premiery

Dział dla graczy. Pomoc, oceny, solucje, dodatki, itp.

Postautor: houłmi » 2010-05-20, 10:14

Nie ma tematu o GTA ogolnie wiec zakladam. Mysle ze kazdy gral, kazdy choc troche sie jaral. Podyskutujmy o najciekawszych czesciach, miejscach i takie tam. Ja gralem w GTA 2, 3, Vice city, San Andreas i 4 (w ta ostatnia troche malo), no i kazda mnie zaciekawila, ale do dzis najbardziej lubie SA. Wlasnie wczoraj sobie na nowo zainstalowalem i sciagam rozne mody. Ciekawe jest to ze miasta to odpowiedniki prawdziwych Los Angeles, San Francisco oraz Las Vegas. Poza tym plansza gry jest baaardzo wielka, oprocz wymienionych miast duzo mniejszych miasteczek oraz wiosek, lasy, pustynie, strefa 69 i duzo innych. Sama fabula jest spoko, moze tak uwazam bo tylko ta przeszlem cala, ale mniejsza o to, nie mam cierpliwosci ;]
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Qwanell » 2010-05-20, 10:46

Ja tam najbardziej 3 lubię, miała zajebisty klimacik, na 2 miejscu Vice City, dopiero po tym SA. 4 pograłem trochę, ale już bez jakiejś znacznej podjarki, bo po prostu bo tych wszystkich częściach już mnie tak do niej nie ciągło.
Qwanell

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-05-20, 15:31

Ja przeszedłem SAN ANDREAS i właśnie do niej mam największy sentyment :) Teraz pościągałem sobie troche modów i nowe autka i śmigam po Los Santos w Audi albo w GMC lub Humerze :D Najbardziej pasował mi klimat w GTA SA ponieważ oczywiście kolor skóry CJ'a tak jak i gangi które są odzwierciedleniem (podobno) Bloods i Crips :)
Kiritechn9ne

Postautor: PaCO » 2010-05-20, 15:44

Najbardziej jaram się SA i troszkę ale tylko troszkę mniej VC...kocham ogólnie tą serię xD...zawsze luzuje przy tej grze. W 4 jeszcze nie grałem, mam nadzieję że w te wakacje pogram, no i ogólnie myślę aby kupić PS2 aby pograć w GTA: Vice City Stories oraz Liberty City Stories...

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Kali » 2010-05-20, 16:52

Ja grałem też w 3, SA, Vice City i teraz 4. Najlepsza część ? Ciężko powiedzieć. Bo obecnie gram w GTA IV i wkręciłem się bardzo. Dobry komputer mam więc bez problemu idzie mi. Doskonale dopracowana gra. Sama fabuła też ciekawa, także ciężko wybrać mi tą najlepsza.
Kali

Postautor: Ejdam » 2010-05-20, 16:55

SA ma świetny klimat, uwielbiam tą grę z 5 razy przeszedłem, fajna fabuła, zajebiste postacie i godziny dobrej rozrywki. Vice City na drugim miejscu też fajny klimat i w ogóle, jednak wole to gangsterstwo zainspirowane ulicami LA. GTA IV słaba, nie podobała mi się zero podjarki
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: AWOL » 2010-05-20, 17:06

Fabuła w SA jest kozacka, ale tylko pierwsza czesc gry, pozniej bo wyjezdzie z LS jest juz lipna imo, chociaz tez znajda sie kozackie misje. Zdecydowanie wole GTA 4, chociaz powinna byc dluzsza. Miasto jest jak zywe, kilka fajnych rzeczy, np. kafejka internetowa, albo ciekawe korzystanie z telefonu.
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Kali » 2010-05-20, 17:12

No i wiadomo co dodaje klimatu grze. Stacja muzyczna The Beat 102.7

Tracklist:
Swizz Beatz – "Top Down"
Nas – "War is Necessary"
Kanye West featuring: Dwele – "Flashing Lights"
Joell Ortiz featuring: Jadakiss & Saigon – "Hip Hop (Remix)"
Fat Joe featuring: Lil Wayne – "The Crackhouse"
Mobb Deep – "Dirty New Yorker"
Ghostface Killah featuring: Kid Capri – "We Celebrate"
Styles P featuring: Sheek Louch & Jadakiss – "Blow Your Mind (Remix)"
Papoose – "Stylin'"
Styles P – "What's the Problem"
Uncle Murda – "Anybody Can Get It"
Qadir - "Nicknames"
Busta Rhymes – "Where's My Money"
Maino – "Getaway Driver"
Red Cafe – "Stick'm"
Tru-Life – "Wet 'em Up"
Johnny Polygon – "Price on Your Head"
Busta Rhymes featuring: Ron Browz – "Arab Money"
T.I. featuring: Swizz Beatz – "Swing Ya Rag"
Ron Browz – "Jumping (Out the Window)"
DJ Khaled featuring: Kanye West & T-Pain – "Go Hard"
Kardinal Offishall featuring Akon & Sean Paul – "Dangerous (Remix)"
John Legend featuring: André 3000 – "Green Light"
Kanye West – "Love Lockdown"
B.o.B – "Auto-Tune"
Termanology – "Here in Liberty City"
Freeway – "Carjack"
Saigon – "Spit"
Skyzoo – "The Chase Is On"
Consequence – "I Hear Footsteps"
Talib Kweli – "My Favorite Song"
Kali

