premiery

Dział dla graczy. Pomoc, oceny, solucje, dodatki, itp.

Postautor: Bristol » 2010-12-25, 23:31

Jeszcze pozostało kilka dni do zakończenia bieżącego roku kalendarzowego. Moim zdaniem ten rok zaowocował w ogromną ilość godnych spędzenia wolnego czasu gier, które utkwią każdemu z nas w pamięci, mimo że w czwartym kwartale ogromnie się zawiodłem na kilku gorąco zapowiadających się produktów. Oczekiwałem miesiącami, aż ukaże się czwarta odsłona sagi Gothic i potwornie się rozczarowałem. Nie wspomnę o PES'ie, oraz Need For Speedzie, ale mimo tego oczarował mnie Fallout New Vegas wraz z Black Ops'em. Aż spać nie mogłem po nocach z powodu niedosytu. Assassin's Creed II zagwarantował mi wspaniale spędzoną wielkanoc, a Mafia II oczarowała mnie klimatem nie wspomnę o fabule. Z początku nie miałem sentymentu do Mass Effect II, ale po kilku etapach stwierdziłem, że dawno w coś takiego nie grałem od czasu przejścia Kotor'a I. A odnośnie Star Wars, to tego roku ukazał się ciąg dalszy pod nazwą The Force Unleashed II. Aż sam zaczynam się w tym powoli gubić. Fifa z kolei doznała metamorfozy, co z początku mnie odepchnęło, ale przekonałem się i wciąż prowadzę, jako menadżer zespołu Barcelonę ku chwale.

Sporządziłem Top 10 gier, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie:

1. Fallout: New Vegas.
2. Assassin's Creed II.
3. Call Of Duty: Black Ops.
4. Mafia II.
5. FIFA 2010.
6. Star Wars: The Force Unleashed II.
7. Mass Effect II.
8. The Black Mirror II.
9. Splinter Cell: Conviction.
10. Medal Of Honor.

Jak z kolei będzie wyglądać wasze podsumowanie tego roku?

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Nasir » 2010-12-26, 12:09

Szacun że w tyle gier dałeś radę zagrać :P Wiedząc że jest tego więcej niż te top 10. Props za Mass Effect II, w którego grałem jako jedyną grę z tego roku. Tak czy inaczej bez zagrania we wszystkie pozostałe wiem że nic by tego nie przebiło, taka natura sajko :D

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-26, 12:34

Grałem w trzy gry z tej listy, którą wymieniłeś.

Bristol pisze:Assassin's Creed II.

Za pierwszym razem bardzo mi się gra podobała, oczywiście przeszedłem, przede wszystkim cenie ją za piękne widoki i znakomite odwzorowanie renesansowych miast. Jak chciałem do niej podejść za drugim razem to już taka fajna nie była, strasznie monotonna się po pewnym czasie robi.

Bristol pisze:Mafia II.

Nigdy nie zapomnę początku gry jak Vito przyjechał do miasta w zimowy wieczór, tak jebało klimatem, aż ciary miałem na plecach i do tego ten piękny soundtrack.

Bristol pisze:Splinter Cell: Conviction.

Też bardzo dobra produkcja, to już nie to samo co Chaos Theory czy Double Agent ale nadal trzymała poziom. Jednak wolałbym, żeby producenci powrócili do tej pierwotnej koncepcji gry czyli do skradania się bo z tego Splinter Cella zrobili grę akcji.

Od siebie jeszcze dodam tutaj NBA 2k11, lepsza od poprzedniczki, ulepszony My Player, w który już da się grać, gram w nią do tej pory i mam swojego zawodnika z Overallem 84 a gram dopiero drugi sezon.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Alc » 2010-12-26, 20:16

Bardzo mało gram ostatnio i w sumie sprawdzam tylko kontynuacje tytułów, które lubię, ale coś tam skrobnę.

1. Mafia II :

Tak jak Muslim_Soldier, jaram się maksymalnie klimat tej gry, w zimowe misje zwłaszcza go czuć.

2. Assassin's Creed II

"filozoficzny" styl AC I bardziej mnie kręcił, ale II to bardzo dobra gra. Chociaż dla mnie w sumie na raz.

3. Fifa 11

Mega postęp w porównaniu z poprzedniczkami na PC, ale do konsolowej daleko jeszcze.

4. NBA 2k11

10 już świetna, 11 udoskonala to co już dobre.

Z rozczarowań to mogę wymienić Arcanie, która jest grą tragiczną, ale jako sajko gothica przejść musiałem ;P.

To tyle bo nic innego nie sprawdzałem w tym roku, niestety.

4.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Fanatik » 2011-03-02, 23:16

Moje top 5:

1. Starcraft II
2. Mass Effect 2
3. Fallout NV
4. Amnesia: The Dark Descent
5. Puzzle Quest 2

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: remu » 2011-07-05, 15:24

Muslim_Soldier pisze:
Bristol pisze:Mafia II.

Nigdy nie zapomnę początku gry jak Vito przyjechał do miasta w zimowy wieczór, tak jebało klimatem, aż ciary miałem na plecach i do tego ten piękny soundtrack.

Bez kitu, wyjąłeś mi to z ust. Dla mnie I i II to najlepsze gry w jakie dotychczas grałem. Każda z nich na swój czas jest po prostu świetną grą.
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: rtc » 2011-07-06, 00:03

no ten klimaci mógł zostać dłużej, na bank odpale to w święta hehe jeszcze na początku ta muzyczka leryt snow leryt snoł
a oni nie mają nic poza ksywą na forum
Obrazek

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: Bristol » 2011-07-06, 12:05

Akurat miałem zamiar o tym pisać, że zwłaszcza ten klimat zbudowała ta piosenka w trakcie powrotu do rodzinnego miasta Vita. Ogólnie rzecz biorąc, to początek zrobił na mnie ogromne wrażenie, co krok coś się działo. Tu kumple pod oknem chcą wyciągnąć męża kobity, która za wszelką cenę nie chce go wypuścić na browara. Tam z kolei trzeba pomóc ze samochodem babce, którą facet zostawił na pastwę losu wraz z kupą złomu. Widać, że świat tętni życiem. Ale tak trzymając się tematu, to już mam sporo gier do wsadzenie w topkę bieżącego roku min. Fable III, Wiedźmin II etc.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-16, 18:20

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Gry