premiery

Rozmowy o muzyce innej niż rap.

Postautor: Hekt-X » 2010-06-15, 20:39

Obrazek

Kolejny projekt Maxa Cavalery, byłego wokalisty Sepultury, oraz Nailbomb. Aktualnie nagrywa jeszcze w swoim zespole Soulfly.
CC powstał w 2007 roku, gdy Max i jego brat Igor (perkusja) postanowili uformować nowy zespół. Aby dopełnić skład na gitarę wzięli Marc'a Rizzo (Soulfly / ex-Ill Nino). Na basie gra Joe Duplantier znany z zespołu Gojira. Muzyka to ostra mieszanka groove i thrash metalu.
Początkowo formacja miała istnieć pod nazwą Inflikted, lecz z przyczyn prawnych została zmieniona na Cavalera Conspiracy.

Skład
Max Cavalera - wokal + gitara
Igor Cavalera - perkusja
Marc Rizzo - gitara
Joe Duplantier - gitara basowa + boczny wokal

Dyskografia
[2008] Inflikted
[201?] nowy album

Teledyski
Sanctuary (Inflikted)

URL
http://www.cavaleraconspiracy.com
http://www.myspace.com/cavaleraconspiracy

Od tego projektu zacząłem poznawanie twórczości Maxa. Oczywiscie zajebiście mi się wkręcił ogólnie ten album. Z początku jakoś teksty mi dziwnie podchodziły, ale stwierdzam po kilku odsłuchaniach, że dobry wicked shit heh. No i czekam na nowy krążek.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Ziencio » 2010-06-15, 20:48

Całkiem dobry projekt, fajnie, że bracia odnowili ze sobą kontakt, bowiem od ponad 10 lat nie chcieli się widzieć na oczy. Ogólnie wydali jedną z lepszych płyt 2008 i czekam na dalsze. Jak rozpoczynasz przygodę z Max'em, to sprawdź pierwsze dwa albumy Soulfly(wtedy był bardziej nu metalowi, później skręcili w groove/thrash), zaś z Sepultury Roots i Chaos A.D. Pierwsze m.in. ze względu, że producentem jest Ross Robinson(Tobie raczej nazwisko to nie powinno być obce :P ), choć sam nie podzielam zachwytów jak inni i kategorycznie uważam, że nie jest to najlepszy album Sepy, ale można posłuchać. Drugi zaś mając w nadziei, że będą Tobie odpowiadać klimaty thrash metalowe, hehe.
"Teenage riot in a public station
Gonna fight and tear it up in a hypernation for you"

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Hekt-X » 2010-06-15, 20:57

Ziencio pisze:Jak rozpoczynasz przygodę z Max'em, to sprawdź pierwsze dwa albumy Soulfly

Soulfly właśnie słucham - zdecydowanie od kopa został jednym z moich ulubionych metalowych bandów. 3 pierwsze mam za sobą, teraz mała przewa z solówkami Karla Sandersa będzie i lecę dalej :D
Sepy będę słuchał jak mi się zachce całość dyskografii obadać ogólnie.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: vale » 2018-09-16, 15:21

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Muzyka