premiery

Dyskusje na temat filmów (premiery, zapowiedzi, recenzje, oceny itp.)

Postautor: AWOL » 2013-06-24, 18:27

Utwór Project Pata - Whole Lotta Weed jest straszny w chuj. I filmy tego gościa, jak on miał, John Carpenter. "Prince Of Darkness" głównie. I pierwsze Omeny, te filmy nie są straszne (bardziej rozrywkowe), ale diabelskie.

Haha co do śmiesznych horrorów, to ten jest beczny na piździe:

Obrazek
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Ras Miły » 2013-09-01, 02:51

Carpenter i Craven dwóch najlepszych reżyserów horrorów, do tego może Dario Argento, szczególnie polecam Suspirie, EPICKI horror w każdym tego słowa znaczeniu.
A CO KRÓL ZROBIŁ NA SAMPLU Z SUSPIRII POKŁONY :padam: :padam: :padam:

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: tequila175 » 2014-02-25, 18:03

dla odmiany zacznę od filmów, od których lepiej trzymać się z daleka i nie tracić na nie czasu...

obejrzałam pierwszą i drugą część "Ludzkiej stonogi", o której się tyle słyszało od innych... i zażenowałam się kompletnie, pierwszą część jako tako jeszcze zniosłam i przez nią przebrnęłam, ale z drugą... no po prostu coś obrzydliwego, w ogóle tego nie polecam, nawet nie warto oglądać tego z samej ciekawości - po prostu nie warto

następny film, który odradzam, to "Ostatni egzorcyzm", niby coś się tam działo, ale jakby nic konkretnego, zdjęcia są okropne, motyw reżyserski z "dokumentowaniem kamerą" jest w pewnych sytuacjach naprawdę spoko, ale tutaj to jedna wielka porażka, akcja filmu spodobała mi się na samym końcu, 5 minut przed zakończeniem filmu... jest też 2 część, a więc może w niej rozkręci się ten motyw bardziej, ale jak widać, wszystko kręcone jest jedynie dla zarobku

miałam też styczność z "Abraham Lincoln: Łowca wampirów" oraz "Abraham Lincoln kontra zombie" i pozostawię to bez komentarza najlepiej

następny film na odstrzał idzie "Nocny pociąg z mięsem", obejrzałam go ze względu na przystojnego Bradley'a Cooper'a, ale nawet on nie uratował w żaden sposób tego filmu

"Jesteśmy tym, co jemy", "28 tygodni później"- wsadzę to do jednego worka, bo nawet nie wiem jak to skomentować

ale najbardziej popierdolonym filmem jaki w życiu widziałam ("Ludzka stonoga" to przy tym coś normalnego), to "V/H/S/2", nigdy tego nie zapomnę, a bardzo bym chciała, takich filmów nikt normalny nie ogląda, tym bardziej nie reżyseruje, "kino" dla chorych popierdoleńców, puścił mi to mój młodszy kuzyn i się przeraziłam, że jemu coś takiego się podoba, nie wiem jak wytrzymałam cały seans (ogółem lubię dokańczać filmy niż je "opuszczać"), ale oczy miałam szeroko otwarte niż zamknięte, szok (AWOL może ci się spodoba), oczywiście kuzyn (w dodatku to dzieciak! ma z jakieś 16 lat) proponował mi pierwszą część, ale ja spasowałam

no i to chyba na tyle, teraz polecę wam coś (zapewne się powtórzę z innymi, ale trudno), filmy warte uwagi

zdecydowanie "Obecność" z ubiegłego roku, dawno nie widziałam czegoś tak dobrego, gorąco polecam ludziom, którzy lubią takie klimaty a nie różne rzeźnie czy ataki zombie

"Sinister" no takie filmy to ja lubię, bardzo dobry motyw i całkiem niezłe wykonanie, takich filmów też poproszę więcej

"Szepty" ze względu na swój psychologiczny motyw też całkiem nieźle się ogląda, ale całkowicie dupy nie urywa

"Nieproszeni goście" z 2009 roku, niestety oryginału JESZCZE nie oglądałam, ale i tak bardzo dobry film na wieczorny seans

no i oczywiście "Antychryst", pewnymi momentami obrzydliwy, ale niesamowity, akurat podeszłam do tego filmu inaczej niż większość ludzi i naprawdę zrobił na mnie dosyć mocne wrażenie, oczywiście, że popierdolony, ale motyw psychologiczny wplątany w historię ich sadyzmu - NIESAMOWITY

no i wspomnę o klasykach, które uwielbiam, tj: "Amerykański wilkołak w Londynie" za dzieciaka często oglądałam to na Hallmark'u i chowałam się pod kołdrą (teraz zapewne nie zrobi na mnie wrażenia, ale kiedyś to było naprawdę coś!), moim zdaniem to jeden z tych filmów, które warto jednak obejrzeć, takie mały klasyk kina, czy obłędny "Omen" oglądany też za dzieciaka z kuzynami na wakacjach na wsi, to dopiero były czasy

ogółem jest mnóstwo dobrych filmów, ale też i tych chujowych, ale za dużo by tu wymieniać, a co do tych gównianych produkcji, to ja nie wiem ile musiałam kiedyś wypić, aby wstąpić do Beverly Hills Video (kiedyś byłam porządną obywatelką, administrator mnie po prostu zgorszył) i wypożyczyć za 20 zł "9 żyć" z Paris Hilton... pozostawmy to bez komentarza

ODNAWIAM TEMAT, ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: vale » 2018-09-16, 05:44

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Filmy