premiery

Rozmowy na każdy temat, który nie pasuje do żadnych kategorii

Postautor: kbls » 2010-11-22, 15:40

W temacie Wiara został poruszony ciekawy wątek tj. komunizm. Zachęcam do dyskusji o tymże, a sam odnoszę się do postu Muslima w tamtym temacie.

Muslim_Soldier pisze:kbls napisał/a:
Wspieram okrutny imperializm? Zdefiniuj imperializm. Wspieram przede wszystkim swój naród, swoich ludzi, swoje państwo, swój światopogląd. Nie widzę swojego interesu w tym, żeby bronić Ukraińców, bo oni mordowali Polaków, nie widzę sensu by wspierać islamistów, bo ich światopogląd nie zakłada istnienia religii katolickiej, której jestem częścią, nie widzę interesów by wspierać Kubę, sojusznika państwa, które od zawsze było wrogiem numer jeden MOJEGO państwa. Mam pytanie personalnie do Ciebie - czujesz się Polakiem? Kochasz Polskę?

Czyli jesteś nacjonalistą? Bo to jest wspieranie swojego kraju za wszelką cenę. Ja nie będę wspierał swojego państwa jeżeli w przyszłości podzieli się Irakiem razem ze swoimi przyjaciółmi z NATO, bo chyba do tego właśnie dążą. Sami kiedyś byliśmy pod rozbiorem a teraz uczestniczymy w podobnym przedsięwzięciu.
Kiedy Ukraińcy mordowali Polaków? Chyba w 1943 roku, ilu z tych Ukraińców teraz przetrwało? Na pewno nieliczni, obecni Ukraińcy nic nam nie robią więc za co mam ich niby nienawidzić? Bezsensu.
A czy w Polsce jest religia islamska? W szkolnictwie nie ma czegoś takiego jak lekcja arabskiego czy islamskiego, nie mamy wyboru czy chcemy być Chrześcijaninem czy Muzułmaninem. Więc nie dziw się, że na Bliskim Wschodzie nie uznają Chrześcijaństwa.
Teraz odnośnie Kuby, jeżeli już nazywasz Fidela komunistą to wiedz, że na pewno nie był on komunistą z wyboru tyko z przymusu. Chruszczow widział w Kubie niezatapialny lotniskowiec a Fidel w Rosji bardzo silnego sprzymierzeńca, który pomoże OBRONIĆ SIĘ przed USA. Widzisz, to jest zasadnicza różnica bo komuniści to też zwolennicy imperializmu a Fidel nie chciał podbić sąsiednich państw, on chciał aby Kuba była Kubą a nie kolonią amerykańską.
Co do definicji imperializmu, jest od tego wiki ale jak już chcesz to moimi słowami: imperializm to chęć bycia największym mocarstwem i kontrolowania wszystkiego i wszystkich, podbijanie innych państw i czerpanie z tego korzyści materialnych.

Nie czuję się w tym względzie nacjonalistą, bo tu stawka jest dużo wyższa niż tylko nasz kraj. Tu chodzi o nasze wartości, nasze hierarchie, nasze obyczaje, wzorce, ideały i całą naszą kulturę. Nie wierzę wyłącznie w Polskę, wierzę w nasz krąg kulturowy. Wierzę w monogamię, w szacunek dla kobiet, w postęp, w tradycyjny model rodziny i w tolerancję (w prawdziwym znaczeniu, nie w akceptację, tylko w tolerancję). Moim zdaniem jedynym gwarantem przetrwania tych wartości jest ich obrona, także zbrojna. Niekiedy najlepszą obroną jest atak, czy to się pacyfistom podoba, czy nie.

Ukraińcy jeszcze po wojnie robili Polakom małe piekło, teraz z kolei "jedynie" patrzą na nas wilkiem i co starsi spluwają na nasz widok. Poza tym jak Ty wyciągasz żydów sprzed 3000 lat to chyba mogę odwołać się do 50 lat wstecz? Niektórzy Ci, którzy to przeszli wciąż żyją. Poza tym podałem przykład, że nie będę bronił czegoś, co nie jest w moim interesie. Nie muszę ich nienawidzić, ale nie rzucę koła ratunkowego komuś, kto najchętniej by mnie zjadł. A Ty tak czynisz broniąc zaciekle muslimów.

Czy ja chcę żeby tam uczyli religii katolickiej? Niech chociaż nas tam nie zabijają i nie plują / nie palą naszej symboliki. A na razie całe relacje z Bliskim Wschodem są jednostronne - u nas mogą robić co im się podoba, my u nich nie mamy racji bytu.

Jest dyktatorem, władcą absolutnym, jak może być kimkolwiek z przymusu? Jest po prostu chorym na władzę człowiekiem, który w paranoi pragnie zniszczyć każdy opór, a najłatwiej jest tego dokonać właśnie w systemie komunistycznym. Nie chciał podbić sąsiednich państw? To czym była misja Che Guevary w państwach Ameryki Łacińskiej? No nie, przecież, że nie przygotowaniem gruntu pod przejęcie władzy, skądże. On przede wszystkim chciał władzy, a Kubę i Kubańczyków miał i ma głęboko w opalonej dupeczce.

Na wiki jest też o tym, że Brytyjczycy mordowali najzdolniejszych Hindusów, w tym samym haśle. Cokolwiek, w Twojej definicji - nie wspieram imperializmu, ale na pewno wspieram suwerenność i niezależność, która czasem ma wysoką cenę, a by ją zapewnić należy kogoś zneutralizować. Nie wierzę że jako Polak nie chciałbyś być niezależny od rosyjskiego gazu. A jeśli jedyną drogą do tego byłoby załatwienie innej drogi, czy to agresywną dyplomacją, czy też drogą zbrojną? Wolałbyś być na skinienie Putina, czy zawalczyć o suwerenność i prawdziwą wolność?

Muslim_Soldier pisze:Na Kubie nie ma żadnego reżimu, tam Fidel jest uznawany za bohatera, jak to wyjaśnisz? Od komunisty odróżnia Fidela właśnie to, że Kuba nie jest żadnym Mocarstwem, nie dąży do rozpowszechnienia swoich wpływów i nie nęka słabszych.

A jak wyjaśnisz uwielbienie dla Kim Dzong Ila w Korei Północnej? Też żyje im się świetnie? Nie dążą do rozpowszechnienia wpływów bo nie są samobójcami - aktualnie są na to za słabi. Póki była okazja, dążyli - patrz wspomniane wycieczki Guevary do Ameryki Łacińskiej. Poza tym by być komunistą nie trzeba być mocarzem i dążyć do rozpowszechnienia wpływów plus nękać słabszych.

Muslim_Soldier pisze:Chorym światopoglądem? Czemu nazywasz mój światopogląd chorym? Bo jest inny od twojego? Bo nie popieram Ameryki? Ja po prostu jestem wyczulony na te legalne zbrodnie terrorystyczne, które codziennie mają miejsce w Iraku, Palestynie i Afganistanie.
A to że mnie jakiś Żydek podpierdoli to się nie martwię, bo po pierwsze piszę tylko posty, jestem zwykłym pionkiem, który nie jest w stanie im zaszkodzić w jakikolwiek sposób.

Nazywam chorym, ponieważ autodestrukcyjność w medycynie jest chorobą. A Twój światopogląd jest autodestrukcyjny - bronisz kręgów kulturowych, państw, religii i systemów, które bezpośrednio zagrażają temu w którym żyjesz. Tłumacząc na przykładzie - dla mnie ktoś głaszczący lewą ręką psa, który prawą rękę mu właśnie wpierdala jest chory.

Muslim_Soldier pisze:Teraz mnie nazywasz komunistą? No proszę cię :wstyd:

Nie, nie nazywam Cię tak, tylko stwierdzam, że na komunistów władze są mniej uczulone niż na nazistów, w związku z czym także osoby gloryfikujące komunizm (a do takich już z powodzeniem można Cię zaliczyć) są mniej ciskane przez prawo niż te chwalące nazizm.

Muslim_Soldier pisze:Pewnie mówisz o łysych panach w glanach uważających się za obrońców polskości, którzy są zawsze antylewicowi i nie pasuje im każdy kto nie jest podobny do nich. Często też można usłyszeć z ich ust "Bóg, Honor, Ojczyzna" a ja pytam gdzie się podział ten honor gdy kopią jakiegoś punka w pięciu? Ja akurat takimi "patriotami" się nie martwię bo to przeważnie napakowane karki, które nie potrafią biegać bo sterydy zrobiły z nich mutantów niezdolnych do dłuższego wysiłku fizycznego, a ja mam szybkie giry.

