premiery

Rozmowy o muzyce innej niż rap.

Postautor: Hekt-X » 2010-07-13, 20:00

Obrazek

Zespół wykonuje moredn rock/nu metal, został załozony w 1996 roku w Chicago.
Przed załozeniem Disturbed, Dan Donegan, Mike Wengren i Steve "Fuzz" Kmak wraz z woklistą Erich'iem Awalt'em tworzyli grupę Brawl. Gdy po nagraniu dema Erich odszedł z zespołu, reszta chłopaków postanowiła poszukać nowego wokalisty. Muzycy zamięscili ogłoszenie w "Illinois Entertainer", na które odpowiedział Draiman.

Skład
David Draiman - wokal
Dan Donegan - gitara
John Moyer - gitara basowa (od 2004)
Mike Wengren - bębny

Byli członkowie
Steve "Fuzz" Kmak - gitara basowa (1996-2003)

Dyskografia
[2000] The Sickness
[2002] Believe
[2005] Ten Thousand Fists
[2008] Indestructible
[2010] Asylum

Teledyski
Perfect Insanity (?)
Down With The Sickness (The Sickness)
Stupify (The Sickness)
Voices (The Sickness)
Want (The Sickness)
Liberate (Believe)
Prayer (Believe)
Remember (Believe)
Remeber (US Version) (Believe)
Just Stop (Ten Thousand Fists)
Land Of Confusion (Genesis Cover) (Ten Thousand Fists)
Stricken (Ten Thousand Fists)
Indestructible (Indestructible)
Inside The Fire (Indestructible)
The Night (Indestructible)
Another Way To Die (Asylum)

URL
http://www.disturbed1.com
http://www.myspace.com/disturbed
http://www.last.fm/music/disturbed

Jaram sie tym bandem w chuj mocno. Czekam na nową płytę.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Radon » 2010-07-13, 21:39

Ja tam kiedyś, jak jeszcze miałem fazę na rocka to słuchałem. Najbardziej podobał mi się ich pierwszy album, oczywiście najlepszy był The Sickness ;] Shout 2000 też był spoko :P, to są dwa utwory z tego albumu do których najczęściej wracam. Z "Believe" najczesciej leciał Prayer, Awaken, i Believe, a 10.000 fists, juz mi się nie podobał, jedynie "Sons Of A Plunder" bo miał wpadający w ucho refren :P
Nowszych płyt nie słuchałem, ale i tak chyba mi by się nie spodobały ze względu na nagłą zmianę gustu muzycznego xD
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: Joint3r » 2010-07-15, 08:03

A mnie akurat ciekawi to w jak wielu produkcjach używana jest muzyka Disturbed :D NFS, Transformers ...
Ogólnie jarałem się, jaram się i będę się jarał :) jedna z fajniejszych kapel jakie znam.
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Nightflyer » 2010-07-15, 10:26

Bardzo dobry zespół ;) lubię głos Draiman`a, poznałem ich przez kawałek "Down With The Sickness" w filmie "Królowa Potępionych", gdzie także Draiman nagrał kawałek "Forsaken" napisany przez Davis`a z Korn`a na oficjalny soundtrack. Ulubiony mój album od nich to "Ten Thousand Fists", czasem lubię tego posłuchać pomiędzy kolejnymi rapowymi płytami.
I am Nightflyer! Your soul is my!

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Hekt-X » 2010-07-15, 14:34

UP Forsaken wymiata i dużo bardziej modoba mi sie w wykonaniu Draimana niż Davisa. Jest bardziej klimatyczny. Taki gotycki nu metal heh :P W ogóle cały film jest kozak i ścieżka dźwiękowe wymiata.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: vale » 2018-09-16, 15:24

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Muzyka