa D: Villareal, Dinamo Zagrzeb
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijow
Grupa F: Palermo, CSKA Moskwa
Grupa G: Anderlecht, AEK Ateny
Grupa H: Getafe, VfB Stuttgart
Grupa I: Sampdoria, PSV
Grupa J: Borussia Dortmund, PSG
Grupa K: Liverpool, Steaua Bukareszt
Grupa L: FC Porto, Beskitas
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel
 
Posty: 1912
Rejestracja: 2009-08-07, 12:08
Lokalizacja: klasztor, komnata 22

Postautor: BZL » 2010-08-27, 14:03

Grupa A: Juventus Turyn, Lech Poznań
Grupa B: Atletico Madryt, Rosenborg Trondheim
Grupa C: Sporting Lizbona, OSC Lille,
Grupa D: Villarreal CF, Dinamo Zagrzeb,
Grupa E: Dynamo Kijów, AZ Alkmaar,
Grupa F: Sparta Praga, CSKA Moskwa,
Grupa G: Anderlecht Bruksela, Hajduk Split
Grupa H: VfB Stuttgart, Getafe,
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria,
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund,
Grupa K: Liverpool FC, Steaua Bukareszt,
Grupa L: FC Porto, Rapid Wiedeń

Awatar użytkownika
80%
80%
 
Posty: 1389
Rejestracja: 2009-12-24, 23:26
Lokalizacja: znienacka

Postautor: Radon » 2010-08-27, 14:31

Grupa A: Juventus Turyn, Manchester City
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen
Grupa C: Sporting Lizbona, OSC Lille
Grupa D: Villarreal CF, Dinamo Zagrzeb
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów
Grupa F: CSKA Moskwa, Sparta Praga
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela
Grupa H: VfB Stuttgart, Young Boys
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund
Grupa K: Liverpool FC, Steaua Bukareszt
Grupa L: FC Porto, Rapid Wiedeń
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%
 
Posty: 279
Rejestracja: 2010-05-04, 18:28

Postautor: Cali_FCB » 2010-08-27, 15:21

Grupa A: 1. Manchester City 2.Lech Poznań
Grupa B: 1. Atletico Madryt 2. Bayer Leverkusen
Grupa C: 1. OSC Lille 2. Sporting Lizbona
Grupa D: 1. Villarreal CF 2. Dinamo Zagrzeb
Grupa E: 1. Dynamo Kijów 2. BATE Borysów
Grupa F: 1. CSKA Moskwa, 2. Palermo
Grupa G: 1. Anderlecht Bruksela 2. Zenit Sankt Petersburg
Grupa H: 1. VfB Stuttgart 2. Young Boys
Grupa I: 1. Sampdoria 2. PSV Eindhoven
Grupa J: 1. Borussia Dortmund 2. Sevilla FC
Grupa K: 1. Napoli 2. Liverpool FC
Grupa L: 1. Besiktas Stambuł 2. FC Porto

Prekursor
Prekursor
 
Posty: 1890
Rejestracja: 2008-03-25, 09:45
Lokalizacja: nie wiem

Postautor: Nasir » 2010-08-27, 16:15

Grupa A: 1. Manchester City 2. Lech Poznań
Grupa B: 1. Bayer Leverkusen 2. Atletico Madryt
Grupa C: 1. Sporting Lizbona 2. Gent
Grupa D: 1. Villarreal CF 2. Club Brugge
Grupa E: 1. AZ Alkmaar 2. Dynamo Kijów
Grupa F: 1. CSKA Moskwa 2. Palermo
Grupa G: 1. Zenit Sankt Petersburg 2. Anderlecht Bruksela
Grupa H: 1. VfB Stuttgart 2. Getafe
Grupa I: 1. PSV Eindhoven 2. Sampdoria
Grupa J: 1. Borussia Dortmund 2. PSG
Grupa K: 1. Liverpool FC 2. Napoli
Grupa L: 1. FC Porto 2. CSKA Sofia

Awatar użytkownika
90%
90%
 
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-11-09, 18:43
Lokalizacja: WWA

Postautor: Dragunov » 2010-08-27, 17:01

Grupa A: Juventus, Lech Poznań
Grupa B: Bayer Leverkusen, Atletico Madryt
Grupa C: OSC Lille, Lewski Sofia
Grupa D: Club Brugge, Villareal
Grupa E: AZ Alkmaar, BATE Borysów
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela
Grupa H: VfB Stuttgart, Odense
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: PSG, Borussia Dortmund
Grupa K: Liverpool FC, Steaua Bukareszt
Grupa L: Rapid Wiedeń, FC Porto

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor
 
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-06-23, 18:14
Lokalizacja: Poznań

