premiery

Rozmowy na każdy temat, który nie pasuje do żadnych kategorii

Postautor: Cali_FCB » 2011-01-05, 19:25

Jak dla mnie wytatuowanie sobie całego ciała czy np. całych pleców to głupota. Ogólnie sądzę że tatuaże są spoko, ale z umiarem, czyli np. jakiś jeden na ramieniu czy coś w tym stylu. Póki co nie planuję sobie zrobić, ale w przyszłości, kto wie.

Prekursor
Prekursor

Postautor: tequila175 » 2011-01-05, 19:36

tatuaże są spoko, bardzo lubię gdy mają jakieś ukryte znaczenie, cytaty jak najbardziej! :)
tribale mnie denerwują, są okropnie brzydkie, najczęściej ludzie tatuują je sobie, gdy nie mają pomysłu żadnego na ozdobienie swojego ciała, jeju, powinni tego zabronić!

Obrazek
coś niesamowitego, ale śmierdzi mi troszkę PS

Obrazek
romantyk XXI wieku
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Nafciarz » 2011-01-05, 21:00

Sam jestem fanatykiem azjatyckich tatuaży na tą chwilę robię sobie smoka na całą prawą nogę ale już jest z tatuażystą rozplanowane połączenie z całymi plecami to jest plan na najbliższe 2 lata później pomyślimy nad resztą.

Co do cytatów to pamiętajcie o tym że cytat musi być czytelny bo jak czytam że kolega tutaj chce sobie zrobić "We can't change the world unless we change ourselves" czyli 43 litery i 9 wyrazów to albo on ma nadgarstek jak Pudzian że chce to jakoś umiejętnie umieścić na ręce albo jednak nie wyobraża sobie tego tatuażu na swoim ciele...

Najważniejsze to pójść w 1000% pewnym tego co robimy i u kogo bo zrobić gównianą dziarę jest niezwykle łatwo ale później z nią chodzić to juz żadna przyjemność. Więc Panowie myślcie milion razy nad wyborem patrzcie wyobrażnią jak to będzie wyglądało no i nie róbcie sobie wzoru który już ktoś ma szukajcie tatuażysty który zrobi Wam taki szkic że powiecie sobie "To jest to o czym marzyłem". W razie pytań piszcie siedzę w temacie tatuaży od 10 lat więc zawsze postaram się jakoś pomóc albo kogoś polecić do danej tematyki
Obrazek
Obrazek

60%
60%

Postautor: Dzasta » 2011-01-05, 21:22

Znam chlopaka ktory ma piersi ma wytatuowaną twarz siostry ktora umarła na raka z fajnym cytatem pod spodem.
Dzasta

Postautor: remu » 2011-01-05, 21:24

Mam fetysz na takie drobne tatuaże na nerkach u dziewczyn :hyhy:
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Gondolier » 2011-01-05, 23:21

Sama się nad tym zastanawiam i doskonale wiem, co bym chciała, nie wiem tylko jak i gdzie. Uwielbiam cytat "Prawda to esencja", uważam że jest świetny. Ale na ramieniu z wewnątrz mam ślady po rozcięciach i zastrzykach, co prawda nie widoczne na pierwszy i drugi rzut oka, ale tatuaż ściągałby uwagę w tę stronę. Z kolei kark odpada (z powodów zdrowotnych, znowu) tak samo jak wszystkie miejsca widoczne w koszuli od garnituru (przedramiona, dekolt, szyja itd). Zastanawiałam się nad plecami, okolicami kości biodrowych...
Kolejnym problemem z tym napisem są proporcje, czyli moje dylematy estetyczne :D uważam że taki napis prawdopodobnie musiałby być wykonany w dwóch wersach, a więc górny wers powinien być szerszy (dla estetyki właśnie).

PRAWDA TO
ESENCJA

Powiedzmy sobie szczerze, nie wygląda to dobrze. Jest wręcz niepoprawne językowo (łączniki powinny być zawsze przenoszone do następnych linijek).
PRAWDA
TO ESENCJA

Takie ułożenie z kolei sprawia, że cały napis trochę traci sens. Hmm.

