premiery

Dział dla graczy. Pomoc, oceny, solucje, dodatki, itp.

Postautor: mar89 » 2010-07-12, 07:11

Obrazek

Gra True Crime: New York City to pozycja z którą moim zdaniem powinien się zapoznać każdy gracz dobrze czujący się w klimatach GTA. Jest to gra przy której nie da się zapomnieć o klasyku o którym wcześniej wspomniałem. Na całe szczęście nie jest to jednak marna próbka podrobienia świetnej serii GTA. W TC: NYC wcielamy się w postać Marcusa, czarnoskórego policjanta który jak sam tytuł gry wskazuje swoją robotę wykonuje w Nowym Jorku. Nie jest to typowy glina który zajada pączki i przez nadwagę ledwo biega, jest gliniarzem któremu nie obce są nieczyste zagrania w stosunku do podejrzanych. Gra oferuje nam część fabularną bez której nie idzie się obejść w tego typu grze oraz część bardziej wolną w której sami decydujemy co i jak robimy. Części fabularnej nie będę zbyt szczegółowo opisywał, wydaje mi się, że lepiej jak sami się z nią zapoznacie, powiem tylko tyle, że jest gdzie i do kogo strzelać. Część wolna, to zwykłe patrole a także życie "osobiste". Na patrolach możemy przeprowadzać rewizje każdego przechodnia bez względu na to kim jest i co robi (tutaj można wykorzystać motyw podkładania narkotyków pod przeszukiwanego/przeszukiwaną). Co jakiś czas otrzymujemy wezwanie na interwencje spośród których mi najbardziej do gustu przypadł wjazd do magazynu gdzie prowadzony jest nielegalny handel bronią. W pozostałej części, którą nazwałem życiem prywatnym możemy podobnie jak w GTA SA kupować ciuchy, zmieniać fryzury, nabywać samochody w salonach oraz spożywać napoje i jedzenie. Warto dodać, że w TC: NYC możemy podróżować podziemnym metrem a także to, iż możemy sami zadecydować jakiej piosenki chcemy słuchać w danym momencie jadąc samochodem (jest w czym wybierać). Inną ciekawostką o której warto wspomnieć jest możliwość uczestnictwa w nielegalnych walkach w podziemiu za które otrzymujemy w razie wygranej pieniądze. Krótko mówiąc polecam, bo mimo iż ukończyłem tą grę kilka miesięcy temu poważnie zastanawiam się nad wznowieniem przygody z tą pozycją.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Qwanell » 2010-07-12, 10:08

Swietna gra, ale ma tez wiele wad. Gralem w wersje na PC i PS2, i zdecydowanie wole ta na PS2. Fabula bardzo przypadla mi do gustu, byla troche zakrecona, ale ostatecznie fajnie sie skonczylo. Lubie gry, w ktorych mozna walczyc na piesci, i uwazam ze NYC zjada LA dupa pod kazdym wzgledem. Tylko sterowanie autami to katorga, serio. W tej grze po raz pierwszy uslyszalem Big Puna.
Qwanell

Postautor: PaCO » 2010-07-12, 10:14

Tak jak pisze Q, auta to była męczarnia. Na początku też miałem problemy z ogarnięciem broni, ale to z tego że klawisze są domyślnie nieźle potrzepane. Jeśli chodzi o muzykę, to fajny był motyw z kupowaniem utworów za zarobione pieniądze w sklepach muzycznych. Grę przechodziłem dwa razy, jak dobry i zły glina. W sumie bardziej przypadło mi bycie złym gliną :D.
Nowy Jprk jako miasto, był oddany świetnie, lubiłem się bujać po dzielnicach, blokowiskach i obserwować świat gry. Niesamowite uczucie :)

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-07-12, 13:13

Podoba mi się fabuła ale hujowy jest gameplay, szczególnie prowadzenie samochodów. Mimo wszystko bardzo przyjemnie mi się w tą grę grało.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: cezeter » 2010-07-12, 14:38

grałem w TC:NYC z pięć lat temu na moim pierwszym PS2. Ahh, katowałem w nią dość długo, fajna fabuła, ciekawie można było traktować zatrzymanych (o ile pamiętam to można było podrzucać im dragi?); nauka sztuk walki, wyścigi, pościgi. Stare, dobre czasy ;)

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: mar89 » 2010-07-14, 07:33

Q pisze:sterowanie autami to katorga

zgadzam się. Ten element gry po prostu zmuszał do płaczu albo przynajmniej złości, na szczęście można podróżować taksówkami i się nie męczyć, choć są też sytuacje w których aut trzeba używać i wtedy jest trudno to znieść.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Nes » 2010-07-17, 13:48

Bardzo lubię tą grę, fabuła jest świetna jak dla mnie, mafia, triady, prezydenci, Magdalena. Nie jest to jakaś najcięższa gra na świecie ale często do niej wracam.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-07-21, 16:26

W grudniu może będzie kolejna część
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14381
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: bbr123 » 2010-08-01, 09:45

Fajna gra i grafa jak na tamte czasy to elegancka ja grałem w LA City
Obrazek

cs-fpg.pl -zapraszam

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: vale » 2018-09-16, 17:57

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Gry