premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: PromilZero » 2008-04-12, 21:42

Siema!

Słuchajcie, ja mam taką opcje:

Nie piszemy na siebie dalej tekstów, tylko je nagrywamy. Każdy ma w domu jakikolwiek mikrofon, jeden glokka drugi pistolet na kapiszony ale każdy jakos rejestruje dzwieki.
No i koncepcja jest taka np.: dajesz bit i temat przeciwnikowi i 2 tygodnie czasu na nagranie.

Będzie to bardziej rozwijające i da nam lepszy wgląd w umiejetności zawodników. Tak sobier pomyslałem po moich walkach. Obie wygrałem do zera (tylko moje głosy mieli przeciwnicy), ale to nie jest obiektywne. Miałem lepszy tekst, ale liczy sie technika, styl i flow takze.

Co sądzicie na ten temat? Oceniamy tekst i umiejetności, nie jakośc nagrania czy mastering.
Jesli któs byłby chetny to ja moge sie spróbować.

pozdr

P0

10%
10%

Postautor: R-N » 2008-04-12, 21:59

jak tam sobie chcecie, ja aktualnie nie mam żadnego mikrofonu

przeniosę do odpowiedniego działu

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: ADR[C] » 2008-04-12, 23:00

Jak dla mnie w tym momencie urywa się mój raperski etos. Dla mnie rymowanie na forum jako teksty to tylko zabawa, a gdy już wbijam słowa w bity na taśmie zaczyna się prawdziwe życie.

Dla mnie to zabawa dla gimbusów. Dla ludzi, co nie wstydzą się, że są forumowymi freestylowcami.

Nie, nie, nie...
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Pawelekdabelek » 2008-04-25, 06:44

jestem nowy i każy może sądzić, że nie powinienem się udzielać, ale z jednej strony to fajny pomysł, bo powstanie coś fajnego, ale z drugiej to może przerodzić się już w poważniejsze beefy. ale powinien też powstać taki dział bo może ludzie chcą coś nagrać, a nie tylko na teksty.

0%
0%

Postautor: Patryk » 2008-04-26, 23:43

chociaż nie biore udziału w walkach to chętnie bym posłuchał i to by było dla mnie ciekawsze niz czytanie

JESTEM ZA!!!
czysty jazz stop! Nie ma jazzu
Tabasko na bicie niszczy schemat zabiegów

Obrazek
STOP !!!

0%
0%

Postautor: ziomex00 » 2008-07-29, 16:15

:suchy: niezbyt mi sie to podoba ale mozesz nagrać swoje słowa bity itp i nam pokazać jak to mniej więcej będzie wyglądało
oczywiście wiem o co biega ale z ciekawości bym posłuchał

10%
10%

Postautor: vale » 2018-09-16, 19:20

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Organizacja