premiery

Rozmowy o muzyce innej niż rap.

Postautor: Dzasta » 2010-09-14, 19:10

Ja też na telefonie zapisuje, w sumie to ja nie spodziewanie zaczynam pisać, najbardziej weny mi dodaje bit, podkład buduje mi obraz w głowie, tak na prawdę uważam że nei ma idealnych tematów i np. ja nigdy nie pisze pod temat chocia zorbią to wszyscy po prostu psize to co w danym momencie ma sens, zalezy od natsroju id. w każdym momencie coś możesz napsiać czy jestem wkurwiony znudzony wesoły wystarczy wyrazić uczucie.
Dzasta

Postautor: remu » 2010-09-14, 20:04

Moją weną przede wszystkim jest otoczenie, to co się wokół mnie dzieje. Czasem dotyka mnie poprzez media (wiadomości). I nie ma czegoś takiego jak sposób na wenę, po prostu świat jest tak ciekawy, że cały czas otoczenie daje nam kolejne pomysły na pisanie tekstów. Teraz trzeba wybrać najpoważniejsze tematy, bo wiadomo że nie można pisać co chwila o jakiejś błahostce. Trzeba dokładnie filtrować to co mamy wokół siebie.
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: peace4people » 2010-09-24, 12:39

Mi zawsze przychodzi jak gdzieś idę i mi się nudzi to sobie sklejam coś i jak posłucham czegoś nowego czego jeszcze nie doświadczyłem no i jak jestem szczęśliwy ;).
(N-I-G-G-A)
Never Ignorant Gettin Goals Accomplished
- Tupac Shakur

10%
10%

Postautor: Adrionek » 2010-09-25, 20:30

Ja mam wene najczęściej wieczorem jak już jestem przyśnięty. Wtedy mi coś wchodzi pod myśl. Składają się rymy itd. Najczęściej leże na łóżku i zapisuje na telefonie:P
Kod: Zaznacz cały
https://www.facebook.com/dembekdbk
- Do Mojej Twórczości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Łysy Anioł » 2010-09-26, 18:40

Ja mam wenę po zapaleniu blanta jak huj .Tak to żeby coś napisać to muszę siedzieć i w huj myśleć nad tekstem ,a po blancie od razu mi do łba nowe rymy wchodzą .

0%
0%

Postautor: ElGostek » 2010-09-26, 18:49

Wene zawsze mam pod prysznicem xddd Normalnie jadę sobie jakieś fristajle zawsze jak się myje, staram się zapamiętać, bo niektóre wersy mi się podobają i potem zapisuje sobie to gdzieś :D te pare wersow daje mi zajawkę na jakiś temat, piszę tekst i powstaje numer :P
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: vale » 2018-09-16, 15:28

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Muzyka