premiery

Dyskusje na temat filmów (premiery, zapowiedzi, recenzje, oceny itp.)

Postautor: Cali_FCB » 2010-10-06, 16:24

Ciekawy jestem waszych opinii na temat tego talk-show, bo Kuba Wojewódzki to niewątpliwie bardzo kontrowersyjna postać. Przez jednych nienawidzony, z kolei przez innych lubiany za swoje poczucie humoru. Osobiście należę do tej drugiej grupy i staram się oglądać każdy odcinek jego programu.

Nowy sezon jak dotąd dosyć średni, najbardziej podobały mi się odcinki z Maciejem Stuhrem (z nim każdy program był zajebisty), a także z Kaliszem i Korzeniowskim (beka przede wszystkim z rozmowy o Gołocie ;d).

Zapraszam więc do wyrażania swoich opinii, wypisywania ulubionych odcinków itd.

Prekursor
Prekursor

Postautor: PaCO » 2010-10-06, 16:43

Uwielbiam tego człowieka :D....za bardzo nie ukrywa swoich myśli, wali prosto z mostu, chociaż czasami widać u niego chęć wyśmiania "swoich klientów". Ale ogólnie spoko program, można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy...ogólnie czekam z wtorku na wtorek, a najlepszego odcinka nie mam. Beka jest praktycznie w każdym odcinku :D

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: houłmi » 2010-10-06, 16:54

Kuba jest spoko. Z latwoscia zartuje, widac ze przychodzi mu to naturalnie i czesto jest to inteligentny humor. I o to chodzi. A jak widze jak Majewski swoim programem stara sie konkurowac z Wojewodzkim to mi rece opadaja. Nie dosc ze jest niesmieszny, to jego show jest naszpikowane idiotycznymi, zalosnymi scenami. Nie potrafi sam rozsmieszyc publiki to robi jakies chuj wie co.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: PaCO » 2010-10-06, 16:59

houłmi pisze:A jak widze jak Majewski

Zgadzam się z Tobą, chociaż U1 Bator jest zajebiste xD

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Cali_FCB » 2010-10-06, 17:09

houłmi pisze:Kuba jest spoko. Z latwoscia zartuje, widac ze przychodzi mu to naturalnie i czesto jest to inteligentny humor. I o to chodzi. A jak widze jak Majewski swoim programem stara sie konkurowac z Wojewodzkim to mi rece opadaja. Nie dosc ze jest niesmieszny, to jego show jest naszpikowane idiotycznymi, zalosnymi scenami. Nie potrafi sam rozsmieszyc publiki to robi jakies chuj wie co.

Dokładnie. Na początku jeszcze lubiłem Majewskiego, ale jak ostatnio natrafiłem w tv na jego program to byłem zniesmaczony. A Kuba tak jak powiedziałeś potrafi inteligentnie zażartować no i umie praktycznie każdego gościa "rozruszać", niezależnie kim on jest. No i te jego klasyczne żarty o swoim wieku (notoryczne odmładzanie się ;d) czy bajerowanie do każdej pięknej kobiety... :D

Prekursor
Prekursor

Postautor: BZL » 2010-10-06, 17:12

Mam sporą sympatię do Wojewódzkiego, doceniam jego humor i cięte riposty, choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie byłoby już tak fajnie, gdyby odłączyli mu tą białą słuchaweczkę. Mimo wszystko bardzo go cenię i uważam za cholernie inteligentnego człowieka. Oglądam każdy odcinek praktycznie.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Milkshake » 2010-10-06, 17:14

kiedyś lubiłam i ceniłam Kubę bardziej ;] program był bardzo ciekawy zaraz po przejściu z Polsatu do TVNu, potem zaczęto zapraszać jakieś gwiazdki pop i o niczym konkretnym się nie rozmawiało tak naprawdę... moim zdaniem Kuba jest inteligenty i najchętniej to w sumie wolę jak on udziela jakiegoś wywiadu ;] nie lubię natomiast jego różnych akcji typu flaga Polski w kupie czy obrażanie prezydenta (nie jestem za żadną partią, po prostu uważam, że jakiś szacunek do osoby powinno się mieć nieważne jak rządziła), myślę że to trochę idiotyczne (shit, przed chwilą pisałam o inteligencji ! ) i raczej mnie obrzydza i zniesmacza niż szokuje. teraz trochę spadł z tonu, co nie zmienia faktu, że szanuje kolesia ;] bardzo dynamiczna, kolorowa postać ;]
Milkshake

Postautor: mateja » 2010-10-06, 19:02

Lubię niekiedy obejrzeć program lub wywiad z jego udziałem. ( najbardziej jarałem się jak zasiadał w jury idola :D ) Fanem nie jestem. Doceniam to, że ma swoje zdanie i nie boi się strzelić jakimś kontrowersyjnym komentarzem. Inteligencja połączona z poczuciem humoru. Chciałbym się przekonać jaki jest naprawdę i poznać go osobiście bo nie wierze, że jest taki w codziennym życiu jak publicznie. Ktoś niedawno mądrze powiedział, że cały Kuba gaśnie wraz z wyłączeniem czerwonej lampki.
poppa notha pill right na na na smoke anotha bowl right na na na na

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: BZL » 2010-10-06, 19:03

mateuszmateja102 pisze:Ktoś niedawno mądrze powiedział, że cały Kuba gaśnie wraz z wyłączeniem czerwonej lampki.

Tede. Zresztą powtarzał to w niejednym wywiadzie, w którym poruszono kwestię samego Wojewódzkiego, albo wizyty Peji w jego programie. Cóż, mam dziwne przeczucie, że to prawda, chociaż po części. Ale mimo wszystko - lubię.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Ejdam » 2010-10-06, 19:32

Lubie,ciekawe rozmowy,fajnie jest się zrelaksować i obejrzeć Kube.Jest on szczery i zabawny. Wie jak rozmawiać z ludzmi.
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: seba9895 » 2010-10-06, 19:46

Ejdam, albo scenarzyści wiedzą jak mu napisać dialog :) Choć nie wiem, nie podważam jego umiejętności oczywiście, nawet jeśli to i tak coś musi w sobei mieć że udaje mu się założenia zrealizować z jajem.
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Qwanell » 2010-10-06, 21:38

Bardzo charyzmatyczna i ciekawa postac na polskiej scenie rozrywkowej, ale zdecydowanie preferuje go jako jurora w roznych programach (IDOL! pamietam jak potem paru chcialo go nieudolnie nasladowac jako jurorzy, ale Kuba jest niepowtarzalny), ale program ogladalem dosc czesto, tylko nierzadko zapraszal takich gosci, ze ciekawa rozmowa nie wchodzila w gre.
Qwanell

Postautor: Kesler » 2010-10-07, 07:16

Mega inteligenty ziomek, z dystansem do siebie i do innych, nie boi się mówić tego co myśli. Podoba mi się jego styl rozmowy - potrafi nawiązać dyskusję z każdym od Tuska, przez jakąś pop gwiazdkę, aktora i Peję aż po Leppera. Lubie jego riposty, czasem na prawde idzie się uśmiać. Ogólnie spoko typek. Robi też niezłą robotę w Mam Talent.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: hightower94 » 2010-10-07, 13:51

Bardzo go lubię. Nie tylko z powodu poczucia humoru ale także inteligencji i charyzmy.

10%
10%

Postautor: kbls » 2010-10-07, 18:18

Nie można mu odmówić inteligencji, charyzmy i poczucia humoru, ale i tak go nie lubię. Posłuchajcie sobie programu poranny WF, moim zdaniem są pewne granice, rzeczy z których się nie żartuje, a nachalna nagonka na jedną grupę osób sprawia wrażenie fobii. Jeśli już Kuba czegoś się uczepi to nie daje tematowi spokoju, aż do przesady. Poza tym bardzo podpada mi swoimi euroentuzjastycznymi poglądami, łącznie z tolerancją do wszystkich zboczeń, pewnie razem z pedofilią. :D

Ale imię to ma najlepsze na świecie. :cool:

60%
60%

Następna

Wróć do Filmy