Z tego co wiem niewielu z nich nosi glany, choć to fakt, że krótkie włosy występują u większości z nich. Antylewicowość w naszym kraju bardzo się wiążę z patriotyzmem, bowiem systemy lewicowe ciemiężyły nas od 70 lat. Nie pasuje im (nam?) każdy kto nie wyznaje uniwersalnych wartości naszego kręgu kulturowego, co nie znaczy (!), że kogoś takiego nie tolerują (tolerujemy). Przykład - nie lubię gejów, bo uważam, że zbyt wielkie prawa dla nich zagrożą wartości rodziny, co nie zmienia faktu, że ich toleruję i ich nie opluwam.

Honor - widziałeś? Byleś? Wiesz? Źródła? Ja byłem w paru miejscach i akurat Ci ludzie bardzo starannie podchodzą do kwestii honoru, włączając w to także, że pobity w walce jeden na trzech chłopak znając doskonale napastników, będąc poharatanym w trzy dupy na komendzie zawsze powie, że wpadł w róże, a zemsty będzie szukał na ulicy. Prosiłbym Cię tutaj o przestrzeganie jednej z najważniejszych internetowych zasad dyskusji - nie wiesz - nie pisz. Rzadko kto ze scharakteryzowanego przez Ciebie środowiska korzysta ze sterydów, uważając je za truciznę robiącej z mózgu jajo. Trening wojskowy zaś, jaki większość z nich przechodziła (duża część tych "bezmózgów" to wojskowi - byli lub obecni) daje wyjątkowo efektywne wyniki w biegach, także sprintach. Ale nie chodzi tu przecież o licytowanie się, czy patrioci to bezmózgie yeti czy też współcześni rycerze o wszechstronnych zaletach.

Dlaczego zarzucasz mi to, że leję na Polskę ciepłym moczem? Nie rozumiem.

Dlatego, że zaciekle bronisz ludzi, systemów, religii, przekonań, które dla Polski są niebezpieczne. Nie dbając o bezpieczeństwo swojego kraju głęboko go lekceważysz, co można nazwać "laniem ciepłym moczem".
Ostatnio zmieniony 2011-09-04, 14:04 przez kbls, łącznie zmieniany 1 raz

60%
60%

Postautor: Chochoł » 2010-11-22, 18:09

Trochę masz w tym racji. Choć czasem mam wrażenie, że kapitalizm to takie po prostu mniejsze zło. Choć komuna dała nam w dupę, to sam Socjalizm w swoim założeniu był słuszny ale też utopijny. Co do Nazizmu, to akurat Hitler wydźwignął Niemcy z maksymalnego dołka gospodarczego. Co do Kuby to faktycznie jak się czyta o tej rewolucji to wydawała się słuszna, dopiero później musieli wybrać sojusznika, no i wybrali tak a nie inaczej. Czasem tak myślę, że u nas w kraju przydałaby się taka rewolucja, tylko znając historię skończyłoby się tak jak przy każdej rewolucji. Choć wydyndanie tych marionetek na murach tego kłamliwego parlamentu byłoby sensowne. A zahaczając o inne narodowości czy religię to niech se żyją, nawet u mnie w kraju. dopóki nie szarpią się ze mną o jakieś swoje prawa itd. Bo jakby np ktoś mi kazał zdjąć krzyż z szyi bo ranie jego uczucia religijne stałby się moim wrogiem. Ambitny temat i pozdrawiam

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: seba9895 » 2010-11-22, 18:16

Chochoł, Hitler trafił w odpowiedni moment, świat zaczął wychodzić z kryzysu a poprzedni kanclerz rozpoczął już reformy, on tylko skończył ;)
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Chochoł » 2010-11-22, 18:44

Przeważnie całe życie to jest trafianie w odpowiedni moment;) pozdro

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-11-22, 18:59

kbls pisze:Ukraińcy jeszcze po wojnie robili Polakom małe piekło, teraz z kolei "jedynie" patrzą na nas wilkiem i co starsi spluwają na nasz widok. Poza tym jak Ty wyciągasz żydów sprzed 3000 lat to chyba mogę odwołać się do 50 lat wstecz? Niektórzy Ci, którzy to przeszli wciąż żyją. Poza tym podałem przykład, że nie będę bronił czegoś, co nie jest w moim interesie. Nie muszę ich nienawidzić, ale nie rzucę koła ratunkowego komuś, kto najchętniej by mnie zjadł. A Ty tak czynisz broniąc zaciekle muslimów.

