premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: Karku » 2009-11-03, 14:21

Obrazek

W związku z zaistniałymi ostatnio kilkoma przykrymi incydentami postanowiliśmy (administracja - Mazur, ADR[C] i ja) zmienić system przyznawania i naliczania ostrzeżeń.

Od chwili obecnej za jedno wykroczenie otrzymujecie tylko jedno ostrzeżenie. Nowością jest natomiast fakt, że punkty nie będą już wygasały po 40 dniach jak to miało miejsce wcześniej, lecz zostają trwale.
Istnieje możliwość indywidualnego usunięcia warna pod warunkiem, że:

-któryś z członków administracji uzna, że dany użytkownik okazał z czasem skruchę i nie powtórzyły się wykroczenia z zakresu którego otrzymał ostrzeżenie
-od pory przyznania ostrzeżenia user nie złamał ponownie regulaminu
-po poinformowaniu użytkownika o możliwości usunięcia ostrzeżenia zostanie mu przekazane dodatkowe zadanie do wykonania w stylu napisania recenzji (ma to na celu ukazanie czy wam zależy na usunięciu ostrzeżenia, bo jeśli nie, to dlaczego nam ma zależeć?)

Otrzymanie drugiego upomnienia odbierze użytkownikowi dostęp do ShoutBox'a, trzeciego równać się będzie zakazem pisania na forum a po uzyskaniu czwartego (na przykład po przyznaniu punktu za kolejny post pisany równolegle z przyznaniem trzeciego warna) otrzymujecie zakaz wejścia na forum.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany/modyfikacji tych zasad dla ekstremalnych wypadków oraz nietypowych sytuacji w których będziemy podejmowali indywidualnie decyzje.
Nowy system ma na celu poprawienie poziomu wypowiedzi, zachowania i kultury na forum oraz ogólnie przestrzegania regulaminu. Jak wielokrotnie już wspominaliśmy - nie trzymamy tu nikogo na siłę, jeśli ktoś ma problem z dostosowaniem się do naszych zasad to chyba nie powinniśmy się ze sobą nawzajem męczyć, szkoda nerwów obu stron.

Podsumowując - nie prowokujcie, zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie oraz bierzcie przykład z niektórych userów którzy prezentują bardzo wysoki poziom i to dla nich warto prowadzić to forum.
Wspólnie zadbajmy o to, żeby nie zrobić z RapStrefy czatu dla gówniarzy na którym na porządku dziennym sA pRzEpYcHaNki, bluzgi i samowolka.
To forum robione przez nas i dla nas, szanujmy je.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Kali » 2010-09-03, 16:00

To ja chce coś sprostować. Mam warna za danie linku niby do oficjalnego albumu w dziale mixtape. No właśnie jak się okazało potem to był mixtape. Chodziło o mixtape Redman'a - "Reggie". Chyba wtedy Ziencio to zauważył, więc może coś tu napisze.

peace
Kali

Postautor: Ziencio » 2010-09-03, 20:55

Zgodzę się, gdy Kali dostał osta zacząłem szukać czy to prawda, że "Reggie" był legalem - okazało się, że to mixtape hostowany przez DJ Rake'a. Myślę zatem, że jemu można zrobić wyjątek i zdjąć te ostrzeżenie niesłusznie otrzymane. Pozdrawiam.
"Teenage riot in a public station
Gonna fight and tear it up in a hypernation for you"

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-16, 18:57

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Organizacja