Postautor: mateja » 2010-08-27, 19:34

Grupa A: 1. Manchester City 2. Lech Poznań
Grupa B: 1.Atletico Madryt 2.Bayer Leverkusen
Grupa C: 1. Sporting Lizbona 2. Lewski Sofia
Grupa D: 1. Villarreal CF 2. PAOK Saloniki
Grupa E: 1. AZ Alkmaar 2. Dynamo Kijów
Grupa F: 1. CSKA Moskwa 2. Palermo
Grupa G: 1. Zenit Sankt Petersburg 2. AEK Ateny
Grupa H: 1.Getafe 2. VfB Stuttgart
Grupa I: 1. PSV Eindhoven 2. Sampdoria
Grupa J: 1. PSG 2. borussia dortmund
Grupa K: 1. Liverpool FC 2. Napoli
Grupa L: 1. Besiktas Stambuł 2. FC Porto
poppa notha pill right na na na smoke anotha bowl right na na na na

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor
 
Posty: 3033
Rejestracja: 2009-07-07, 12:12
Lokalizacja: Bogota

Postautor: Nevie Smithie » 2010-08-27, 22:06

Grupa A: Juventus Turyn, Manchester City
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen
Grupa C: Sporting Lizbona, OSC Lille
Grupa D: Villarreal CF, PAOK Saloniki
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, AEK Ateny
Grupa H: VfB Stuttgart, Getafe
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund
Grupa K: Liverpool FC, Napoli
Grupa L: FC Porto, Besiktas Stambuł

90%
90%
 
Posty: 1791
Rejestracja: 2009-08-26, 18:47

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-08-27, 23:07

Grupa A: Juventus Turyn, Manchester City
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen
Grupa C: Sporting Lizbona, Lewski Sofia
Grupa D: Villarreal CF, Dinamo Zagrzeb
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela
Grupa H: VfB Stuttgart,Odense
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: PSG, Borussia Dortmund,
Grupa K: Liverpool FC, Steaua Bukareszt
Grupa L: FC Porto,Rapid Wiedeń
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%
 
Posty: 2295
Rejestracja: 2009-12-04, 20:56
Lokalizacja: Czerwona Planeta

Postautor: mar89 » 2010-08-28, 07:22

Grupa A: Manchester City, Juventus Turyn
Grupa B: Atletico Madryt, Rosenborg Trondheim
Grupa C: Sporting Lizbona ,Lewski Sofia
Grupa D: Villarreal CF, Club Brugge
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg,AEK Ateny
Grupa H: Getafe, VfB Stuttgart
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund
Grupa K: Napoli, Liverpool CF
Grupa L: FC Porto, Besiktas Stambuł

Awatar użytkownika
60%
60%
 
Posty: 649
Rejestracja: 2010-01-25, 22:23
Lokalizacja: Wyspy dziewicze

Postautor: Mastermark69 » 2010-08-29, 22:34

Grupa A: Manchester City, Juventus Turyn
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen,
Grupa C: Sporting Lizbona ,Lewski Sofia
Grupa D: Villarreal CF,Dinamo Zagrzeb
Grupa E: Dynamo Kijów, Az Alkmaar
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo,
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, AEK Ateny,
Grupa H: VfB Stuttgart, Getafe,
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria,
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund, ,
Grupa K: Liverpool FC, Napoli,
Grupa L: FC Porto, Besiktas Stambuł,
"... Jestem szczery i kocham i nie robię krzywdy,
za te słowa na blokach zrobią pogrzeb ci ksywki..."


'Don't you ever take my kindness for weakness!"

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 1028
Rejestracja: 2010-03-25, 16:11
Lokalizacja: Bagdad

Postautor: Kali » 2010-08-30, 14:29

Grupa A: Juventus Turyn, Manchester City
Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen
Grupa C: Sporting Lizbona, OSC Lille
Grupa D: Villarreal CF, PAOK Saloniki
Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela
Grupa H: VfB Stuttgart, Getafe
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund
Grupa K: Liverpool FC, Utrecht
Grupa L: FC Porto, Rapid Wiedeń
Kali

 

Postautor: Bristol » 2010-08-31, 16:49

Grupa A: Junventus Turyn, Manchester City.
Grupa B: Atletico Madryt, Bayern Leverkusen.
Grupa C: Sporting Lizbona, OSC Lille.
Grupa D: Villareal CF, Dinamo Zagrzeb.
Grupa E: Az Alkmaar, Dynamo Kijów.
Grupa F: Palermo, Sparta Praga.
Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht Bruksela.
Grupa H: VFB Stuttgart, Getafe.
Grupa I: PSV Eindhoven, Sampodoria.
Grupa J: Sevilla FC, Borussia Dortmund.
Grupa K: Liverpool FC, Napoli.
Grupa L: Fc Porto, Besiktas Stambuł.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor
 
Posty: 1233
Rejestracja: 2008-07-21, 11:12
Lokalizacja: Łódź / Ż-C

Następna

Wróć do Sport