premiery

Dyskusje na temat filmów (premiery, zapowiedzi, recenzje, oceny itp.)

Postautor: R-N » 2008-10-04, 12:03

Tak jak w temacie :) Ostatnio oglądałem

16 przecznic z Mos Def'em. Całkiem ciekawy film, parę niedociągnięć jest, ale rola mos def'a mi się spodobała :] film na +

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Qwanell » 2008-10-04, 12:12

R-N, "16 Przecznic", rzeczywiście bardzo dobry film. Mos Def świetnie zagrał tego typka.
Qwanell

Postautor: Ziencio » 2008-10-04, 13:52

"Help!" - czyli jeden z najsłynniejszych filmów, jeśli chodzi o brytyjski humor, polecam nie tylko ze względu na obecność Beatels'ów i ich muzykę w tym obrazie, ale też na dużą il. specyficznych gagów i skeczy al'a Monty Python. ;) Pozdrawiam.
@Edit: co do "16 Przecznic" - film całkiem całkiem, nie ma nic do zarzucenia Mos Def'owi, czy Bruce Willis'owi. ;]

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2008-10-05, 08:49

Wczoraj obejrzałem Pathology (LINK).
NIE POLECAM
Film jak dla mnie(fana horrorów, thrillerów itp.) cienki jak barszcz. Strasznie naciągana i wymuszana fabuła z serii "zrobiliśmy coś nowego i strasznie kontrowersyjnego". I chyba tylko twórcy tak myśleli. Trochę super krwawych scen które niby mają szokować, motyw psycholi mordujących ludzi, kilka rozbieranych scen - jak dla mnie pożywka dla najmniej wymagających widzów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: R-N » 2008-10-06, 21:48

Save The Last Dance/W Rytmie Hip-Hop'u - szczerze mówiąc chujnia, oglądałem ze względu na rolę Fredro Starr'a, który nie ma raczej jakichś mega zdolności aktorskich. Fabuła i gra większości aktorów mdła, jednak muzyka dobra. No nie wiem, daję 4/10 lub 5/10.. Polecam jak ktoś lubi przesłodzone historyjki o miłości :P

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2008-10-07, 07:18

Trochę nagnę temat, gdyż filmu nie oglądałem niedawno, ale jak najbardziej mogę go polecić.

Eastern Promises.
Nie chcę się rozwodzić zbytnio nad tym filmem, poczytajcie sobie o nim CHOCIAŻBY TU. Obraz według mnie bardzo męski, świeży, trzymający w napięciu, z kilkoma zaskakującymi zwrotami i genialną wręcz rolą Viggo Mortensen'a.
Naprawdę nie uwierzę, jeśli ktoś z was widział/obejrzy ten film i uzna, że mu się nie podobał. :P
Ostatnio zmieniony 2008-10-07, 07:29 przez Karku, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: OKo » 2008-10-09, 06:28

Jestem Legendą
Film gorąco polecam dla tych którzy lubią odczytywać ukryte przekazy.. w Filmie takich wiele jest dodatkowo świetna gra will Smitha.. mimo że na ekranie przez większość filmu występuje jeden aktor plus pies.. film nie nudzi i ukryte przesłania sprawiają ze chce się go oglądać

Zemsta Nieboszczyka
Nie Polecam Kompletna Klapa.. Nuda.. akcja sie powoli rozwija... to co podal nam dystrybutor w opisie filmu dzieje sie gdzieś przy końcu.. film totalnie zanudził.. nuuuda
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Qwanell » 2008-10-09, 16:39

Grupa Specjalna(China Strike Force)
Polecam ten film. Nie jest to może jakieś wielkie dzieło, ale na pewno lepszy film akcji niż te gnioty, z Chuckiem. No, i do tego Coolio w jednej, z głównych ról.
Qwanell

Postautor: MiczU » 2008-10-14, 20:46

Wanted - fajnie rozkminione akcje trochę bajer ale bdb film
Death Race - dziś oglądałem, jest to nowość któa wchodzi do kin, polecam
Shoot em Up - Masakrycznie poryty film ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu)
Obrazek
CHLEJ LITRA Z GWINTA!

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Mazur » 2008-10-14, 20:54

MiczU pisze:Wanted, Death Race

Oglądałem :) dobre filmy, które wyszły w tym roku, również polecam.

Shoot em Up

Nie oglądałem :] Ściągam xD Ale obejrze dopiero jutro.