Tak jeszcze à propos tatuaży, brat mojego znajomego ma oryginalny:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Milkshake » 2011-01-05, 23:43

myślę nad tatuażem i chcę cytat, nie wiem który jeszcze nie zdecydowałam

Sometimes I felt like, there's nothing to life for, so I'm longing for the days of yesterday

Do positive and positive will happen, Stay positive and positive was rapping

na nadgarstku ;)
Milkshake

Postautor: MiczU » 2011-01-06, 00:12

No to wybór należy do Cb nikt nie może Ci pomóc, bo to decyzja na całe życie, chyba że zmienisz kiedyś zdanie i bd próbować usuwać, a wg mnie to wg sensu nie ma ;) Ja na przedramieniu mam Semper Fidelis (robione amatorskim sprzętem) cza poprawić, ale narazie $ nie ma :)
Obrazek
CHLEJ LITRA Z GWINTA!

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Nafciarz » 2011-01-06, 08:01

Milkshake pisze:myślę nad tatuażem i chcę cytat, nie wiem który jeszcze nie zdecydowałam

Sometimes I felt like, there's nothing to life for, so I'm longing for the days of yesterday

Do positive and positive will happen, Stay positive and positive was rapping

na nadgarstku ;)

To teraz wystaw swój nadgarstek przy lustrze i zobacz jak małe by musiały był te literki żeby ci się zmieściło któreś z tych zdań...
Obrazek
Obrazek

60%
60%

Postautor: Dzasta » 2011-01-06, 17:11

Milkshake, dluugie troche.
Dzasta

Postautor: boguskiTS » 2011-01-06, 17:50

Ja mam już od dawna wizję chińskich znaków na swojej ręce, ale niestety muszę czekać do osiemnastki ;<.
I jeszcze wacham się nad tym gdzie ma to być, czy od nadgarstka do łokcia, czy od łokcia do barku.
"Bo kurwa, Ty myślisz że ten świat raczej czaisz,
a nie wiesz nawet jak Cię rucha materializm"

50%
50%

Postautor: Gondolier » 2011-01-06, 19:44

od nadgarstka do łokcia, czy od łokcia do barku.

Karku pisze:Teak2b3 napisał/a:
chcę ją na odcinku między nadgarstkiem, a łokciem

Stary, nie rób tego. Może podoba ci się to miejsce, ale musisz myśleć na dłuższą metę.
Społeczeństwo, szczególnie w Polsce, nadal nie do końca akceptuje tatuaże a już na pewno nie wiąże z nimi pozytywnych odczuć. Robiąc sobie dziarę w tak widocznym miejscu - uwież mi i moim dwóm znajomym, którzy mają w tym miejscu tusz - skazujesz sam siebie na opinię bandziora i będziesz miał problemy ze znalezieniem dobrej pracy. Oczywiście jeśli planujesz robić gdzieś na budowie, to nie ma sprawy. Ale o biurze, czy nawet głupim sklepie gdzie masz kontakt z ludźmi możesz praktycznie zapomnieć. Smutne, ale prawdziwe.

Całkowicie podpisuję się pod wypowiedzią Karku w tej kwestii.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Dzasta » 2011-01-06, 20:20

Gondolier, mi sie zajebiscie podoba na biodrze;d
Dzasta

Postautor: Gondolier » 2011-01-06, 20:57

Kurczę, mnie też, ale tak sobie myślę, praktycznie rzecz biorąc... Taki tatuaż to na całe życie jest, a dzieci planuję mieć na pewno. Wątpię, by po porodzie dziara do tego stopnia wcześniej rozciągnięta miała dobrze wyglądać.
Ostatnio zmieniony 2011-01-07, 15:06 przez Gondolier, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Karku » 2011-01-07, 09:29

Gondolier pisze:

Kurczę, mnie też, ale tak sobie myślę, praktycznie rzecz biorąc... Taki tatuaż to na całe życie jest, a dzieci planuję mieć na pewno. Wątpię, by po urodzeniu dziecka dziara do tego stopnia wcześniej rozciągnięta miała dobrze wyglądać.

Dokłądnie, tatuaż + rozstępy = -_-
Niestety większość, szczególnie młodszych osób, myśli w tym temacie na krótką metę. "Bo mi się podoba".
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde park