premiery

Rozmowy o muzyce innej niż rap.

Postautor: Hekt-X » 2010-03-23, 16:32

Obrazek

Zespół z Dallas w Texasie.

Zaczynali grając nu metal, w pierwotnym składzie gdzie wokalistą był jeszcze Dave Williams. Niesty po nagraniu debiutu "Sinner" na trasie koncertowej Williams zmarł z powodu problemów sercowych. Znaleziono go martwego w ich tourbusie. Wielu fanów uważa, że tylko pierwszy skład oraz pierwsze oficjalne wydawnictwo zasługuje na sygnowanie go nazwą Drowning Pool.

W 2003 do składu dołącza Jason Jones, z którym nagrali drugie LP, lecz w 2005 opuszcza on skład.

Jeszcze w 2005 do składu przyłącza się Ryan McCombs, były wokalista zespołu SOiL. Do dziś band gra w niezmienionym składzie. Wraz ze zmianą wokalu, zmienił się sam styl muzyczny, który poszedł bardziej w stronę hard rocka.

Skład
Ryan McCombs - vocals
C.J. Pierce - guitar, backing vocals
Stevie Benton - bass guitar, backing vocals
Mike Luce - drums, percussion, backing vocals

byli członkowie:
Dave Williams: vocals (1999−2002)
Jason Jones: vocals (2003−2005)

Dyskografia
[1999] Drowning Pool (Demo)
[2000] Pieces Of Nothing EP
[2001] Sinner
[2004] Desensitized
[2007] Full Circle
[2009] Loudest Common Denominator (Live Album)
[2010] Drowning Pool

Teledyski
Bodies (Sinner)
Sinner (Sinner)
Tear Away (Sinner)
Killin' Me (Desensitized)
Step Up (Desensitized)
37 Stitches (Full Circle)
Enemy (Full Circle)
Enemy [US Version] (Full Circle)
Soldiers (Full Circle)
Shame (Full Circle)
Feel Like I Do (Drowning Pool)
Turn So Cold (Drowning Pool)

Linki
http://www.drowningpool.com
http://www.myspace.com/drowningpool
http://www.last.fm/music/drowning+pool

Zespół PIZGA KONKRETNIE. Jaram się wszystkimi wokalistami w sumie. Mimo iż Sinner był najlepszy to wszystkie albumy mogę słuchać z podjarką.
Ostatnio zmieniony 2010-06-10, 08:26 przez Hekt-X, łącznie zmieniany 2 razy
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Ziencio » 2010-03-31, 21:10

Kiedyś, tj. z 5 lat temu nieźle katowałem Desensitized. Podobał mi się, nie powiem, ale jak z rok temu odpaliłem parę utworów z tego albumu to się zdziwiłem, jak mogłem się jarać tym zespołem. Obecnie mam neutralny stosunek.
"Teenage riot in a public station
Gonna fight and tear it up in a hypernation for you"

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Hekt-X » 2010-06-10, 08:27

Przesłuchałem nowy krążek.
Fajna płytka, ale jakoś bardziej mi się podobała "Full Circle" jeśli chodzi o całość. Tak jakoś po prostu bardziej mi siadają kawałki z tamtej. Chociaz tutaj singlowe "Feel Like I Do" rozkurwia, pierwszy track też konkret, z końcówki przede wszystki Alcohol Blind ma taki południowy posmak trochę, i 2 ostatnie dobre bangery
Ale i tak poprzedni bardziej mi wpadł w ucho...

EDIT 10.06.2010

Mamy nowy klip z ostatniej płyty:

Turn So Cold
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Majki » 2011-12-03, 19:38

Bez ściemy przez wiele lat kojarzyłem tylko kawałek "Bodies". Lecz jak przysłuchałem się całości to hmm.
Najbardziej lubię kawałlki All over me, the game i think. Moim zdaniem jak na nu metal to nieco za bardzo
wgniatają w fotel ale kto bym tam się moim zdaniem przejmował :P
All day! All night! I'M strange ^^

10%
10%

Postautor: vale » 2018-09-16, 15:07

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Muzyka