premiery

Czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Postautor: Cali_FCB » 2010-12-17, 15:15

Pary 1/8 finału:

AS Roma - Szachtar Donieck

AC Milan - Tottenham Hotspur

Valencia - Schalke Gelsenkirchen

Inter Mediolan - Bayern Monachium

Olympique Lyon - Real Madryt

Arsenal Londyn - FC Barcelona

Olympique Marsylia - Manchester United

FC Kopenhaga - Chelsea Londyn

(pogrubiłem zespoły, za którymi jestem)

Bardzo chciałem uniknąć konfrontacji dwóch klubów, które darze wielką sympatią, czyli Arsenal - Barcelona, no ale cóż, los chciał że po raz kolejny któraś z tych ekip odpadnie tak szybko. Będę oczywiście za Barceloną, ale chciałem aby Arsenal także zaszedł w tym sezonie daleko w LM.

Pozostałe pary są równie ciekawe. Inter - Bayern, tu Niemcy będą chcieli zapewne zrewanżować się Włochom za pamiętny finał, ale mimo słabej formy Interu myślę, że po raz kolejny poradzą sobie z Bayernem. Milan - Tottenham, to powinien być arcyciekawy dwumecz, jeśli Bale utrzyma obecną formę to podstarzali obrońcy Milanu mogą mieć ogromne problemy.

Prekursor
Prekursor

Postautor: mar89 » 2010-12-17, 15:29

myśle że dwumecz pomiędzy realem i lyonem tez będzie bardzo ciekawy, z wiadomych przyczyn ;) Poza tym oczywiście mecze wspomniane przez mojego poprzednika. Myśle, że jedną z największych niespodzianek może być awans szachtaru, Roma wydaje się być drużyną która może w tej rywalizacji polec. Ale nie ma co gdybać, pożyjemy zobaczymy

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Bed » 2010-12-17, 18:00

Szachtar Donieck
Tottenham Hotspur
Valencia
Inter Mediolan
Real Madryt
Arsenal Londyn
Manchester United
FC Kopenhaga

to są moje marzenia na następną rundę :P
FC Kopenhaga do finału :cwaniak:
Witam Was w rzeczywistości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: houłmi » 2011-03-19, 10:56

Pary 1/4finałów. Podkreśliłem drużyny, którym życzę awansu.

Real Madryt ? - ? Tottenham
Jestem za drużyną z Londynu, jednak wiem że będzie im w chuj ciężko. Z tego względu że Real w tej chwili to pierwsza trójka najlepszych drużyn w Europie. Szanse Tottenhamu upatruję w optymalnym składzie i Bale'u, który jest piłkarzem wybitnym.

Chelsea ? - ? Manchester
Ile razy ten mecz się powtarza... Chcę awansu The Blues, dlatego że niecierpię ManU, ale to ci drudzy są faworytem. Szczerze mówiąc będzie wyrównany dwumecz, bo najlepsze drużyny z Anglii znają się jak łyse konie.

Barcelona ? - ? Szachtar
Visca el Barca! Myślę, że dobrze trafiliśmy z rywalem, lecz przestrzegam przed lekceważeniem Szachtaru, bo zawsze ciężko grało się Barcelonie z drużynami ze wschodu. Poza tym liga ukraińska rośnie w siłę z każdym rokiem.

Inter ? - ? Schalke 04
Według mnie ani jedna, ani druga ekipa nie zasługuje na awans do półfinału. Inter to kompletnie inna drużyna niż w maju rok temu, a Schalke sieje pizdę w Bundeslidze, jednak w pucharach dobrze sobie radzi. Jednak to Nerazzurri mają po prostu lepszych zawodników.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2011-03-19, 14:22

Osobiście jestem zadowolony z wyników losowania, układ par mnie satysfakcjonuje.

Real Madryt - Tottenham
Tutaj będę oczywiście za Kogutami, nie są faworytami ale nie pozbawiałbym ich szans bo aktualnie grają dobry i przede wszystkim skuteczny futbol.

Chelsea - Man Utd.
Za oboma klubami nie przepadam więc cieszę się, że jeden z nich odpadnie już w tej fazie. Jest mi całkowicie obojętne kto to będzie, nie mniej jednak większe szanse na awans daję United.