Postautor: Nevie Smithie » 2010-05-21, 09:33

Grałem w 3 części GTA: III, VC, SA. Jak dla mnie najlepsze było VC - ten zajebisty różowy klimat, fabuła Scarface, trochę rzeczy z Miami Vice. Rewelacja po prostu. Potem stawiam SA i na końcu III . W 4 nie grałem bo już mi nie pójdzie.

90%
90%

Postautor: BZL » 2010-05-21, 09:36

Grałem w 3 części GTA: III, VC, SA. Jak dla mnie najlepsze było VC - ten zajebisty różowy klimat, fabuła Scarface, trochę rzeczy z Miami Vice. Rewelacja po prostu. Potem stawiam SA i na końcu III . W 4 nie grałem bo już mi nie pójdzie.

W zasadzie mogę się z powodzeniem podpiąć pod to, co napisano tutaj, bo mam dokładnie to samo.

Choć pamiętam, że w czasach PSX przewinęło się jakieś GTA (najprawdopodobniej była to pierwsza część), ale to tylko mgliste wspomnienia, więc musiała mnie nie zachwycić.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: AWOL » 2010-05-21, 09:39

Ja wolę GTA III od VC, Vice City pozniej mnie nudzilo juz, a jak pierwszy raz zagralem w III to do konca gry sie jaralem :D
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: mar89 » 2010-05-21, 10:04

zdecydowanie najbardziej podoba mi się SA. W 4 nie grałem wiec nie oceniam. GTA SA ujęło mnie nie tylko samą fabuła, ale również "dodatkami" które urozmaicają samą rozgrywkę np. chodzenie do fryzjera, dbanie o formę, kupowanie ciuszków, tagowanie okolicy czy wojny gangów a także randki z kobietami. Naprawdę jest co robić i dzięki temu nawet po ukończeniu wszystkich misji (niektóre słabe a niektóre zajebiste) jest co robić i wcale nie trzeba "odkładać grę na półkę". Mi najbardziej podobały się misje: obrabianie kasyna, odbijanie sweeta z hotelu, ostatnia misja i jeszcze kilka innych o których w tej chwili nie pamiętam. Ogólnie najbardziej mnie jarają misje w których trzeba strzelać i które trzeba chwilę robić.... ooo już sobie przypomniałem. Kapitalna jest misja gdy kradnie się armii odrzutowy plecak. To chyba moja ulubiona misja. Jeśli chodzi o pozostałe części GTA to na drugim miejscu Vice City, choć klimat 3 bardziej mi się podobał. Vice City stawiam wyżej ze względu na fabułę.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: radek_0709 » 2010-05-21, 21:58

Zastanawiam się, którą część mianować tytułem najlepszej: IV czy SA. Głównie te gry budzą we mnie bardzo miłe wspomnienia, kiedy we w nie mocno zasysałem :) San Andreas odzwierciedla kochane west coast, :D natomiast IV przypomina mi moje ulubione duże miasto Nowy Jork, tak więc plasuję te dwie części na pierwszym miejscu :P A na drugim miejscy oczywiście III, też mam z nią miłe wspomnienia, ale już bardziej odległe, których już nie pamiętam :rotfl:

40%
40%

Postautor: Radon » 2010-05-22, 17:00

San Andreas byla najbardziej rewolucyjna - więcej miast niż jedno, dodatkowo te wszystkie "dodatki" - siłownie, ciuchy, fast-foody (niby to juz sie zaczelo w Vice City, ale jednak w San Andreas jest na taka skale "masowa"). Gralem we wszyskie czesci, w jedynke tylko za gnoja (5,6 lat chyba.), do dwojki czasem wracam, w trojke krotko, Vice city (watek glowny) przeszedlem dwa dni, a San Andreas wlasnie przechodze drugi raz. W czworke nie gralem, musze nazbierac hajsu i sobie kupic, bo sciagnac z moim netem nie idzie.
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: Mazgaj » 2010-05-23, 11:13

GTA razem z Gothikiem to moja ulubiona seria gier. Najlepsza część to moim zdaniem San Andreas, która w krótkim czasie została, jakby nie patrzył klasykiem. GTA IV również nim zostanie, jednak ta część jest dla mnie gorsza od poprzedniej. Do SA wracam do dziś.
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Następna

Wróć do Gry