premiery

Dyskusje na temat filmów (premiery, zapowiedzi, recenzje, oceny itp.)

Postautor: Adrionek » 2010-12-03, 22:22

Sierociniec Coś dobrego mi się podobało. (Typeska kupiła sierociniec w którym kiedyś była i po jakimś czasie zauważa że coś dziwnego się tam dzieje..)

Dom Z Kości Ostatnio oglądałem... Spoko film jest dom w którym dokonano serii różnych morderstw... Wchodzi tam grupa która robi program o duchach i dom ożywa.

Wzgórza mają oczy Film o mutantach na skażonym atomowo terenie USA

Koszmar Minionego Lata Taki film o gościu z hakiem;p

Teksańska masakra piłą mechaniczną Powiem szczerze że ten film mnie nie zaskoczył... wiedziałem ze będzie latał jakiś idiota z piłą i udawał że jest straszny, ogólnie film do przewidzenia po tytule

Piła No piła jak piła zarąbisty horror polecam

Ode mnie to tyle...
Kod: Zaznacz cały
https://www.facebook.com/dembekdbk
- Do Mojej Twórczości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Big Sun » 2010-12-04, 09:27

W sumie każdy możę mieć swój gust, nie przeczę, ale te horrory, które podałeś są słabiutkie imo, a wszczególności Koszmar... i Wzgórza mają oczy ;)

W paszczy szaleństwa - mój osobisty klasyk. Świetnie trzyma w napięciu niemal cały seans. Polecam każdemu.

Cannibal Ferox - Niech umierają powoli / niby nie jest to żadne kino wyskoich lotów, ale ma swój klimat, który uwielbiam. By wiedzieć o czym mówie wystarczy przeczytać opis z filmwebu

Do kolumbijskiej dżungli wyrusza trzech naukowców. Pragną oni udowodnić zanik skłonności kanibalistycznych wśród żyjącej tam ludności. Przypadkowo spotykają tam dwoje ludzi - jak się później okazuje są oni handlarzami narkotyków z Nowego Yorku, którzy w bestialski sposób zabili parę zamieszkujących w dżungli Indian. Wkrótce wszyscy członkowie ekspedycji - wraz z handlarzami - zostają uwięzieni w wiosce przez kanibali, którzy od tej pory znęcają się nad nimi za śmierć swoich współplemieńców...

Harry Angel - Kolejny już klasyk, którego trzeba obejrzeć! Połączenie kryminału z horrorem i znakomita rola Mickey'a Rourke'a.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Nightflyer » 2010-12-06, 09:26

Pozwól mi wejść - amerykański remake szwedzkiego filmu ;) opowieść o zamkniętym w sobie chłopcu, prześladowanym w szkole, który poznaje nową rówieśniczkę. Dziewczyna okazuje się być wampirem.

Polecam, bardziej dramat psychologiczny z elementami horroru, ale na prawdę świetny i nie banalny film. Coś nowego i ciekawego w tematyce wampiryzmu po pizdowatym "Zmierzchu".
I am Nightflyer! Your soul is my!

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Dzasta » 2010-12-07, 00:48

Plaga, nie jest straszny ale dla mnie nawet ciekawy, lubie nawiązania do religii.
Dzasta

Postautor: Ejdam » 2010-12-14, 15:42

Omen mega ciekawy klasyk, jeden z moich ulubionych filmów oczywiście oryginał nie remake
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: Nes » 2011-03-04, 18:43

Nieodebrane połączenie- nawet fajny, na YT jest cały film.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: morus » 2011-03-06, 21:02

Dziwię się, że nikt nie wymienił jeszcze Paranormal Activity:P
Blair Witch Project - nie do końca straszny horror, ale jak ktoś lubi trochę pomyśleć to chyba odpowiedni, no i ogółem cała historia związana z tym filmem jest ciekawa.
Amityville- osobiście zamierzam obejrzeć ten film od jakichś paru miesięcy, ale z opinii znajomych słyszałem, że naprawdę warto.
Udręczeni/Haunting in Connecticut - Film oparty na głośniej, mrożącej krew w żyłach prawdziwej historii. Opowieść o rodzinie, której życie po przeprowadzce do nowego domu zamienia się w koszmar, a zło celuje w ich nastoletniego syna. Od zawsze wiadome jest, że rzeczywistość jest bardziej przerażająca od fikcji, a strach w tym wypadku bez wątpienia prawdziwy.
Dom woskowych ciał - średni film, ciekawostką jest to, że gra w nim Paris Hilton :P
Ultimatum - takie wydaje mi się połączenie różnych horrorów. Porwanie ludzi, uwięzienie w domu i oczywiście tylko jedna osoba może przeżyć/wyjść no i tajemniczy facet, który nad tym wszystkim panuje.
Cube - nie wiem czy można to zaliczyć do horrorów. Taki nietypowy jeśli już, bo bardziej psychologiczny. W sumie jeśli się to ogląda to nie jest straszne, ale jakby się znaleźć na miejscu bohaterów filmu to już by było inaczej :P
"Polej, przechyl, powtórz!"

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Fanatik » 2011-03-07, 00:01

Cóż, polecam nieśmiertelnego Aliena, jedynka to zdecydowanie horror. Rozkręca się powoli, ale klimat jest gęsty. Poza tym warto sprawdzić Dead End z 2003 roku. Z rzeczy okołohorrorowych warto sprawdzić Session 9 i Jacob's Ladder.
You Think You Have Us Surrounded By Circling The Fortress
Only To Discover Previous Enemies As Corpses

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: SuperLirycal » 2011-07-03, 23:36

ja tam uwielbiam serię Krzyk, może nie jest straszna ale bardzo wciągająca, oprócz tego to Paranormal Entity, Paranormal Activity,Omen,Egzorcysta, Egzorcyzmy Emily Rose, Opętani, Rytułał i Amityville :)

20%
20%

Postautor: Hekt-X » 2011-07-04, 00:41

Jak dla mnie nowy Krzyk daje rade. Prawie do rozwiązania nie ogarniałem kto może być zabójcą... :P
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: SuperLirycal » 2011-07-04, 00:48

Też bym za cholere nie zgadł, a na pewno nie powiedziałbym że to oni :)

20%
20%

Postautor: Hekt-X » 2011-07-04, 01:35

Wrzucę to w spoiler, żeby nie było.

[spoiler]laskę zacząłem pod koniec podejzewać, ale za chuj bym nie skojażył, że akurat z tym kolesiem się skumała, już prędzej myślałem że z tym swoim byłym i świrują tak dla niepoznaki[/spoiler]
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Nafciarz » 2011-07-04, 09:04

Nie wiem jak można mówić że zakończenie Krzyku zaskakuje ale ja się nie czepiam tylko dla mnie zakończenie od samego początku było oczywiste
Obrazek
Obrazek

60%
60%

Postautor: SuperLirycal » 2011-07-04, 11:46

Ja tam właśnie podejrzewałem tych gości z klubu filmowego, a na pewno bardziej zaskakuje niż Krzyk 1 gdzie było oczywiste kto zabijał :)

20%
20%

Postautor: Hekt-X » 2011-07-04, 13:19

Nafciarz pisze:Nie wiem jak można mówić że zakończenie Krzyku zaskakuje ale ja się nie czepiam tylko dla mnie zakończenie od samego początku było oczywiste

Nie chodziło o sama formę zakończenia, tylko o rozkminienie kto zabija. Przecież było nawet wiadomo, że muszą to być 2 osoby, kiedy w tym samym czasie mordowali w 2 różnych miejscach.

Btw. fajny był sam początek z tymi filmami :D
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Filmy