Barcelona - Szachtar
Oczywiście jestem za Barcą, podobnie jak houłmi jestem zadowolony z rywala choć nie można go lekceważyć, ostatnimi czasy Szachtar rozegrał z nami sporo meczów (z czego kilka nawet wygrał), więc nie jest bez szans. No i Barca gra pierwszy mecz u siebie, więc tym razem już na początku musi wypracować sobie zaliczkę, bo na Ukrainie o dobry wynik nie będzie łatwo.

Inter - Schalke
Jestem za Interem, tak samo jak byłem za nimi w potyczce z Bayernem. Schalke już bez Magatha, ale nie jestem wcale przekonany, że będzie to na ich korzyść. Inter z genialnym Eto'o powinien dać sobie radę.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Spk » 2011-03-19, 15:18

Real Madryt - Tottenham
W tym ćwierćfinale nie jestem za nikim, nigdy nie przepadałem za Realem (wszystko co z Hiszpanii bee:P), a Tottenham to największy wróg Arsenalu także dobrze mu nie życzę.

Chelsea - Manchester
Nigdy nie lubiłem Czerwonych Diabłów dlatego jestem tu za Chelsea, która co prawda też nie lubi się z Arsenalem, ale chcę, żeby wygrała całą LM bo reszta drużyn jest przeze mnie bardziej znienawidzona.

Barcelona - Szachtar
Szachtarowi będzie bardzo ciężko, ale mam nadzieję, ze nasi wschodni sąsiedzi sprawią niespodziankę. A Szachtarowi kibicuję dlatego, że zawsze jestem przeciwko Hiszpanom.

Inter - Schalke
To taki mecz, w którym muszę wybrać mniejsze zło. Nigdy nie byłem fanem Włoskiej piłki i za zwyczaj nie kibicuje wielkim faworytom dlatego wybrałem zespół z Niemczech.
Spk

Postautor: seba9895 » 2011-03-19, 15:37

Real Madryt - Tottenham
Królewscy są na fali. Poza tym osobowość Mourinho, ten trener jest jak dwunasty zawodnik na boisku.

Chelsea - Manchester
Nie przepadam za angielską piłką. Jednak na przekór kumplom z klasy (kibice L'pool'u oraz Kanonierów) chciałbym zwycięstwa Czerwonych Diabłów.

Barcelona - Szachtar
Półfinałowe Gran Derbi to fajna perspektywa :) Jeszcze większe emocje niż w ćwierćfinale.

Inter - Schalke
Z sentymentu do Raula. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale miło by było zobaczyć finał Real - Schalke.
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Big Sun » 2011-03-19, 15:42

Real Madryt - Tottenham

Mimo tego, że jestem wielkim fanem angielskiej piłki i na prawdę z pełnym podziwem patrzę na to jak w tym sezonie LM pogrywają sobie Spurs to mimo wszystko faworytem jest Real. Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby mieli spore problemy z Kogutami.

Chelsea Londyn - Manchester United

Musimy to wygrać! Wierzę, że po wyleczeniu się Valencii Ekwadorczyk wraz z Nanim będzie motorem napędowym akcji ofensywnych United. Jeśli zagramy na optymalnym poziomie spokojnie wykopiemy z LM The Blues

FC Barcelona - Szachtar Donieck

Nie skreślałbym tak od razu Szachatara. To na prawdę ciekawie ułożona przez Lucescu drużyna, która powinna napsuć spoko krwi Katalończykom.

Inter Mediolan - Schalke 04 Gelsenkirchen

Calcio musi mieć przedstawiciela w półfinale, ponadto United będzie miało ciekawego przeciwnika.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: kropek » 2011-03-20, 17:30

Real Madryt - Tottenham

Nie przepadam za Realem dlatego też będę za tottenham'em którego w sumie za bardzo nie znam :D

Chelsea Londyn - Manchester United

Od zawsze jestem za czerwonymi diabłami !!

Tak jak w przypadku Real'u nie przepadam za barcą. Daltego na przekór będę za Szachtarem.

Inter To moja 2 ulubiona drużyna :D
5.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Alc » 2011-03-20, 18:59

Real Madryt - Tottenham

Lubię obie drużyny, jednak zdecydowanie bardziej Real. Nie będzie to dla nich łatwy mecz, ale liczę że zagrają dobrze.

