premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: pjenta » 2010-02-25, 02:08

Wprowadzanie klimatu bitwami forumowymi, freestyle jako pojęcie, które dopuszcza również napierdalanie 16 wersowych tekstów w kolejnych postach.. ok.
Ale nie musi mi się to podobać.
Wyrażam swoje zdanie.

Co do "rappowania w bitwach"
Rozumiem, że krytykę może wystosować jedynie uczestniczący w takich przedsięwzięciach
sometimes i catch myself sittin back scratchin the hair off my head

30%
30%

Postautor: Dzasta » 2010-02-25, 17:59

pjenta, Przecież to nie jest free tylko dissy na siebie nawzajem, a nigdzie nie pisze ze to ma być na free bo jeżeli ma ktoś ochote może to sklejać nawet i dwa tygodnie;]
pjenta pisze: nie wyobrażam sobie szanującego się rapera, który w takie coś się bawi

hahhaha przecież to zabawa słowem, jakiś wstyd? ze sobie ktoś dla zabawy ćwiczy pisanie wersów pod dany temat?
a może chcialbyś mi powiedzieć na co może sobie pozwolić szanowany repar, jak juz bede szanowana to będe żyła zgodnie z instrukcją obiecuje hahahahhahah.

"Bo tylko popisuję się słowem zabawiam
Pamiętasz że hip-hop to głównie zabawa" E Eldoka rymów konstruktor.

POzdro, szacunek buhhaha
Dzasta

Postautor: pjenta » 2010-02-25, 21:38

Że hiphop to zabawa uczył już kool herz koleżanko a eldoce w tych wersach na pewno nie chodziło o to żeby nieznajomych ludzi bluzgać na forach internetowych;]

jak juz bede szanowana to będe żyła zgodnie z instrukcją obiecuje hahahahhahah.

rozumiem, że szanowana nie jesteś. Przykre. Jakkolwiek chodziło o szacunek do siebie samego.
Kolejna sprawa to to, iż to jest moje własne osobiste zdanie mam do niego prawo. Wyrażam się konstruktywną krytyką, uważam, że pisanie swoich (nie wiem czy free czy cokolwiek to jest) tekstów do niczego nie prowadzi, nie niesie żadnej korzyści a w hiphopie poza tym, że dość kontrowersyjne jest bluzganie się w ogóle (mimo, iż czasem nie da się do tego nie dopuścić i stąd wuchty beefów) bo nie po to ta subkultura to już robienie tego dla samej zabawy jak Ty to mówisz przeczy samemu sobie;]
Siedzę w tym już naprawdę sporo lat i zdążyłem wyrobić sobie zdanie, spojrzeć na to z wielu stron i proszę Cię nie odmawiaj mi tego bo mam do tego pełne prawo;] A teksty typu "hahhhaha" proszę odpuść sobie ;]
:|

post scriptum
Powtórze kolejny raz do znudzenia. To moje zdanie i je wyrażam, nie przypominam sobie żebym komuś zabraniał czegokolwiek. Zresztą nie jestem nikim kto ma jakiekolwiek prawo do tego.

30%
30%

Postautor: Dzasta » 2010-02-25, 21:55

pjenta pisze:Że hiphop to zabawa uczył już kool herz koleżanko

i co w związku z tym ? moge Ci podać milion innych przykładów ;D
Dzasta

Postautor: pjenta » 2010-02-25, 21:59

eh.. tragedia

W związku z tym, uważam wypisywanie swoich tekstów w formie dissów na konkurenta, zresztą nie tylko w ogóle jako słowny pojedynek w tej formie za idiotyczny i bezcelowy i postanowiłem to zdanie tu wyrazić ;]

Nie będę się powtarzał dlaczego tak uważam i skończyłem na ten temat, a na pewno już nie będę wdawał się w dyskusje tefo typu
POzdro, szacunek buhhaha
z 16 latką, która siedzi w tym maks 3 latka;]

[ Dodano: 2010-02-25, 22:02 ]
Weź pod uwagę odległości dzielące użytkowników :P Freestyle w formie wpisu na forum od początku spisuje się bardzo dobrze, więc nie widzę powodu, aby tego zaprzestac ;)

Weź przykład z kolegi. Uszanował fakt, że takie mam zdanie mimo, że sam ma odmienne i tyle na ten temat;]

30%
30%

Postautor: BZL » 2010-02-25, 22:04

pjenta pisze:Że hiphop to zabawa uczył już kool herz koleżanko a eldoce w tych wersach na pewno nie chodziło o to żeby nieznajomych ludzi bluzgać na forach internetowych;]

Nie sposób się nie zgodzić, że mnóstwo forumowych walk to po prostu zwykłe wrzucanie na siebie. Ale mimo wszystko, są osoby które tę "walkę" traktują w sposób mniej agresywny i dosłowny. Osobiście lubię poczytać bitwy z udziałem np. GML'a, bo posługuje się ciekawymi środkami, porównaniami i przytacza różne interesujące fragmenty w swoich wersach. Także to nie jest tak, że te fristajle to jedynie wrzucanie na siebie nawzajem i teksty typu: "Jestem zajebistym raperem, Ty jesteś leszczem". Albo inaczej: owszem, jest tak, ale nie w 100%.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: pjenta » 2010-02-25, 22:10

BZL pewnie masz rację. Mnie to jakoś nie przekonuje (to - czyli taka forma, nie to co Ty piszesz). Z wielką chęcią bym usłyszał takiego gościa realnie, bo może okazało by się, że poza świetnymi tekstami ma również świetny głos flow itd.
Wtedy dyskutowałbym z nim na takim forum i jarał się faktem, że osoba, która ma jakiś talent w tym temacie wymienia ze mną poglądy na temat rappowania i dzielimy się doświadczeniami, swoim zdaniem blabla

Dla mnie składanie tekstów jest zarezerwowane dla mc's a Ci je przedstawiają napierdalając do bitów nie są Jackiem Cyganem, żeby tworzyć tylko po to żeby tekst istniał jako taki nie ingerując w jego nagranie.
Jeżeli ktoś jest początkujący przebolałbym coś w stylu temat "sprawdźcie mój pierwszy tekst i czekam na opinie".
Natomiast pisanie już pod koknkretny temat i forma "bitwy" do mnie nie trafia, może jestem konserwatywny :D :D
Ale nikomu nie odbieram prawa do tego:) Człowiek jest wolny i ma prawo robić co chce ale inni mogą przecież jakieś zachowania wziąć pod cenzurkę; )

pozdro ;)

30%
30%

Postautor: vale » 2018-09-16, 19:05

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Organizacja