premiery

Rozmowy na każdy temat, który nie pasuje do żadnych kategorii

Postautor: Qwanell » 2010-12-23, 14:24

Jak oceniacie, na jakich sie udzielacie itd. Ja oprocz pisania na rs jestem bardzo aktywnym userem rapgry, uwazam ze to najlepsze forum o tej tematyce w Polsce. Hejtowane, bo wiekszosc jara sie rapami, ktore na ogol nie przypadaja wielu do gustu, ale jak dla mnie luz jaki tam panuje jest najwazniejszy, nie ma sztywniactwa. Slizg jest za duzy, nie czuc atmosfery, bo masz 1008923482 roznych tematow, mase prowokacji i jesli nie sledzisz tego na biezaco to nie ogarniesz trendow na forumku. Sam napisalem tam wuchte postow, ale ogolnie jak na moje to rapgierka > rs > slizg. RS jest 3 pod wzgledem wielkosci chyba w pl, ogolnie jestem tu prawie od poczatku i obserwuje jak ta strona sie rozrasta. Kiedys dziennie bylo 30 nieprzeczytanych postow, dzisiaj nie ma Cie pare godzin i masz ponad 100 nieprzeczytanych postow. To ogromny postep, naprawde. Tylko troche za sztywno jest czasami, ale idzie to przezyc.
Qwanell

Postautor: Hekt-X » 2010-12-23, 15:05

No cóż, moim pierwszym forum była rapgra i prawdą jest to, że jest tam zajebista atmosfera, ale musisz wczuć się w ten nazwijmy to folklor, niestety od dawna nie zaglądam tam. Pamiętam jak mieli jakieś problemy techniczne, nie mogłem się zalogować a potem jak odświeżyli portal to już mi się nie chciało tam wchodzić.
To forum aktualnie jest moim ulubionym, wszystko spoko, tylko jak wspomniał Q - czasem nieco sztywno się potrafi zrobić.
Co tam jeszcze. Ślizg jest dobrym miejscem czysto informacyjnym, jak nie zwracasz uwagi na same rozkminy niektórych userów, czy inne prowokacje i debilizmy, to jest OK. Zawsze szybko pojawiają się informacje na temat nowości z PL i USA, do tego cenię dobrze rozbudowany dział z muzyką pozarapową.
Napisałem kilka postów na RapDumie, gdyby użytkownicy tam ogarniali więcej rapsów z poza PL to byłoby fajne forum, ale jednak za dużo jest tam dyskusji na tematy, którymi się nie interesuję.
Pamiętam czasy świetności tematu "Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane..." na gram.pl. Dzisiaj 95% osób tam wchodzących zna jedynie te najbardziej znane rapy z USA i może trochę bardziej siedzą w PL, ale jednak jeśli chodzi już o taki głębszy underground, to też nie ogarniają...
Forumek Słonia jest spoko, chociaż wiadomo nieco monotematyczny, ale ogólnie OK, poza paroma wyjątkami :P Niestety nie rejestrowałem się ponownie jeszcze po ostatniej awarii.
Na forum SumyStyli musiałby zajżeć jeszcze raz, bo na początku była zajebista atmosfera, potem zaczęło się kaszanić wszystko jakimiś beznadziejnymi dyskusjami aż odechciało mi się tam wchodzić, nie wiem jak jest teraz.
Na nasze forum Juggalo nie wchodziłem już w chuj czasu, ale bez specjalnego powodu, po prostu w pewnym czasie nie miałem zbytnio czasu na forumowanie i jakoś tak na razie nie wchodzę tam, poza tym i tak nie miałbym zbytnio się o czym wypowiadać, chyba że w tematach Offtopowych, bo rapowego wicked shit'u ogólnie ostatnio nie słucham (w sumie to prawie w ogóle rapu nie słucham).
No i na koniec muszę wpomnieć 2 forumki - nieżyjący już RapOne, na którym byla zajebista rodzinna atmosfera, i mimo że nie było tam wielu użytkowników to było zajebiście :P 2 forum tego typu, które jeszcze dochodzi do siebie po czasie jak zupełnie nikt tam się nie wypowiadał to RapWorld.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: ElGostek » 2010-12-23, 15:08

RapOne to było najlepsze forum kurwa ever, nie zapomnę tam atmosfery :D Na większości for typu rapgra, WKHH czy ślizg byłem zarejetrowany, aczkolwiek nie zagrzałem jakoś tam miejsca. Teraz w sumie przesiaduję tutaj, jakoś się zadomowiłem troszkę xd
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Kali » 2010-12-23, 15:15

he ja najbardziej w sumie tu się udzielam. Pisze też trochę na slizgu, ale tam jak napisał Q trochę za dużo się dzieje i nie ogarniam tego hehe, ale fakt że można tam dużo dowiedzieć się bo info jest świeże i praktyczne codziennie. A na rapgrze nigdy nie byłem zarejestrowany.
Kali

Postautor: Big Sun » 2010-12-23, 15:58

Jeśli mniemam o fora rapowe to trochę tego było, obecnie mniej tego jest :D

Pierwsze forum to chyba było wscrap.eu. Tam poznałem między innymi Qwanella :D
Później zrobiłem konto na RapStrefie i to było moje pierwsze spotkanie z tym forum.
Trzecim forum było RapOne (R.I.P.). Zajebiście się tam czułem, można powiedzieć, że ciągnąłem je (och, cóż za samokrytyka xD).
Następnie WickedShit.pl i właśnie tam, nie licząc RS przebywam najczęściej.
Na forum ślizgu nie zdążyłem się zarejestrować :(
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Kali » 2010-12-23, 15:59

A właśnie na forum dżagalosów też jestem.
Kali

Postautor: Archi » 2010-12-23, 18:34

Forum rapgra byłoby bardzo dobre, gdyby nie to że nie ma tam w ogóle kultury i wszyscy hejtują się nawzajem.
A już dział o Eldo stworzony tylko po to, żeby mieć z niego bekę to juz w ogole przegiecie:)

Dlatego RAPSTREFA rządzi ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Cali_FCB » 2010-12-23, 18:47

Ja mam konto w zasadzie tylko tutaj. Na Rapgrze kiedyś chciałem się zarejestrować ale nie przyszedł mi link aktywacyjny więc odpuściłem, pamiętam że pisałem jeszcze przez krótki czas na WSC Rap, ale też jakoś nie ciągnęło mnie aby regularnie się tam udzielać. Lubię gdy na forum jest przejrzyście, działy i tematy są uporządkowane, a pod tym względem Rapstrefa jest zajebista.
W przyszłości nie zamierzam raczej szukać innego forum. :]
Ostatnio zmieniony 2010-12-23, 23:18 przez Cali_FCB, łącznie zmieniany 2 razy

Prekursor
Prekursor

Postautor: Qwanell » 2010-12-23, 18:50

Archi pisze: A już dział o Eldo stworzony tylko po to, żeby mieć z niego bekę to juz w ogole przegiecie:)

to on zaczal. ale akurat ten dzial to dla mnie zenada.
Qwanell

Postautor: Nevie Smithie » 2010-12-23, 20:04

dla mnie rs najlepsze forum. wczesniej duzo sie udzielalem na rapworld. rapgraforum to chujnia na maxa, poziom userow zenujacy. jedynie dzial download jest spoko bo duzo nowosci jest dodawanych. slizg tez spoko , duzo dzialow nie tylko o rapie.

[ Komentarz dodany przez: Mazur: 2010-12-23, 20:33 ]
Będę wdzięczny za używanie polskich znaków oraz wielkich liter i nie stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi, tylko po jest poprawnie :)

Takie posty się lepiej czyta a i forum lepiej wtedy wygląda.

