premiery

Rozmowy na każdy temat, który nie pasuje do żadnych kategorii

Postautor: Patryk » 2008-05-09, 23:18

Witam!!!
Jaka firma według Was szyje najlepsze ciuchy i buty /??? :) :) :) :)
Ostatnio zmieniony 2011-10-31, 12:31 przez Patryk, łącznie zmieniany 1 raz
czysty jazz stop! Nie ma jazzu
Tabasko na bicie niszczy schemat zabiegów

Obrazek
STOP !!!

0%
0%

Postautor: ADR[C] » 2008-05-09, 23:39

W sumie, jeżeli brać pod uwagę ciuchy dla ludzi z klimatu to sprawdziłem większość firm.

Do momentu, gdy MASS Dnm miał najlepsze kolekcje zdarzało się, że ludzie mówili: "Adrian, czemu Ty wszędzie masz napisane Mass". Ja polecam tą firmę, bo póki co się na niej nie zawiodłem. Sprawdzałem już: T-Shirty, Bluzy, Jeansy, Kurtki, Koszulki Polo... naprawdę było można wyrwać coś ciekawego... niestety od niecałego roku nie znalazłem nic nowego od tego producenta...

Z butów polecam Reeboki, jest to jedyna firma [przynajmniej z tego co widziałem na pułkach sklepów] która produkuje buty stylowo pasujące do baggy jeansów. Osobiście polecam kolekcję Authentic - Classic, z tego co pamiętam. Chyba wtedy miałem najlepsze buty.

Może na ten temat rozpocznie się dyskusja, bo styl pewnie Panowie macie :p
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: kbls » 2008-05-10, 08:51

Ja powiem tak: zawsze baggy jeansy to pewniak, a góra w dwóch kolorach - żółty i zielony. I nieważne czy to t-shirt piłkarski reprezentacji Brazylii, czy polo w żółtozielone pasy Player#1. Dlatego mam spojrzenie na przekrój firm, które produkują luźne ciuchy i tak:

Najlepsza (w sensie wygody) moim zdaniem jest Kappa. Mam kurtkę oraz polo, naprawdę nie narzekam.

Najwytrzymalsze są ciuchy Moro (R.I.P) oraz Prosto i Stoprocent. Widać u nich, że płacisz nie tylko za markę.

Zawiodłem się na spodniach B3, kiepsko znoszą trudy "Football Fan Style" ;)

Tanie i dość dobre (wygodne i wytrzymałe) są polówki ze sklepów dla trochę innych graczy niż tych związanych z hh, to jest z Diverse'a, H&M'a, C&A'a i innych takich.

Buciory najlepiej Circa, wytrzymują już drugi rok, są wygodne i nie były jakieś horrendalnie drogie. Na lato z kolei jakieś halówki albo śnieżynki Nike (jak ktoś siedzi w piłce nożnej, to wie, że korki i w ogóle obuwie sportowe Nike robi najwygodniejsze a Umbro najtrwalsze).

Do tego krótkie spodenki to zazwyczaj właśnie ten casual, czyli jakieś Nike, albo inne tego typu (czasem tutaj po prostu śmigam na Bałucki i tam robię zakupy).

Aktualnie na topie? - Buty Circa Zielone, Krótkie spodenki Nike czarne/białe, Polo Diverse/H&M/C&A/House/Reserved w zielonych bądź żółtych barwach, na wierzch jakaś bluza kaptur+zip najlepiej żółtozielona z Flow albo innego skateshopu.

