premiery

Rozmowy o muzyce innej niż rap.

Postautor: radek_0709 » 2010-02-10, 20:59

Słuchacie? Jeśli tak to jakiego DJa najczęściej i dlaczego? ;)

[ Dodano: 2010-02-10, 21:00 ]
No i jakie ulubione piosenki oczywiście :D

40%
40%

Postautor: Ziencio » 2010-02-10, 21:32

Czystego trance'u nie mogę zdzierżyć, pomimo, że poznałem klasyków typu Robert Miles, Paul van Dyk, ATB. Zdecydowanie wolę w wersji psychodelicznej, czyli psytrance, oraz orientalnej - goa trance. :] Najczęściej słucham Infected Mushroom, Shpongle, 1200 Micrograms, Hallucinogen, Juno Reactor.

House najczęściej tylko w wersji acid, czyli 808 State, A Guy Called Gerald, The KLF(choć są tak genialni, że nie da się ich zaszufladkować w jednym gatunku, heh), jeszcze zapewne o kimś zapomniałem.

Techno - z początku hejtowane przeze mnie(bo jedynie co znałem, to Manieczki i Energy 2000), ale szybko odkryłem prawdziwe techno. W 2006 w marcu odkryłem Aphex Twin'a a.k.a. Mozart'a XXI wieku(początkowa działalność opierała się na łączeniu techno z ambient'em), a później poznałem legendy - Jeff Mills, Derrick May, Juan Atkins, Underground Resistance a.k.a. Public Enemy techno, Carl Craig, Ellen Allien, Jacek Sienkiewicz.

Ogólnie polecam zapoznać się bliżej np. z ww. wykonawcami, bo naprawdę warto, a i powoli robi się męczące bronienie techno głównie z powodu, że dużej części ludzi kojarzy się z takimi "kfiatkami" typu białe rękawiczki, gwizdki, okrzyki "JAAAAZDAAAAA". :P

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Nightflyer » 2010-02-15, 07:54

Stestowałem trochę housu i trance za sprawą dobrego znajomego który w tym długo siedzi. Komercja i kawałki z wiejskich trzaskotek się do tego nie umywa, można czasem posłuchać, dobre na domową imprezę. Wykonawców jednak nie znam jako takich konkretnych bo posiadam całe sety i audycje po ponad godzinie czasu ;)
I am Nightflyer! Your soul is my!

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Dzasta » 2010-02-23, 17:03

Nightflyer, dokładnie... zaczynam sie wkrecać w to jednak nie stawiam tego jakoś wyżej, tak jak zaczynam sie wkrecać w house jako taniec, ale też mysle że nie przejde na etap "wyłącznie" ;D

Dzasta

Postautor: remu » 2012-06-16, 19:17

Ostatnio mi się wkręcił kawałek Dj Hazela, nie wiem w sumie jaki to jest gatunek muzyki, bo się gubię w tym co to trance, a co to techno i w sumie nie mam zamiaru się w to zagłębiać. Ale właśnie jeden kawałek mi się spodobał, jest taki chilloutowy, najpierw takie przytłumienie coś w tym stylu, a potem lekko się rozkręca ale nadal spokojnie, oceńcie sami:

I właśnie mam prośbę do was. Czy moglibyście mi jeszcze podać parę tytułów, które są w podobnym stylu? Bardzo mi się to spodobało, szukam po necie i w sumie nie mogę znaleźć już nic interesującego.
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: vale » 2018-09-16, 15:04

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Muzyka