premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: Oficer Polombo » 2009-03-26, 18:04

Postaram sie teraz przekazać wszystko co mam do przekazania w zrozumiałej formie. Tworzę już [prawie] rok, [chociaż z wielką przerwą] stronę o Oldschoolu: http://www.oldschoolhiphop.boo.pl - niestety nie jestem ani dobrym programistą, a tym bardziej grafikiem, z tego też względu rozmawiałem z Mazurem no i kieruję do was pytanie, co sądzicie na temat "fuzji" oldschoolhiphop z rapstrefą? Tzn. by strona o Oldschoolu była pod patronatem rapstrefy, np. w formie pod-strony (jak w przypadku sklepu rapstrefy)?

Mogę przyznać, że przez ten czas udało się jako tako uzbierać czytelników strony, bo jakby nie patrzeć jest jedyna w swoim rodzaju, tym bardziej, że
udało mi się wejść w współpracę z Radosławem Miszczakiem i oldschoolhiphop.boo.pl miał przyjemność być jednym z patronów HipHop Kemp w 2008 roku, co jest największym sukcesem i jednym z pierwszych.

Spójrzcie na stronę, macie tam pokazane sylwetki didżejów, raperów, kalendarium które jest w formie tworzenia (lecz niestety nie ma zapału ze względu na komplikacje z skryptami), recenzje, itp. itd. Z czasem będzie więcej informacji.

Dlatego zwracam się z prośbą, ponieważ wiem, że tutaj znajdę ludzi którzy orientują się na tworzeniu stron a tym bardziej na grafice.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Mazur » 2009-03-26, 22:45

Oficer Polombo, nowy skrypt raczej odpada, szkoda będzie tylko kopiować tyle materiału.
Jeśli się zgodzisz to stronka działałaby na serwerze RapStrefy, a na boo.pl zrobiłbyś np. automatyczne przekierowanie na *.rapstrefa.pl

Co do stylu, wystaczy znaleźć jakiś inny, podmienić i lekko przerobić, nie jestem za dobry w programowaniu, ale damy rade coś zrobić :)

e-zin RapStrefa jest na WP. Widzisz tam proste zmiany w kodzie i grafice.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Karku » 2009-03-27, 08:21

Czysto teoretycznie mógłbym się zająć grafiką, ale będzie to możliwe jedynie w przypadku, kiedy nie będę musiał (jak teraz) w pełni samemu ubierać e-zinu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Oficer Polombo » 2009-03-27, 19:36

Mazur pisze:Jeśli się zgodzisz to stronka działałaby na serwerze RapStrefy, a na boo.pl zrobiłbyś np. automatyczne przekierowanie na *.rapstrefa.pl
- Oczywiście to się łączy wraz z patronatem.

Mazur pisze:e-zin RapStrefa jest na WP. Widzisz tam proste zmiany w kodzie i grafice.
- jeśli można zrobić menu boczne, górne, ankietę i wrzucić w boczny panel jakieś grafiki to może być jak najbardziej :) To będzie prosta w budowie strona ale z mnóstwem informacji.

Karku pisze:Czysto teoretycznie mógłbym się zająć grafiką, ale będzie to możliwe jedynie w przypadku, kiedy nie będę musiał (jak teraz) w pełni samemu ubierać e-zinu.
- jeśli byłbym w czymś przydatny to daj mi znać na pw.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2009-03-28, 09:17

Sądzę, że możemy się jakoś dogadać. O ile Mazur pomógłby z kodem itp.
Uważam, że pomysł z częściowym podpięciem tego projektu pod RS, a co za tym idzie obustronna promocja i współpraca jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Info odnośnie pomocy przy e-zinie masz na PW.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Oficer Polombo » 2009-03-28, 09:21

To cieszę się, że się porozumieliśmy.

Prekursor
Prekursor

Postautor: ADR[C] » 2009-04-04, 15:24

Propsuje pomysł i wykonanie. Grafika nadała temu bardzo przyjemną spójność :)
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Karku » 2009-04-06, 07:24

ADR[C] pisze:Grafika nadała temu bardzo przyjemną spójność :)

Się wie! :cwaniak:

Strona - pod względem treści - rewelacyjna. Sam dowiaduję się z niej nowych rzeczy.
To świetna inicjatywa, że szczególnie młodsze osoby będą mogły poznać historię rapu.

Big up Oficer Polombo!
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-16, 18:55

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Organizacja