premiery

Dział dla graczy. Pomoc, oceny, solucje, dodatki, itp.

Postautor: xena » 2011-11-02, 20:14

Grafika miażdży dupę i szkoda, że i na mój sprzęt będą za wysokie wymagania, ale pożyjemy zobaczymy. Oby nie dojebali znowu miliona zabezpieczeń, przez co instalacja czwórki, była istną katorgą.
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: seba9895 » 2011-11-02, 20:25

Archi, no ja wymieniłem rok temu, a IV chodzi mi na wysokich/średnich rozdiałka 1440: coś tam
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Nasir » 2011-11-02, 21:03

Zajebiście jak na pierwszy trailer, fajnie że GTA wraca do słonecznych klimatów. Nie nastawiałem się specjalnie na piątą część, ale chyba ugryzę na konsole tak jak było z czwóreczką.

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Mart » 2011-11-03, 12:12

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h7oXcFVz2YE&feature=feedu[/youtube]

[ Dodano: 2011-11-03, 14:49 ]
Rockstar Games dziś oficjalnie potwierdził, że rozgrywka w Grand Theft Auto V będzie toczyła się w Los Santos wraz z okolicznymi wsiami, górami i plażami. Gra będzie przedstawiała odwieczną pogoń za pieniędzmi w stanie stylizowanym na współczesną Południową Kalifornię. Wiemy już także, że gra jest już w pełni gotowa, a świat w niej będzie największy jaki dotąd Rockstar stworzył.
50 emcees, how many fans can Tony touch?
Special hoes call us testicles, they know we nuts
I'm the opposite of horny sluts - I don't give a fuck
When it come to shootin' I'm Kobe clutch

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Muslim_Soldier » 2011-11-03, 18:51

Niedawno na karcie katalogowej produkcji w sklepie GameStop pojawiła się data premiery wyznaczona na 15 stycznia 2012 roku.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Mart » 2011-11-03, 19:00

Styczeń to prawdopodobna data. W marcu wychodzi Max Payne a Rockstar nie wyda dwóch gier koło siebie. Jeszcze czerwiec jest bardzo prawdopodobny.

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Muslim_Soldier » 2011-11-03, 19:23

Gdzie tam czerwiec, wysyp gier jest właśnie po wakacjach a nie w trakcie.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Mart » 2011-11-03, 19:36

San Andreas na pieca wyszło w czerwcu 2005.

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Nasir » 2011-11-04, 07:07

Muslim_Soldier pisze:15 stycznia 2012 roku

Coś za wcześnie. Dopiero pierwszy trailer się pojawił, a już za 2 miesiące gra wyjdzie... Mało prawdopodobne.

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Alc » 2011-11-04, 08:00

Czemu nie, gra jest niby już skończona.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Stenek » 2011-11-04, 18:13

Wątpię żeby tak szybko wyszła. Alc gdzie widziałeś jakiś wpis, że gra jest skończona? Bo ja czytałem, że jest w budowie.

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Adrionek » 2011-11-04, 22:03

Stenek, ja też czytałem że jest w budowie. Ciekawe kiedy wreszcie wyjdzie.
Kod: Zaznacz cały
https://www.facebook.com/dembekdbk
- Do Mojej Twórczości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: ghost » 2011-11-05, 23:51

Mart pisze:Wiemy już także, że gra jest już w pełni gotowa

ta, na pewno gotowa.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Mart » 2011-11-06, 14:07

Kopiowałem z GTA Site, gdy zobaczyłem oryginalną treść to zauważyłem, że ktoś źle przetłumaczył.

Nowe info:

-świat gry ma być ogromny i wyciskać ostatnie soki z X360 i PS3, a główne miasto ma być czterokrotnie większe niż Libery City z poprzedniej odsłony... A będą jeszcze otaczające metropolie wioski i plaże. W czasie prezentacji widziano głównego bohatera – Afroamerykanina w wieku około 30 lat – jak jechał z centrum Los Santos na obrzeża miasta przez 15 minut. Widoki były rzekomo piękne – widziano zagrody ze zwierzętami, farmy napędzane elektrowniami wiatrowymi, rafinerie, w których pracuje 100 NPC-ów obsługujących maszyny budowlane (rozładowujące i załadowujące dane przedmioty) i – w przeciwieństwie do „czwórki” mieszkających w kilka osób w jednym mieszkaniu. Z kolei lasy są ponoć piękniejsze niż w Red Dead Redemption – pełne wypoczywających ludzi, pijącej i tańczącej wokół obozów młodzieży, osób jeżdżących na motorach, skaczących przez kłody i strumienie, itd. Rzekomo efekty wody i drzewa wyglądają pięknie;

