premiery

Dyskusje na temat filmów (premiery, zapowiedzi, recenzje, oceny itp.)

Postautor: Mazur » 2014-02-08, 16:37

Chyba już żaden serial nie będzie tak wciągający jak Breaking Bad :D Nie oglądałem, ale podobno
The Wire to najlepszy serial w historii telewizji. Ktoś oglądał i może polecić?

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Laj » 2014-02-09, 03:30

Chyba jeszcze nie propsowałem ale najwyraźniej nadeszła ta chwila.

Burn Notice(Tożsamość Szpiega) - świetny serial, niezły humor, dobrze prowadzona akcja i imho zajebisty Jeffrey Donovan w głównej roli. Choć aktor z niego przeciętny co w niektórych scenach widać to scenariusz jest chyba pisany ewidentnie pod niego dzięki czemu w ogólnym rozrachunku wypada on w bardzo korzystnym świetle.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: AWOL » 2014-02-09, 14:09

Mazur pisze:The Wire to najlepszy serial w historii telewizji. Ktoś oglądał i może polecić?

Oglądałem The WIre, polecam :!: Jeden z moich ulubionych seriali. Realistyczny, oryginalny, błyskotliwy, z zajebistym czarnym klimatem. Wydarzenia są pokazane z dwóch perspektyw: gangsterów i psów. Co trzeba powiedzieć, serial jest dość mroczny i ponury, nie ma w nim za dużo radosnych scen, ale bardzo wciąga. Method Man w późniejszych sezonach pojawia się na stałe, oprócz niego małą rolę ma Fredro Starr. :D

Obrazek
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: tequila175 » 2015-08-01, 01:02

jakoś nigdy nie miałam parcia do oglądania seriali, raczej nigdy sezonami nie oglądałam, raczej po kilka odcinków, a jeśli już w sezon się wkręciłam, to serial i tak po jakimś czasie porzucałam i nie wracałam do niego, zdecydowanie bardziej wolę filmy

tutaj są moje zmagania z serialami: http://www.filmweb.pl/user/tequila175/serials

teraz to czekam na kolejny sezon "Dawno, dawno temu", a czekając na niego, zaczynam właśnie dziewiąty sezon Simsponów :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: tequila175 » 2015-11-04, 21:44

zaczynam trzeci sezon "American Horror Story", ogółem, jak na razie, to polecam :D
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: wujekroman » 2016-01-12, 21:59

Niedawno zacząłem oglądam serial The Man in the High Castle - opowiada historię co by było gdyby II WŚ wygrali naziści. Jak na 5 odcinków serial daje rade.

0%
0%

Postautor: hajlajf » 2018-02-18, 21:15

twd, futurama faworyty :D

0%
0%

Postautor: Thrasher » 2018-03-24, 21:32

Ja polecam serdecznie serial The 100. Dużo sezonów, wciągająca, pełna nieoczekiwanych zdarzeń fabuła.

0%
0%

Postautor: vale » 2018-09-16, 05:38

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Filmy