Ale się rozpisałem o ciuszkach, jak kobitka :)

60%
60%

Postautor: Domin_pr » 2008-05-10, 09:15

A ja nie jestem przekonany co do MASS, jakoś odpycha mnie ta firma.
co do spodni, to lubię Sto PRO, choć teraz bardzo przekonałem sie do spodni Rydel House, od 2 lat nie pamiętam, żebym sobie kupił jakieś inne spodnie niż Rydel.
co do butów to tylko i wyłącznie DC.
Jeżeli chodzi o T-shirty to Stopro, prostaków, dilla, też kozacki jest ten od KdoG OKK, i jakoś tydzień temu dorwałem T-shirt od Massey' a (MTP) i nie żałuje.
bluzy to stopro, pleyer 1, dilla (z tej najnowszej kolekcji).
A jeszcze polecam polo Stopro, JP, i la costa.
Domin_pr

Postautor: ADR[C] » 2008-05-10, 10:39

Co do StoPro to mam spodnie, jestem zadowolony, ale np. ceny bluz są podobnie powalające jak u PLNY Textylia.

Co do firm z pochodzenia raperskiej sceny to śmigam czasem w czarnym T-Shirt'cie Wielkie Joł. Napis po 2/3 latach użytkowania się nie sprał, a barwa nie zmieniła znacząco koloru.

Spodnie B3 też miałem i z tego co kojarzę to słabo się trzymały. Mam teraz bluzę B3 i powiem, że po kilku praniach jest w świetnym stanie w porównaniu do np. Clinic.

Domin_pr pisze:A ja nie jestem przekonany co do MASS, jakoś odpycha mnie ta firma.

W sumie nie dziwię się. Nie wiem jak Ty, ale ja noszę luźne ciuchy już parę dobrych lat i wtedy to Mass Dnm rządził, jak już mówiłem obecnie nowe kolekcje nie zachęcają potencjalnego klienta.

Najlepsze kolekcje ma RocaWear. Ale zakupy produktów tej firmy w Polsce to ciężka sprawa. Albo nie ma danej kolekcji, albo nie ma rozmiaru. Powiem tylko, że stylowo najlepiej się prezentują.
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Domin_pr » 2008-05-10, 12:25

ADRcompany, ja też pamiętam te czasy, i właśnie po części przez to nie nosze ciuchów mass ' a, gdyż jak był ten szal na ciuchy mass' a to kazdy je nosił, i to był troche syf, np kiedyś z ziomkiem oglądaliśmy coś w szkiełku i włąsczyliśmy na jakieś disckopolo i tym wyskoczył w spodniach mass.

[ Dodano: 2008-05-10, 13:28 ]
Spodnie B3 też miałem i z tego co kojarzę to słabo się trzymały. Mam teraz bluzę B3 i powiem, że po kilku praniach jest w świetnym stanie w porównaniu do np. Clinic.

a co do B3 podobają mi się ich ciuchy, ale też bym nie założył , bo odpychają mnie przez to że promowali pewne osoby....chyba wiecie OCB, i dla tego nie nosze ciuchów B3, ale nie które ciuchy są naprawde fajne.
Domin_pr

Postautor: R-N » 2008-05-10, 15:14

ja ostatnio sobie sprawiłem takie riboki

Obrazek

prawda, że fajne? :D

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: rise » 2008-06-29, 11:41

Najlepsze ciuchy robi nike i adidas, ale podoba mi się bluzka ze sklepu fokusa sklep.fokuspace.com

0%
0%

Postautor: Karku » 2008-06-29, 13:20

ADRcompany pisze:
Domin_pr pisze:A ja nie jestem przekonany co do MASS, jakoś odpycha mnie ta firma.

W sumie nie dziwię się. Nie wiem jak Ty, ale ja noszę luźne ciuchy już parę dobrych lat i wtedy to Mass Dnm rządził, jak już mówiłem obecnie nowe kolekcje nie zachęcają potencjalnego klienta.

80% moich ciuchów to produkty MASSa. Jeszcze NIGDY się nie zawiodłem na ich ciuchach. Kozackie wzory, świetna jakość materiałów i wykończeń, bardzo dobrze wyważona rozmiarówka i świetny, cichy ale skuteczny marketing bez pchania się do szaf małolatów.
Do teraz mam spodnie kupione osiem lat temu i czasami w nich chodzę bo się do tego jak najbardziej nadają.