-poprawiono strzelanie i dodano nowe animacje nurkowania, wspinania się oraz czołgania, by zwiększyć realizm. Przeładowywanie broni wygląda również lepiej i mniej statycznie. Pojawiło się więcej elementów, po których można się wspinać – m.in. drabiny i wdrapywanie się rękoma;

-w grze znalazły się zwierzęta, takie jak psy i bydło, ale nie wiadomo, czy będzie można do nich strzelać. O ile w Red Dead Redemption było to uzasadnione miejscem i czasem akcji, o tyle w przypadku GTA V osadzonym we współczesności obrońcy praw zwierząt mogliby się przyczepić;

-będzie można pilotować samoloty i rozbić je o budynki;

-w grze znajdzie się wiele nowych lokacji, takich jak centrum handlowe, akademik, posterunek policji, ogromny szpital, a także rozległa sieć kanałów, z której skorzystamy w misji, gdzie będziemy ścigać złodzieja odrzutowca;
Los Santos pełne będzie NPC-ów uprawiających jogging, podnoszących ciężary, uderzających kobiety, ściganych przez policje, robiących zakupy, myjących auta, naprawiających ogrodzenia, czy przeprowadzających się;

-będzie możliwość ulepszania lub naprawiania aut, Rockstar rozważa także wprowadzenia obowiązku ich tankowania;

-zniknie randkowanie, telefon będzie służył tylko do przyjmowania zadań od poznanych osób lub wyświadczania im przysług. Usunięto także mini-gry w kręgle, czy rzutki. Pojawią się natomiast zabawy w koszykówkę, podnoszenie ciężarów, siłowanie na rękę, hazard i walki w klatce, uczestniczenie w trójboju, wyścigach wodnych, kajakarstwie, zjazdach na linie z góry, wspinaniu po skałach, spadochroniarstwie, czy narciarstwie wodnym. A to ponoć nie wszystko;

-arsenał broni będzie standardowy – znajdą się w nim m.in. miotacz ognia, czy zdalne miny. Jako oręż będzie także można wykorzystać elementy otoczenia (z muzeum będzie można na przykład ukraść stary miecz, czy topór). Niektóre zabawki będzie można modyfikować, a także tworzyć własnoręcznie nowe;

-przewód paliwowy będzie mógł pęknąć – jeśli strzelimy w ślad pozostawiony przez wyciekniętą benzynę, płomień doprowadzi do wybuchu samochodu;

-powróci edytor postaci, ale będzie można tylko zmienić jej ubranie. Nie będziemy mieć wpływu na kolor skóry, wzrost, wiek, czy pleć;

-zadania z włamaniami mają szanse powrócić, ale jako część większych misji;

-nie będzie w grze dzieci;

-pojawi się możliwość wykorzystania ludzi, jako żywe tarcze;

-policjanci będą zachowywać się bardziej realistycznie. Jeśli zabijemy kogoś, gdy w pobliżu nie będzie gliniarzy, nie otrzymamy pierwszej gwiazdki poszukiwanego. Stróże prawa będą korzystać z dymów i gazów łzawiących, psów tropiących oraz będą mogli wyważać zamknięte drzwi (w pełnym uzbrojeniu). Gracze z kolei zamknąć się w danym budynku i zabarykadować wejście;

-jeśli będziemy korzystać z czegoś często (np. motocykli lub danego typu broni), bohater będzie bieglej się tym posługiwał;

-w jednej z misji będziemy musieli uratować pewną kultową postać z poprzednich odsłon serii;

-pojawią się efekty pogodowe w postaci ulewnego deszczu lub świecącego słońca, a także drganie powietrza.

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Mart » 2011-11-06, 14:15

Beka z tego, że ludzi można zabijać dziesiątkami i to na setki sposobów, ale psa nie można bo to niemoralne.

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry