premiery

Dyskusje na temat filmów (premiery, zapowiedzi, recenzje, oceny itp.)

Postautor: Big Sun » 2010-10-17, 12:09

Obrazek

David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala swój dom, w którym wcześniej zamyka na klucz własną żonę. Wkrótce całe miasto staje się areną krwawych wypadków i rozprzestrzeniającego się wśród mieszkańców szaleństwa. Rząd w celu powstrzymania niebezpiecznej epidemii wysyła do miejscowości oddziały wojskowe, aby zlikwidowały wszystkich zarażonych. David wraz z kilkoma mieszkańcami próbuje wydostać się z zagrożonej strefy. Przed nimi najdłuższa i najstraszniejsza noc w życiu.

W sumie filmu jeszcze nie oglądałem, ale dzisiaj wieczorem już obejrzę :D Kto oglądał? Jak wrażenia? Przyznam, że głównie zachęcił mnie trailer, miałem nawet do kina na niego jechać. Jednak obejrzę go dopiero teraz. Fajerwerków nie oczekuję, bo szczerze, nie leżą mi te nowe horrory.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: OKo » 2010-10-17, 18:46

Big Sun, oglądałem, wg mnie cienizna.. Trailer zapowiadał się dobrze.. ale wyszło dupiato :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-10-17, 19:22

Oglądałem, polecam, film wcale nie jest taki słaby. Nudził się raczej nie będziesz.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Big Sun » 2010-10-24, 11:18

Obejrzałem "Opętanych".

Chujowe to dla mnie jak barszcz. To ma być horror? Imo za mało krwi, za dużo pierdolenia. Góra 4 sceny, gdzie film miał coś wspólnego z horrorem, tak to dla mnie było to bardziej thriller psychologiczny. Chodzi mi o przede wszystkim akcje w filmie. Tu za chuja nie było tego tak jak w horrorze być powinno. Napięcie? Ni chuja nie było. Strach? Kurwa zero... Klipa wielka. Mówię, prędzej thriller Nikomu nie polecam...
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: OKo » 2010-10-24, 11:47

Big Sun, Mówiłem.. Devil's Playground też nie polecam.. tylko dla konserów filmów o Zombiakach.. ot tak by obejrzeć.. ... ;] jest też Polski Akcent tam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-16, 05:40

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Filmy