Pracowałem w skateshopie i MASS był jedyną firmą której produkty NIGDY nie były zwracane lub zgłaszane do reklamacji.

Moim zdaniem MASS tak wcześniej jak i teraz był o jeden krok przed całą konkurencją w Polsce. Jedyną firmą która może się z nimi równać jest Stoprocent.

Co do ciuchów zagranicznych, to wielokrotnie zraziłem się do takich marek jak chociażby DC. Ogólnie zagraniczne firmy mają świetne wzory ale tną koszta na jakości materiału - przeważnie ciuchy te się szybko spierają i rozciągają. Osobiście mogę polecić jedynie oryginalne ciuchy Ecko.

Odnośnie butów - od kilku lat noszę jedynie Adio i Timberlandy i nie planuję ich na nic zamieniać.

Bezkonkurencyjnie najlepsze czapki produkuje New Era i tutaj nie ma nawet mowy o jakiejkolwiek dyskusji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: R-N » 2008-06-29, 13:28

karku pisze:Bezkonkurencyjnie najlepsze czapki produkuje New Era i tutaj nie ma nawet mowy o jakiejkolwiek dyskusji.

tak, ale powstało tyle fejków, że w życiu nie założę czapki New Ery :]

No i potwierdzam, że najlepsza polska firma to MASS. Ostatnio też zaskakuje mnie metoda, chyba powracają do formy. No i do czołówki zaliczam jeszcze Fenix i Playerone (stoprocent mnie odpycha cenowo)

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: kbls » 2008-06-29, 15:25

Ja teraz zjechałem zupełnie w casual - białe Air Maxy z zieloną fajką :D Legenda :D

60%
60%

Postautor: Karku » 2008-06-29, 21:32

R-N pisze:
karku pisze:Bezkonkurencyjnie najlepsze czapki produkuje New Era i tutaj nie ma nawet mowy o jakiejkolwiek dyskusji.

tak, ale powstało tyle fejków, że w życiu nie założę czapki New Ery :]

No i potwierdzam, że najlepsza polska firma to MASS. Ostatnio też zaskakuje mnie metoda, chyba powracają do formy. No i do czołówki zaliczam jeszcze Fenix i Playerone (stoprocent mnie odpycha cenowo)

I dlatego czapki New Ery kupuję jedynie za granicą, bezpośrednio u producenta lub w autoryzowanych sklepach.

A MASS i Player One to ta sama firma. ;) I jeszcze jedna mała ciekawostka - wiecie, że dużo firm jest zarejestrowanych pod inną nazwą niż sprzedają swoje produkty, np. Diverse na papierze to 'Etos s.a.' A MASS i PO jest księgowany jako 'Syndykat'. :rotfl:

Pamiętam jak kilka lat temu dzwoniłem do nich po raz pierwszy w sprawie zamówienia - dzwonię i odbiera koleżka i mówi: "Syndykat, w czym mogę pomóc?'.

Podobnie, niegdyś popularny polski magazyn h-h Dos-Dedos zarejestrowany był jako 'Cicha Lipa". :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: R-N » 2008-06-29, 21:44

karku pisze:A MASS i Player One to ta sama firma.

nie wiedziałem, nie bić :P

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2008-06-29, 21:59

R-N pisze:
karku pisze:A MASS i Player One to ta sama firma.

nie wiedziałem, nie bić :P

Spoko, mało kto wie. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: gaczagtg » 2008-07-03, 10:14

Moje propozycje:
RocaWear
South Pole
FUBU
Makaveli
DADA
G-UNIT(nie ze względu na 50centa bo go nie lubie)
MASS

[ Dodano: 2008-07-03, 11:16 ]
aaaa i jeszcze czapki New Era i boty Converse lub Osiris

10%
10%

Następna

Wróć do Hyde park