Od siebie moge dodać The Fast Track - nie tak dobry jak The Fast and Furious, ale przyjmnie się oglądało. oraz Taken (Uprowadzona) - kino akcji, bardzo dobry film naprawde polecam ! Jak dla mnie jedna z najlepszych pozycji tego roku :)

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: MiczU » 2008-10-14, 20:56

Mazur pisze:Od siebie moge dodać The Fast Track

mam na dysku ale jeszcze nie oglądałem

a co do filmu Shoot Em UP - to pierwsza akcja z filmu rozbraja i wciąga ... więcej nie mówię
Obrazek
CHLEJ LITRA Z GWINTA!

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: OKo » 2008-10-14, 21:00

Topór
Fajny Horror, idzie sie troche pośmiać i troche przestraszyć :) tzn zazwyczaj ten strach zamienia sie w śmiech ;) ogolnie polecam :)

Supersamiec
Super Komedia idzie się pośmiać coś na wzór American Pie :) tylko ze łagodniejsze ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: mcpete » 2008-10-14, 21:19

JUMPER

Fantastyczny film przygodowy w reżyserii Douga Limana ("Tożsamość Bourne'a", "Mr. and Mrs. Smith"). Młody chłopak odkrywa, że posiadł zdolność teleportacji, dzięki której może przenosić się z miejsca na miejsce i postanawia odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć swego ojca. W rolach głównych: Hayden Christensen ("Gwiezdne wojny"), Samuel L. Jackson ("Pulp Fiction"), Diane Lane ("Niewierna"), Tom Hulce ("Amadeusz"), Jamie Bell ("King Kong") i Rachel Bilson (serial TV "Życie na fali").

Reżyser Tożsamości Bournea i Pana i Pani Smith zrealizował znakomity film akcji za sprawą którego thriller science-fiction osiąga zupełnie nowy wymiar. Jest to pełna rozmachu, podnosząca poziom adrenaliny opowieść przygodowa o człowieku, który odkrywa, że w każdej chwili może się teleportować w dowolne miejsce na Ziemi.
David Rice szybko jednak dostrzega, że jego wolność nie jest całkowita, nie porusza się bowiem sam. Odkrywając własne korzenie, poznaje prawdę o podobnych do niego skoczkach i tajnej organizacji pragnącej ich śmierci. Trafia w sam środek odwiecznej wojny, której celem jest unicestwienie tych, którzy jak on posiadają ten rzadki dar. Teraz tylko niezwykła moc może być dla Davida nadzieją na przetrwanie!

David jest przeciętnym dzieciakiem, samotnie wychowywanym przez ojca, ponieważ jego matka opuściła go z niewiadomych przyczyn w wieku pięciu lat.

Davidowi bardzo podoba się Millie. Szklana kula, którą wręczył jej jako prezent ląduje na środku zamarzniętej rzeki. David próbując zabrać kulę z rzeki, wpada pod lód, lecz zamiast się topić, nagle pojawia się w bibliotece. Nasz bohater odkrywa, że posiada zdolność teleportacji. Od tej pory jego życie się zmienia. Opuszcza ojca, zdobywa pieniądze okradając banki dzięki swej nowej umiejętności i żyje jak tylko chce. Niestety nic nie trwa wiecznie. W wieku 17 lat, na jego drodze staje tajemniczy Roland - Paladyn, którego celem jest unicestwienie wszystkich, którzy posiadają zdolność teleportacji, inaczej zwanych Skoczkami.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Karku » 2008-10-15, 07:13

MiczU pisze:Wanted - fajnie rozkminione akcje trochę bajer ale bdb film

Najgorszy film, który widziałem w tym roku. Obejrzałem go jedynie dla Morgana Freeman'a(no i Angeliny :oczami: ) i potwornie się zawiodłem.
IDIOTYCZNA fabuła, supermaxprzesadzoneiprzekombinowane akcje, kilka idiotycznych i niedorzecznych motywów. Ogólnie twórcy Wanted najwyraźniej chcieli na siłę zrobić jakiś wyjątkowy obraz i za bardzo się wczuli i przekombinowali.

Jeśli ktoś nie jara się daremną Hollywoodzką papką, to niech nie traci czasu na oglądanie tej miernoty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Mazur » 2008-10-15, 07:45

Mnie się tam Wanted podobał. Masz rację było trochę "przekombinowanych" akcji,» ale mi się to fajnie oglądało :) Jak np. podkręcanie kul :D albo odstrzelenie skrzydeł muchy :D

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Następna

Wróć do Filmy