premiery

Rozmowy o muzyce innej niż rap.

Postautor: Qwanell » 2010-10-21, 23:08

Obrazek

01. Grenade
02. Just The Way You Are
03. Our First Time
04. Runaway Baby
05. The Lazy Song
06. Marry You
07. Talking To The Moon
08. Liquor Store Blues (feat. Damian Marley)
09. Count On Me
10. The Other Side (feat. Cee Lo Green & B.o.B)

Przepiekny, tak chyba najlatwiej mi okreslic debiutancki longplay niezwykle utalentowanego Bruno Marsa, ktory zaistnial w tym roku, pojawiajac sie goscinnie w dwoch mega hitach - Nothin' On You od B.o.B'a i Billionaire, kawalku Traviego McCoya.
Do albumu podszedlem rozochocony mega singlem "Just The Way You Are", ktory bije rekordy popularnosci na swiecie, no i nie zawiodlem sie. Jest to jeden z najlepszych muzycznych krazkow tego roku a moze nawet wieku, taki pop to dla mnie cos wspanialego, moge sluchac na okraglo. Bruno laczy w swojej muzyce wszystko, rock, soul, r&b, pop, nawet reggae! Naprawde uniwersalny gosc, szkoda ze dal zaledwie 10 numerow, z czego 4 byly znane z jego EP'ki, ale musze przyznac ze 6 nowych kawalkow to prawdziwe niszczyciele. Goscinnie na krazku pojawiaja sie Damian Marley, Cee-Lo i B.o.B, i chociaz wszyscy sa naprawde swietni, to Bruno ich zmiazdzyl, zdecydowanie mogl nikogo nie zapraszac a dalej bylby to krazek roku. Piekny glos, proste, ale wpadajace do glowy, prawdziwe teksty. Just The Way You Are to sama prawda, The Lazy Song to moj nr. 1 tego roku, tak pozytywny kawalek, ze whoa, wolniejsze Talking To The Moon rowniez wbija sie w glowe. Slucham od 2 dni naokraglo tego i to jest istna miazga, polecam kazdemu ten album, nie wazne czy lubi taka muzyke, czy nie.
Qwanell

Postautor: Dox » 2010-10-23, 14:41

Podbijam strasznie całą wypowiedź. Miazga krążek, taki mega lekki. Świetnie zróżnicowany stylistycznie, Bruno mistrzowsko śpiewa szybsze i wolniejsze wałki, jaram się w opór.
Obrazek

70%
70%

Postautor: Nevie Smithie » 2011-06-11, 10:24

Płyta mistrzostwo, nie wiem dlaczego sprawdziłem ją dopiero z miech temu :o Jedyny minus to taki, że jest tylko 10 kawałków a nie z 20, płyta zajebista ale niestety z akrótka ;( Niech Bruno daje jakiś mixtape albo druga płytę.

90%
90%

Postautor: Hekt-X » 2011-06-11, 12:16

Ja się musze w końcu za to wziąć, bo feat'ami się jaram jego.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Mart » 2011-06-11, 14:17

Mam na dysku. Przesłucham niedługo.
50 emcees, how many fans can Tony touch?
Special hoes call us testicles, they know we nuts
I'm the opposite of horny sluts - I don't give a fuck
When it come to shootin' I'm Kobe clutch

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Alc » 2011-06-14, 11:30

Jaram się, bardzo dobra płyta, lekki klimat. Przydałoby się jednak jeszcze z max 5 kawałków.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: vale » 2018-09-16, 15:33

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Muzyka