premiery

Dział dla graczy. Pomoc, oceny, solucje, dodatki, itp.

Postautor: Nes » 2010-08-08, 16:14

Co sądzicie o tej grze, naturalnie o pierwszą część mi chodzi. Klimat jak na mafijną grę przystało, wiele chwil z filmu, np. postrzelenie Dona Vito czy śmierć Sonnego na rogatce. Autentyczna muzyka z filmu i niektóre postaci. Świetna fabuła i możliwość dzięki której wymuszamy haracze itp. itd.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Bristol » 2010-08-12, 14:52

Osobiście nie zdołałem rzucić okiem na pierwszą odsłonę, ale mimo tego dorwałem kontynuację, która zrobiła na mnie wręcz niesamowite wrażenie pod względem swobodnego poruszania się głównym bohaterem, mimo że jakiegoś obszernego terenu do manewrowania w grze nie zawarto, ale nie zamierzam narzekać na możliwość werbowania członków do własnego gangu, których można z biegiem czasu awansować, oraz dobrać im dodatkową specjalizację nie wspomnę o atrybutach. Odnośnie możliwości wymuszania haraczu, to odrobinę za mało w tym emocji, mimo że doceniam odnajdywanie słabego punktu właściciela danego interesu. Jeżeli natomiast chodzi o oprawę graficzną, to nie została doszlifowana, lecz generalnie liczy się treść, oraz wspomniane możliwości. Teraz zacieram niecierpliwie ręce na nadchodzącą Mafię, która ukaże się lada dzień.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: tequila175 » 2014-03-04, 23:23

mi się II jakoś bardziej podobała, przeszłam w jakieś 3 dni
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: AWOL » 2014-03-06, 19:31

W 2 było fajne to, że możesz mieć własną ekipę, 1 gorsza, ale też spoko.
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: vale » 2018-09-16, 18:02

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Gry