Wierzysz w te wszystkie proizraelskie frazesy, że muzułmanie i Iran chcą zniszczyć cały świat? Oni chcą tylko spokoju na Bliskim Wschodzie, niczego więcej. Polska sama nadstawiła dupę uczestnicząc w ekspansji Bliskiego Wschodu i dopóki Polskie wojska tam siedzą każdy atak na nasze państwo będzie słusznym atakiem, niestety. I za taki atak proszę mieć pretensję do naszego Rządu odwiecznie liżącego dupsko Amerykanom.

Coś napisałeś o Żydach, ja wcale nie wyciągam ich zbrodni sprzed 3000 lat bo tamci prawdziwi Żydzi nie są terrorystami, którzy obecnie codziennie dokonują mordów na Palestyńskiej ludności. Ja odwołując się do Żydów odwołuję się do teraźniejszości, czyli do tych fejk Żydów.

kbls pisze:Czy ja chcę żeby tam uczyli religii katolickiej? Niech chociaż nas tam nie zabijają i nie plują / nie palą naszej symboliki. A na razie całe relacje z Bliskim Wschodem są jednostronne - u nas mogą robić co im się podoba, my u nich nie mamy racji bytu.

Co?! Chyba ci się pomyliło kto tam kogo zabija. A z bajek typu "Chrześcijanin na Bliskim Wschodzie nie ma racji bytu zawsze się śmiałem" Bo o to w tym wszystkim chodzi, że gazety napiszą gdy jakiś ekstermista islamski zabije wyznawcę innej religii ale gdy normalny muzułmanin poda rękę Chrześcijaninowi nic nie napiszą, tak działa właśnie ten cały system propagandy antyislamskiej.

kbls pisze:Jest dyktatorem, władcą absolutnym, jak może być kimkolwiek z przymusu? Jest po prostu chorym na władzę człowiekiem, który w paranoi pragnie zniszczyć każdy opór, a najłatwiej jest tego dokonać właśnie w systemie komunistycznym. Nie chciał podbić sąsiednich państw? To czym była misja Che Guevary w państwach Ameryki Łacińskiej? No nie, przecież, że nie przygotowaniem gruntu pod przejęcie władzy, skądże. On przede wszystkim chciał władzy, a Kubę i Kubańczyków miał i ma głęboko w opalonej dupeczce.

Na wstępie powiem, że nie jestem jakimś fanem Stalina i ogólnie komunizmu.
Fidel nie prowadził żadnych działań militarnych poza Kubą aby podbić inne państwa, nigdy tego nie zrobił a co do stwierdzenia, że miał Kubańczyków głęboko w dupie jest bardzo, bardzo przesadzone. Wszystko co robił, robił z myślą o Kubie, reforma szkolnictwa, lepsze szpitale - to wszystko dla narodu. Na Kubie wcale nie jest tak tragicznie a to, sprawdź sobie długość życia ludzi tam a w Polsce.

kbls pisze:Nie wierzę że jako Polak nie chciałbyś być niezależny od rosyjskiego gazu. A jeśli jedyną drogą do tego byłoby załatwienie innej drogi, czy to agresywną dyplomacją, czy też drogą zbrojną? Wolałbyś być na skinienie Putina, czy zawalczyć o suwerenność i prawdziwą wolność?

To skąd my mamy ten gaz to mnie nie interesuje, interesuje mnie żeby był on dostępny w przystępnej cenie i żeby był zdobywany w humanitarny sposób.

kbls pisze:Nazywam chorym, ponieważ autodestrukcyjność w medycynie jest chorobą. A Twój światopogląd jest autodestrukcyjny - bronisz kręgów kulturowych, państw, religii i systemów, które bezpośrednio zagrażają temu w którym żyjesz. Tłumacząc na przykładzie - dla mnie ktoś głaszczący lewą ręką psa, który prawą rękę mu właśnie wpierdala jest chory.

Jak już pisałem wcześniej bronię tych, którzy mają na prawdę wielkie problemy, a to, że Polska się kłóci z Putinem o gaz nie jest tak wielkim problemem jak obecnie trwające walki zbrojne na Bliskim Wschodzie.

kbls pisze:Nie, nie nazywam Cię tak, tylko stwierdzam, że na komunistów władze są mniej uczulone niż na nazistów, w związku z czym także osoby gloryfikujące komunizm (a do takich już z powodzeniem można Cię zaliczyć) są mniej ciskane przez prawo niż te chwalące nazizm.

Nie gloryfikuję komunizmu, nic w Rosji nie chwaliłem. Chwaliłem to jak Fidel obronił się przed najazdem USA.

kbls pisze:Nie pasuje im (nam?) każdy kto nie wyznaje uniwersalnych wartości naszego kręgu kulturowego, co nie znaczy (!), że kogoś takiego nie tolerują (tolerujemy). Przykład - nie lubię gejów, bo uważam, że zbyt wielkie prawa dla nich zagrożą wartości rodziny, co nie zmienia faktu, że ich toleruję i ich nie opluwam.

W moim miasteczku koleś z irokezem i z koszulką na której widniała literka "A" dostał w pysk na skwerku i ta koszulka została mu zabrana przez tych "pełnych honoru patriotów".

kbls pisze:Dlatego, że zaciekle bronisz ludzi, systemów, religii, przekonań, które dla Polski są niebezpieczne. Nie dbając o bezpieczeństwo swojego kraju głęboko go lekceważysz, co można nazwać "laniem ciepłym moczem".

Akurat to pytanie nie było do ciebie. Ale jeżeli już mam ci odpowiedzieć to nie interesuje mnie to, że w Polsce rośnie inflacja podczas gdy na Bliskim Wschodzie ludzie zdychają codziennie od bomb, granatów, z głodu przez Izrael, Amerykę i NATO.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Chochoł » 2010-11-22, 19:42

Muslim_Soldier pisze:To skąd my mamy ten gaz to mnie nie interesuje, interesuje mnie żeby był on dostępny w przystępnej cenie i żeby był zdobywany w humanitarny sposób.

No to czekaj aż go nam zakręcą :) Zmienisz zdanie :)
Muslim_Soldier pisze:W moim miasteczku koleś z irokezem i z koszulką na której widniała literka "A" dostał w pysk na skwerku i ta koszulka została mu zabrana przez tych "pełnych honoru patriotów".

A takich przypadków można mnożyć, bo z kolei znam punka który trzepał okolicznymi Bogu winnych żuli. No i proszę cię nie nazywaj skórków patriotami :) bo mają z Polską tyle wspólnego co noc z dniem. Bo jak można nazwać się patriotą i smarować na sianach kościoła swastykę:)
A co do żydów i ich polityki wobec Palestyny to zgadzam się z tobą.

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Nevie Smithie » 2010-11-22, 19:43

muslim, ty jestes nawiedzony, ja sie ciebie boje.

90%
90%

Postautor: kbls » 2010-11-25, 01:56

Chochoł pisze:Choć komuna dała nam w dupę, to sam Socjalizm w swoim założeniu był słuszny ale też utopijny

Nie był słuszny, zakładał równość wszelkim kosztem, oznacza to zawsze jedno - ktoś bardziej zdolny będzie kopany w dupsko.

Muslim_Soldier pisze:Wierzysz w te wszystkie proizraelskie frazesy, że muzułmanie i Iran chcą zniszczyć cały świat? Oni chcą tylko spokoju na Bliskim Wschodzie, niczego więcej. Polska sama nadstawiła dupę uczestnicząc w ekspansji Bliskiego Wschodu i dopóki Polskie wojska tam siedzą każdy atak na nasze państwo będzie słusznym atakiem, niestety. I za taki atak proszę mieć pretensję do naszego Rządu odwiecznie liżącego dupsko Amerykanom.

Wraca jak bumerang - Kadafi, Kadafi, Kadafi. I sprawdź ile ma wsparcia. Plus sprawdź Francję. Plus sprawdź stosunek muzułmanów francuskich do chrześcijan francuskich. I tego, jak Ci drudzy bez efektu starają się walczyć o chociaż równe prawa. Bo socjal dla muslimów jest wyższy niż dla rodowitych.

