premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: Gorin » 2010-12-13, 21:21

Witam mam w sumie swój skromny pomysł na coś nowego na forum tzn. dział pod nazwą hmm Featuring,Dograj się czy coś podobnego.Tematy w tym dziale wychodziłby by w stylu np.
Kod: Zaznacz cały
Siema szukam kogoś do dogrania się do mojego kawałku na temat bla bla bla, możesz sprawdzić mnie na www. blalalalala. lala więcej info pod numerem GG 9xx32z lub pisz w tym dziale
.No to w sumie wszystko co chcialem powiedzieć pozdro ema :)
Ostatnio zmieniony 2011-09-08, 19:53 przez Gorin, łącznie zmieniany 2 razy

0%
0%

Postautor: ElGostek » 2010-12-13, 21:27

Nie wiem jak Ty, ja tam nie szukam teraz featów na 'kto się zgłos pierwszy', tylko proszę o dogranie się zawodników, których nawijka mi się autentycznie podoba, więc dla mnie niezbyt ciekawy pomysł, chyba, że już naprawdę na siłę szukasz kogoś na tracka.
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Gondolier » 2010-12-13, 21:31

Może to subiektywna opinia, ale ja przywiązuję do moich tekstów dużo starania i emocji. Nie chcę, by ktoś nieznajomy zupełnie wymyślił inny koncept i w jakikolwiek sposób popsuł moje działania (czy to przez zbyt niski poziom tekstu, czy też przez powstanie tekstu na temat taki sam jak mój z powodu ostatecznego nie nawiązania współpracy). W związku z tym do featuringu zaprosiłabym wyłącznie kogoś, o kim mam już wyrobiony choćby zalążek opinii, a nie Finasa69 (przykładowo) który napisałby mi że jest fajnym ziomem, elo elo i żebyśmy napisali coś razem.

Co innego to dział "współpraca". Tam ewentualnie podciągnięto by featuringi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Bristol » 2010-12-13, 22:35

Gondolier pisze:Co innego to dział "współpraca". Tam ewentualnie podciągnięto by featuringi.

Tam można byłoby również zamieszczać ogłoszenia z szukaniem producentów. Jednak do końca nie uśmiecha mi się ta idea z utworzeniem dodatkowego działu (i tu wcale nie chodzi o przenoszenie tematów, Mazur :D). Zawsze dana osoba może przedstawić ofertę dogrania się komuś, kogo ma się na oku za pomocą napisania wiadomości na PW. Poza tym takie zakładanie tematów z prośbą o dogranie się, to czysty akt desperacji.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Mazur » 2010-12-14, 15:49

Bristol pisze:(i tu wcale nie chodzi o przenoszenie tematów, Mazur ).

Haha ;D

Bristol pisze:Zawsze dana osoba może przedstawić ofertę dogrania się komuś, kogo ma się na oku za pomocą napisania wiadomości na PW. Poza tym takie zakładanie tematów z prośbą o dogranie się, to czysty akt desperacji.

W 100% się zgadzam

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Ten_na_F » 2010-12-15, 16:31

Gondolier pisze:Może to subiektywna opinia, ale ja przywiązuję do moich tekstów dużo starania i emocji. Nie chcę, by ktoś nieznajomy zupełnie wymyślił inny koncept i w jakikolwiek sposób popsuł moje działania (czy to przez zbyt niski poziom tekstu, czy też przez powstanie tekstu na temat taki sam jak mój z powodu ostatecznego nie nawiązania współpracy). W związku z tym do featuringu zaprosiłabym wyłącznie kogoś, o kim mam już wyrobiony choćby zalążek opinii, a nie Finasa69 (przykładowo) który napisałby mi że jest fajnym ziomem, elo elo i żebyśmy napisali coś razem.

Co innego to dział "współpraca". Tam ewentualnie podciągnięto by featuringi.

Zgadzam sie w 100%

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: xzo » 2011-09-08, 19:20

a ile tematów o treści szukam beatmakera znikło by z działu help : >
kiedyś słyszałem dowcip...

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: BZL » 2011-09-08, 19:59

"Szukam bitmejkera" to dla mnie w ogóle nieco poroniony pomysł. Jeśli zależy mi na tym, żeby nagrać kawałek a nie potrafię zrobić bitu sam i nie chcę brać instrumentali, to zakładam, że szukam określonego typu bitu, nie pierwszego lepszego. W tym celu nie ogłaszam się, że "potrzebuję bitmejkera" tylko wchodzę do działu "Bity" i sprawdzam poszczególne prace. Jeśli któryś z bitów wpadnie mi w ucho, piszę PW do autora podkładu (lub wiadomość na gg/mail, jeśli user podał w profilu) i ustalam z nim szczegóły. Proste i logiczne.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: mar89 » 2011-09-09, 09:18

a już sobie wyobrażałem ogłoszenia w stylu:

POSZUKUJE :!: :!:

osoby, która miała by ochotę dograć do mojego new tracka swoją zwariowaną zwrotkę. Wymagania:

- doświadczenie minimum 3 lata nagrywania
- dobra dykcja (przynajmniej na moim poziomie)
- umiejętność składania wersów z wykorzystaniem rymów wewnętrznych, wielokrotnych itp.
- wiedza na temat hodowania kukurydzy na ziarno (tego będzie dotyczył track)

Chętnych proszę o zgłoszenie swoich kandydatur tutaj bądź PW, "piontka"

NAPRAWDĘ SZKODA ;)

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: vale » 2018-09-16, 19:30

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Organizacja