premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: OKo » 2010-02-14, 22:06

Niektórzy z was mówią, że nie warto pisać już recenzji. Powiedzcie mi jedno.. To kto je będzie pisał? Nie wolno zrażać się tym, że napiszą 3 osoby z czego 2 to będzie "fajna plyta, lubie ja sie nie zawiodlem" Nawet jeśli znajdzie się tylko jeden dyskutujący na poziomie to warto, bo za nim pójdą inni. Świetny temat, uświadamiający coś, bo nawet Ja pisze czasem takie proste posty (każdemu się zdarza). Jednakże mateuszmateja102 słusznie zauważył na forum jest grupa ludzi (nawet większa niż tu wymieniona bo Mateusz zapomniał o szanownych Pannach) z którą naprawdę można porozmawiać dość na wysokim poziomie. Dlatego to nie jest tak, że forum ma niski poziom tylko, że zdarzają się słabsze posty. Z Drugiej strony porównując poziom do innych for to tu naprawdę jest bardzo dobrze. Atmosfera jest przyjazna, Grono użytkowników szanuje się nawzajem i dyskusje tu naprawdę mają dobry poziom, a że czasem pojawi się temat "Twój ulubiony palec u nogi " no cóż.. zdarza się. Reasumując zważajcie na argumentacje swoich wypowiedzi, bo ona jest kluczem do otwarcie dyskusji. Po to te forum jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Nasir » 2010-02-14, 22:15

OKo pisze:Atmosfera jest przyjazna, Grono użytkowników szanuje się nawzajem i dyskusje tu naprawdę mają dobry poziom, a że czasem pojawi się temat "Twój ulubiony palec u nogi " no cóż.. zdarza się

I to jest właśnie najważniejsze. To mi się najbardziej podoba w tym forum, na żadnym innym nie znalazłem takiej sympatycznej atmosfery. Bardzo dobrze to świadczy o userach. Rzeczywiście, wypowiedzi mogłyby być bardziej rozbudowane, ale user chyba wie kiedy napisać więcej. W tym miejscu podbijam Lostmena, we 'wstępniakach' przydałyby się jakieś instrukcje obszerniejsze bo użytkownik pisze to o co się go prosi.

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: R-N » 2010-02-14, 22:17

Właśnie dlatego jestem przeciw jakimkolwiek "topom" na forum, po chuj to komu?

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Ejdam » 2010-02-14, 22:21

R-N, ale wiesz czasami fajnie jest podyskutować albo podzielić się własnymi poglądami . ja np. patrze na topy i jak nie znam jakiegoś albumu np. taki Dragunov go poleca to biore się do słuchania i rozwijam swoja wiedze
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: Mazur » 2010-02-14, 22:30

Ejdam, równie dobrze można czytać recenzje :D i jak nie znasz jakiejś płyty to czytasz recke i decydujesz czy sprawdzić czy nie :) A w takich topach wiele pozycji się powtarza u każdego.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: seba9895 » 2010-02-14, 22:32

Mazur, ale dzięki TOPom poznajemy też upodobania innej osoby, potem można ten temat rozwinąć
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Krycha » 2010-02-14, 22:40

Można rozwinąć ale zazwyczaj jest tak że podaje się swoje np. TOP10 raperów i na tym się kończy

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: R-N » 2010-02-14, 22:52

seba9895 pisze:Mazur, ale dzięki TOPom poznajemy też upodobania innej osoby, potem można ten temat rozwinąć

pokaż mi taki temat

topy to rzecz wyjęta z dupy i rzygać mi się chcę jak wchodzę w zagraniczny rap i nie ma w nim żadnych interesujących tematów tylko twoje TOP 10 east, top 10 west, top 10 albumów z 1994, top 10 albumów z west coastu od 1992-94 itp. itd. Mówcie co chcecie, ale forum przez to straciło dużo na wartości (chociażby brak kbls'a czy lewego).

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Lostmen » 2010-02-15, 00:01

Top 10 raperów i Top 10 producentów tak ale rozdzielać to na 100000 innych top to moje stanowcze nie i po pierwsze argumentacja , żeby była dyskusja , 1 post na rok w tych tematach i będzie dobrze , bo te tematy nie mogą być związane za bardzo z LastFm'emem jeśli czaicie o co mi chodzi :) Tematy te przydadzą się bardzo nowym użytkowniką jako ogólne źródło wiedzy o naszych userach .

20%
20%

Postautor: Dzasta » 2010-02-15, 01:34

Joint3r, czytając wszystkie posty mam wrażenie, że Ci brakuje tego że każdy na siebie napierdala i sie nie zgadza ze sobą przy czym jest dreszczyk emocji, a ja własnie dlatego nigdy nie bylam zarejestrowana na żadnym forum bo mnie śmieszą dyskusje właśnie takie bo mam wrażenie że zaraz jeden wyskoczy z monitora pobic tego który nie lubi jego ulubionego kawalka, a nastepny płacze bo nikt sie z nim nie zgadza. Własnie tutaj mamy taką atmosfere, że po 1 zawsze znajdziesz to czego szukasz po 2 kazdy wyraża swoje zdanie i nie ma takiego czegos, że ja mam inna opinie wiec twojej nie toleruje ;)
Dzasta

Postautor: Joint3r » 2010-02-15, 16:50

Dzasta pisze:Joint3r, czytając wszystkie posty mam wrażenie, że Ci brakuje tego że każdy na siebie napierdala i sie nie zgadza ze sobą przy czym jest dreszczyk emocji, a ja własnie dlatego nigdy nie bylam zarejestrowana na żadnym forum bo mnie śmieszą dyskusje właśnie takie bo mam wrażenie że zaraz jeden wyskoczy z monitora pobic tego który nie lubi jego ulubionego kawalka, a nastepny płacze bo nikt sie z nim nie zgadza. Własnie tutaj mamy taką atmosfere, że po 1 zawsze znajdziesz to czego szukasz po 2 kazdy wyraża swoje zdanie i nie ma takiego czegos, że ja mam inna opinie wiec twojej nie toleruje ;)

eee, nie bardzo rozumiem, gdyż pisząc o "dyskusji na poziomie" raczej nie mogę mówić o "kłótniach" i "napierdalankach" odnosisz albo kompletnie błędne wrażenie, albo po prostu jest to jakaś prowokacja w stosunku do mnie. Więc wyprowadzam Cię z błędu, bo dyskusja na poziomie nie ma nic wspólnego z słownymi utarczkami, a "wysoki poziom posta" nie oznacza dwudziestu linijek nabazgranych w pośpiechu, ale posty poprawne językowo, sensownie napisane, konstruktywne i (co też jest ważne) w granicach kultury słownej :)

że po 1 zawsze znajdziesz to czego szukasz po 2 kazdy wyraża swoje zdanie i nie ma takiego czegos, że ja mam inna opinie wiec twojej nie toleruje ;)

Czy wyższy, kreatywny poziom postów, automatycznie niweluje to co napisałaś powyżej ? bo mi się wydaje, że jest dokładnie odwrotnie :) można dowiedzieć się więcej. Oczywiście oznacza to również uargumentowanie swojej opinii, więc za podaniem sensownego argumentu, nie może stać:
że ja mam inna opinie wiec twojej nie toleruje ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: vale » 2018-09-16, 19:03

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Organizacja