Liżącego dupsko Amerykanom - nic innego nam nie pozostaje. Zarówno zachodnioeuropejscy sojusznicy, jak i Ci sąsiedni już parę razy nas zawodzili. Z Niemcami i Rosją mamy za dużo sprzecznych interesów. Musimy bratać się z kimś zewnątrz, kto realnie jest w stanie coś zrobić. USA czy Chiny? ;)

Muslim_Soldier pisze:Co?! Chyba ci się pomyliło kto tam kogo zabija. A z bajek typu "Chrześcijanin na Bliskim Wschodzie nie ma racji bytu zawsze się śmiałem" Bo o to w tym wszystkim chodzi, że gazety napiszą gdy jakiś ekstermista islamski zabije wyznawcę innej religii ale gdy normalny muzułmanin poda rękę Chrześcijaninowi nic nie napiszą, tak działa właśnie ten cały system propagandy antyislamskiej.

Kurwa, to oni tu sobie swobodnie minarety stawiają, a my mamy im dziękować, że nam rękę podają? Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie mają PRZEJEBANE i radzę to zapamiętać, bo jest na to sporo źródeł, a najważniejszym jest to, że jest ich coraz mniej. Oni stamtąd nie zwiewają przed recesją i bezrobociem...

Muslim_Soldier pisze:Na wstępie powiem, że nie jestem jakimś fanem Stalina i ogólnie komunizmu.
Fidel nie prowadził żadnych działań militarnych poza Kubą aby podbić inne państwa, nigdy tego nie zrobił a co do stwierdzenia, że miał Kubańczyków głęboko w dupie jest bardzo, bardzo przesadzone. Wszystko co robił, robił z myślą o Kubie, reforma szkolnictwa, lepsze szpitale - to wszystko dla narodu. Na Kubie wcale nie jest tak tragicznie a to, sprawdź sobie długość życia ludzi tam a w Polsce.

A misje Che? Fidel ich nie wspierał? ;> Nie no jasne, jak już jest dyktatorem to co mu szkodzi zbudować szkołę czy szpital. Jakby myślał o Kubie, to by tam nie było tak jak jest. Jego chore ambicje nie pozwalają mu na racjonalne myślenie, które jest proste - Kuba odżyje jak poschodzą wszystkie embarga. Embarga poschodzą, jak się zaczną normalnie zachowywać. Analogiczna sytuacja jak u wujka Kima w Korei Płn.

Muslim_Soldier pisze:To skąd my mamy ten gaz to mnie nie interesuje, interesuje mnie żeby był on dostępny w przystępnej cenie i żeby był zdobywany w humanitarny sposób.

To sobie pewnego dnia humanitarnie dupę ogrzejesz spaleniem wczorajszej gazety. Ja bym chciał milion dolarów na koncie, ale niestety się nie da. Tak jak w pewnym momencie nie będzie się dało tanio i humanitarnie.
Muslim_Soldier pisze:Jak już pisałem wcześniej bronię tych, którzy mają na prawdę wielkie problemy, a to, że Polska się kłóci z Putinem o gaz nie jest tak wielkim problemem jak obecnie trwające walki zbrojne na Bliskim Wschodzie.

A nie ruszają Cię problemy Afryki? Ameryki Łacińskiej? Korei Północnej? Na Bałkanach? Wielkie problemy są na całym świecie, wszędzie giną niewinni ludzie, wszędzie przelewa się krew, wszędzie robią się różne kurestwa. Dlatego dla mnie najważniejsze jest dbanie o przyszłość moją i moich wnuków. A dla nich kluczowy jest problem gazu, a nie tego, czy żydzi będą ciemiężyć muzułmanów, czy odwrotnie.

Muslim_Soldier pisze:Nie gloryfikuję komunizmu, nic w Rosji nie chwaliłem. Chwaliłem to jak Fidel obronił się przed najazdem USA.

Pochwaliłeś jego bohaterskie upaństwowienie zabierające dobytek całego życia całej klasie średniej i bogatej. Ergo pochwaliłeś komunizm w najczystszej postaci. Dodam że z pobudek rasistowskich - bo większość klasy średniej i bogatej to Amerykanie, więc fajnie, że Fidel im dojebał.

Muslim_Soldier pisze:W moim miasteczku koleś z irokezem i z koszulką na której widniała literka "A" dostał w pysk na skwerku i ta koszulka została mu zabrana przez tych "pełnych honoru patriotów".

W miasteczkach to czasem anarchiści krzyczą Polska dla Polaków. Nie mówię o oszołomach tylko o ogarniętych ruchach, formacjach czy organizacjach.

Akurat to pytanie nie było do ciebie. Ale jeżeli już mam ci odpowiedzieć to nie interesuje mnie to, że w Polsce rośnie inflacja podczas gdy na Bliskim Wschodzie ludzie zdychają codziennie od bomb, granatów, z głodu przez Izrael, Amerykę i NATO.

To bardzo źle o Tobie świadczy. Takiego typu rozwydrzenie europejskie doprowadzi do upadku naszej cywilizacji - szukanie problemów u innych olewając swoje. Myślisz, że oni się przejmowali, jak Twoich dziadków mordował Hitler i Stalin? Czy raczej ich interesowało, żeby wielbłąd dobrze chodził?

60%
60%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-11-25, 20:32

kbls pisze:To bardzo źle o Tobie świadczy. Takiego typu rozwydrzenie europejskie doprowadzi do upadku naszej cywilizacji - szukanie problemów u innych olewając swoje. Myślisz, że oni się przejmowali, jak Twoich dziadków mordował Hitler i Stalin? Czy raczej ich interesowało, żeby wielbłąd dobrze chodził?

Do upadku naszej cywilizacji doprowadzą wieczne wojny a nie troska o drugiego człowieka.

kbls pisze:Pochwaliłeś jego bohaterskie upaństwowienie zabierające dobytek całego życia całej klasie średniej i bogatej. Ergo pochwaliłeś komunizm w najczystszej postaci. Dodam że z pobudek rasistowskich - bo większość klasy średniej i bogatej to Amerykanie, więc fajnie, że Fidel im dojebał.

Bardzo dobrze zrobił bo te snoby kontrolowały większość Kuby a nie byli oni Kubańczykami.

kbls pisze:A nie ruszają Cię problemy Afryki? Ameryki Łacińskiej? Korei Północnej? Na Bałkanach? Wielkie problemy są na całym świecie, wszędzie giną niewinni ludzie, wszędzie przelewa się krew, wszędzie robią się różne kurestwa. Dlatego dla mnie najważniejsze jest dbanie o przyszłość moją i moich wnuków. A dla nich kluczowy jest problem gazu, a nie tego, czy żydzi będą ciemiężyć muzułmanów, czy odwrotnie.

Ruszają mnie też te problemy jednak nie w takim wielkim stopniu jak nękanie Palestyńczyków.

kbls pisze:To sobie pewnego dnia humanitarnie dupę ogrzejesz spaleniem wczorajszej gazety. Ja bym chciał milion dolarów na koncie, ale niestety się nie da. Tak jak w pewnym momencie nie będzie się dało tanio i humanitarnie.

Zawsze jest jakieś rozwiązanie, np. dostawy skroplonego gazu drogą morską, z Kataru w taki sposób dostajemy ten surowiec.

kbls pisze:A misje Che? Fidel ich nie wspierał? ;> Nie no jasne, jak już jest dyktatorem to co mu szkodzi zbudować szkołę czy szpital. Jakby myślał o Kubie, to by tam nie było tak jak jest. Jego chore ambicje nie pozwalają mu na racjonalne myślenie, które jest proste - Kuba odżyje jak poschodzą wszystkie embarga. Embarga poschodzą, jak się zaczną normalnie zachowywać. Analogiczna sytuacja jak u wujka Kima w Korei Płn.

A jak tam jest? Źle? Havanna np. jest pełna turystów a tego samego nie możemy powiedzieć o Jerozolimie, w której non stop trwają walki.

kbls pisze:Kurwa, to oni tu sobie swobodnie minarety stawiają, a my mamy im dziękować, że nam rękę podają? Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie mają PRZEJEBANE i radzę to zapamiętać, bo jest na to sporo źródeł, a najważniejszym jest to, że jest ich coraz mniej. Oni stamtąd nie zwiewają przed recesją i bezrobociem...