[ Komentarz dodany przez: NEVADZIA]
Podjedz kiedys z polskim windowsem i instalnij mi go to bede pisal z polskimi znakami, co do interpunkcji to jakas jednorazowa pomylka z tym odstepem przed przecinkiem. Pozdruwka ziomek.
Ostatnio zmieniony 2010-12-26, 17:30 przez Nevie Smithie, łącznie zmieniany 2 razy

90%
90%

Postautor: Mazur » 2010-12-23, 20:31

Q, temat jest fajny, ale mogłeś się spytać o jego założenie kogoś z administracji, jakby nie patrzeć każdy może bezkarnie zareklamować konkurencyjne forum.

Nevada Smith, mimo niektórych spin między nami cieszę się, że Ci się podoba na :serce:, jednak mogłeś czasami odpuścić. Chyba, że Twój post wyżej to prowo, bo wszystkiego się po Tobie spodziewam od kąd TO przeczytałem

Qwanell - minus 1 warn z konta
Nevada - minus 1 warn z konta

I wszystkiego dobrego życzę wam w te święta. (Nie chciałbym teraz komentarzy typu "ale łaska" itp.)

Co do tematu, to nie udzielam się na żadnych polskich forach o podobnej tematyce, chociaż zdarza mi się jakieś wyświetlać ^^
Po newsy zaglądam na zagraniczne portale/fora, tam są zawsze najświeższe informacje, bo polskim rapem wcale się nie interesuję.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: houłmi » 2010-12-23, 20:39

Na TheQueens piszę, moje jedno z pierwszych for i tam się ukształtowałem jako user jeśli można tak powiedzieć, tak 2-3 lata temu było to forum z najwyższym wskaźnikiem wiedzy o rapie i myśle że dziś tak nie jest tylko dlatego że dużowiedzący po prostu mniej piszą. Z RapGry kilku kojarze, ale raczej to większość tam takie łby co propsują cały czas Seamusa i Ho0ba, choć nie wiem jak dziś. RapWorld gówniane forum, Ślizg spoko, ale nie piszę tam.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Mazur » 2010-12-23, 20:57

houłmi pisze:Na TheQueens piszę, moje jedno z pierwszych for i tam się ukształtowałem jako user jeśli można tak powiedzieć, tak 2-3 lata temu było to forum z najwyższym wskaźnikiem wiedzy o rapie i myśle że dziś tak nie jest tylko dlatego że dużowiedzący po prostu mniej piszą.

No rzeczywiście to forum bardzo zachęca do rejestracji, jak zobaczyłem, że jesteś moderatorem to nie dziwię się tymi propsami, ale obiektywnie to dla mnie każde forum "postawione" na serwisach typu phorum.pl czy mojeforum.com to dyskfalifikacja z miejsca, brak domeny pl, jakoś postów tam nie widzę wiele, działy ukryte dla gości (roboty google mają co indeksować) no i ogromne statystyki:
11 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 24 godziny:

Serio nic bym nie miał do tego forum, jakby ono rzeczywiście było dobre na pierwszy rzut oka.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: mateja » 2010-12-23, 20:59

Udzielałem się na slizgu, ale jakis czas temu dostałem bana, wiec jak tylko otworzą rejestracje powrót na pełnej pizdzie. Mam konto na rapgrze od marca ale rzadko się udzielam. Jeszcze co do slg to podbijam poprzedników rzeczywiście trudno ogarnąć po dłuższej absencji więc w ogólnym rozrachunku forumkowym wygrywa rapstrefa.
poppa notha pill right na na na smoke anotha bowl right na na na na

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Charliee » 2010-12-23, 21:02

RAPŁANEK WIECZNIE ŻYWY, KOCHANY FORUMKU KOCHAM CIE BARDZO : *

No obecnie oprócz rapstrefy na żadnym innym sie nie udzielam, miewałem chwile na rapgrze, ale nigdy sie nie wkreciłem he.
Obrazek

Awatar użytkownika
40%
40%

Następna

Wróć do Hyde park