Chelsea Londyn -Manchester United

Nie lubię stylu gry Londyńczyków, więc jestem za Diabłami.

Za barcą nie przepadam, liczę na szachtar. To bardziej ślepa nadzieja bo Barcelona to teraz najlepsza drużyna świata i grają piękny futbol.

Wynik jest mi w sumie obojętny ale że Schalke ma raula liczę na nich :).

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: morus » 2011-03-22, 19:23

Real Madryt - Tottenham
Zdecydowanie Real. Mój ulubiony klub z Hiszpanii i mimo, iż nie wiem co się tam u nich dzieję, słyszałem tylko, że teraz mają dobrą formę, to wierzę, że zagrają w finale.

Chelsea - Manchester
Chcę żeby Manchester wygrał LM! Po Arsenalu już nie mam tak zdecydowanego faworyta jak Manchester.

Barcelona - Szachtar
Z całego serca życzę jak najgorzej Katalończykom. Nie hejtować :P Nie przepadam za nimi i tyle, nie cierpię sztucznego jarania się Barcą połowy nastoletnich kibiców, nie cierpię tego kurdupla Messiego, który gdyby nie hormony to nie grałby w piłkę, nie cierpię czupryny Puyola. Z drugiej strony porządnie mnie też wkurwia narzekanie, że Barcelona wygrywa bo sędziowie im sprzyjają. Fakt w paru meczach nie powinni wygrać, no ale nikt nie jest nieomylny. Powinien wygrywać ten, który jest lepszy, a imo Barcelona wygrywa częściej niż jest lepsza na boisku. W sumie to marzę, żeby Barcelona odpadła dopiero z Realem w półfinale, ale jak w tym półfinale w ogóle nie zagrają to też się nie obrażę :P

Inter - Schalke
Uwielbiam Bundesligę, ale akurat za Schalke nie przepadam.
"Polej, przechyl, powtórz!"

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: houłmi » 2011-03-22, 19:45

morus pisze:imo Barcelona wygrywa częściej niż jest lepsza na boisku.

Udowodnij.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: morus » 2011-03-27, 14:10

houłmi pisze:

Udowodnij.

Może nie będę umiał Cię przekonać w tym w stu procentach i może trochę przesadziłem, ale dalej mam w pamięci to przepchanie Barcelony w meczu z Chelsea. Poza tym w ostatnim meczu z Arsenalem nie wiadomo jakby się to potoczyło gdyby nie czerwona i kontuzja. Nawet Arsenal był bliski strzelenia gola i awansu mimo tak wyraźnej przewagi Barcy.
"Polej, przechyl, powtórz!"

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: houłmi » 2011-03-27, 14:48

morus pisze:
houłmi pisze:

Udowodnij.

Może nie będę umiał Cię przekonać w tym w stu procentach i może trochę przesadziłem, ale dalej mam w pamięci to przepchanie Barcelony w meczu z Chelsea. Poza tym w ostatnim meczu z Arsenalem nie wiadomo jakby się to potoczyło gdyby nie czerwona i kontuzja. Nawet Arsenal był bliski strzelenia gola i awansu mimo tak wyraźnej przewagi Barcy.

Wspominasz bardzo nagłaśniane mecze. W meczu z Chelsea rzeczywiście należały się przynajmniej 2 karne dla The Blues (pominę że Anelka i Drogba zamiast strzelać obalali się przy lekkim wejściu), ale już rok później w rewanżowym spotkaniu została skrzywdzona przez arbitrów w półfinale z Interem więc wychodzi na zero. Z Arsenalem to wręcz bezczelność kibiców mówiąc że Barcelona przeszła niezasłużenie, skoro po raz pierwszy od 8 lat w LM zdarzyło się aby drużyna nie oddała strzału na bramkę (!), a poza tym Busacca i tak bez problemu wybronił się z tej decyzji. Według mnie też nie powinien gwizdać, ale Barcelona na przestrzeni całego dwumeczu była ekipą zdecydowanie lepszą. Poza tym spooooora przesada mówiąc że Barcelona częściej wygrywa przy pomocy sędziów, bo wtedy w co drugim meczu powinni im pomagać z twojego punktu widzenia.
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Nevie Smithie » 2011-03-27, 16:06

Real Madryt - Tottenham
Chelsea - Manchester
Barcelona - Szachtar
Inter - Schalke

90%
90%