Zrozum to wreszcie, że prawdziwymi winowajcami odpowiedzialnymi za islamski ekstremizm są syjoniści i ich chrześcijańscy słudzy, którzy dają czek in blanco interesom Izraela na zabójstwa, ludobójstwa, i zniszczenie wszystkich uczuć zakorzenionych w powszechnie uznawanych wartościach moralnych. Zanim na światowej scenie pokazał się syjonizm(czyli rok około 1940) nie było czegoś takiego jak islamski ekstremizm i przemoc, która wydaje się mu towarzyszyć.
Zaniepokojeni konserwatywni chrześcijanie tacy jak ty powinni zapamiętać (albo zrozumieć), że Koranu, religii muzułmańskiej, ani jej wyznawców, nie trzeba się bać.

kbls pisze:Wraca jak bumerang - Kadafi, Kadafi, Kadafi. I sprawdź ile ma wsparcia. Plus sprawdź Francję. Plus sprawdź stosunek muzułmanów francuskich do chrześcijan francuskich. I tego, jak Ci drudzy bez efektu starają się walczyć o chociaż równe prawa. Bo socjal dla muslimów jest wyższy niż dla rodowitych.

Kaddafi to zbrodniarz według ciebie bo Ameryka nie daje sobie z nim rady? Kaddafi w 1970 zlikwidował w swoim kraju amerykańskie i brytyjskie bazy wojskowe, wydalił włoskie i żydowskie organizacje narodowe, a w 1973 dokonał nacjonalizacji przemysłu naftowego należącego do zachodnich inwestorów. Kaddafi prowadził bardzo aktywną politykę zagraniczną wymierzoną przeciwko wpływom USA i Izraela oraz wspieraniem Organizacji Wyzwolenia Palestyny, przez co był oskarżany o wspieranie islamskiego terroryzmu. Zrobił wiele dobrego mimo wszystko.
Co takiego złego muzułmanie robią w tej Francji? Modlą się na ulicy, rzeczywiście karygodne przestępstwo :wstyd:
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: seba9895 » 2010-11-25, 20:38

A chociażby zburzyli gospodarkę, masowym napływem :] Dopiero Sarkozy powiedział WYNOCHA! i uregulował sytuację. Ale dla Ciebie to też pewnie zbrodniarz, bo wyrzuca muzułmańskich imigrantów

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-11-25, 22:26

seba9895 pisze:A chociażby zburzyli gospodarkę, masowym napływem Dopiero Sarkozy powiedział WYNOCHA! i uregulował sytuację. Ale dla Ciebie to też pewnie zbrodniarz, bo wyrzuca muzułmańskich imigrantów

To czemu nie powiesz nic o Polakach? Oni też zabierają miejsca pracy Anglikom i pracują za grosze ja kakraluchy. Polacy to już mogą sobie emigrować gdzie chcą ale nie muzułmanie bo to przecież zło.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: seba9895 » 2010-11-26, 15:57

Muslim_Soldier, czy Polacy masowo uciekają z Polski?

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-11-28, 18:56

Muslim_Soldier, czy Polacy masowo uciekają z Polski?

Yyyyyy... tak! Jest sporo skupisk Polaków na całym świecie i można to nazwać masowym uciekaniem bo liczba Polonii na świecie to aż 15-17 mln.
I nie dziw się, że ktoś ucieka ze swojej ojczyzny jak mu czołgi amerykańsko-żydowskie codziennie niszczą miejsce, w którym mieszkał od zawsze.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: seba9895 » 2010-11-28, 20:17

:lol:
rozpierdala mnie Twoje omijanie drobnych szczegółów które sprawiają że Twojej wypowiedzi nie miałyby sensu ;) muszę Cię zawieść, nie każdy jest taki głupi żeby nie zauważyć Twojego omijania takich właśnie istonych drobiazgów :)

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-11-28, 20:25

seba9895 pisze:rozpierdala mnie Twoje omijanie drobnych szczegółów które sprawiają że Twojej wypowiedzi nie miałyby sensu

Sensu to nie ma to zdanie za bardzo.

seba9895 pisze:muszę Cię zawieść, nie każdy jest taki głupi żeby nie zauważyć Twojego omijania takich właśnie istonych drobiazgów

Tak, rzeczywiście to drobiazg, że tak wielka Polonia jest na świecie a ty tutaj muzułmanów oskarżasz o masowe emigracje.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Następna

Wróć do Hyde park