premiery

Wasze pytania, opinie, problemy, nowe pomysły dotyczące forum.

Postautor: Gondolier » 2010-12-16, 23:44

o jaaa Ty to piszesz jak by to była praca w kamieniołomach :| dziwne rozumowanie jak dla mnie. ja wychodzę z założenia, że każdy ma tu zajebistą zajawkę zwaną hip hop, a pewnie spora część ma zajebistą zajawkę zwaną mc więc w czym problem ? (no chyba, że jestem w błędzie) kto mówi że musi być zajebisty mix i sprzęt? Wystarczy zwykły shure c606 i podstawowa wiedza w mixie, żeby nagrać normalny, nie jakiś błyskotliwy ale normalny track. Przecież nikt nie nagrywa bo musi, tylko bo ma taką zajawkę. Zabawa zwykła zabawa słowem, a nie ciężka praca hehe no chyba, że już pozmieniały się priorytety..

Jasne, ale pamiętaj że nadal mówimy o dissowaniu nieznajomych ludzi. Co innego WBW, wtedy to są emocje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: NiktWazny » 2010-12-16, 23:51

no tak, ale tak czy siak to robią, z tym że tylko pisząc. Nagrywka była by po prostu ciekawsza. Jak by nie było liczyły by się tylko pancze, skilsy... w sumie nie trzeba nikogo znać, no bo nie chodzi o to by wyciągać jakieś tam brudy by jak najbardziej zeszmacić i pojechać od strony prywatnej hehe po prostu nawijka i zabawa na luzie
w sumie gdy by powstał taki dział osobny czy coś jakaś wzmianka w regulaminie, to by nikomu raczej nie wadziło ;)

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Kesler » 2010-12-17, 10:53

Dla mnie dobra inicjatywa, ale pewnie mało osób by się w to bawiło.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: seba9895 » 2010-12-17, 22:41

Był już taki temat, po pierwsze, po drugie nikomu by się raczej nie chciało.
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: NiktWazny » 2010-12-18, 09:24

hehe nikomu by się nie chciało...to jest właśnie to nowe pokolenie rapu nic nikomu się nie chce. gdzie się podział ten luz i fun z dawnych lat... :wstyd:

ps a to że był już taki temat tzn. że jednak komuś się chciało :P
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: seba9895 » 2010-12-18, 09:54

To że nikomu by się nie chciało to jedno, a drugie że nie każdy ma warunki do domowego nagrywania, o studiu nie wspominając. A kartkę i długopis żeby napisać diss ma każdy, więc jest to dużo prostsze.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: NiktWazny » 2010-12-18, 10:28

no mc mają na bank chociaż by zwykłego shure c606 - a takie coś jest kierowane tylko do mc, a nie do kogoś kto nie ma z mc nic wspólnego hehe

poza tym co to za głupie rozumowanie jakieś... to tak jak by nie organizować sezonu piłkarskiego, bo nie każdy może zagrać :suchy: ten kto jest w drużynie ten gra, ten kto nie jest to ogląda. proste nie można się ograniczać bo ktoś czegoś nie ma - kierowane jest to do tych co maja możliwość brania udziału.
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: seba9895 » 2010-12-18, 11:05

A takich jest w cholerę :] Dochodzi jeszcze brak czasu, zajęcia jakieś: szkoła, praca, studia. Prace domowe itd.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: NiktWazny » 2010-12-18, 11:27

tak jasne każdy ma wymówki zawsze. czas na siedzenie przed kompem jest, ale już 30 minut na nagranie zwykłego tracka to nie będzie, bo tygodniowy grafik u każdego na pewno pęka od nadmiaru zadań.. :P poza tym cały czas mówimy o MC, a nie o kimś kto nawija raz na miesiąc bo mu się nie chce. Z resztą dobra ci co nie chcą, nie mają chęci, mikrofonu, umiejętności itd itp to niech się nie wypowiadają może ? no bo co to komu wadzi ? niech będą walki na teksty, ale przecież mały osobny dział i tam normalna nawijka nikomu by nie wadziła. a ktoś kto ma chęci, to na bank by chciał się sprawdzić kiedyś

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: tequila175 » 2010-12-18, 11:30

w sumie ten pomysł z audio jest całkiem ciekawy, bo ciągłe czytanie tekstów jest męczące, a czasami fajna nawijka kolesia daje urok 'dissowi', ale NiktWazny, miej to pod uwagę, że tu są ludzie w większości ambitni, którzy mają 5423897670237 zajęć w ciągu dnia, no nic, życzę ci powodzenia z tym pomysłem ;)
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: seba9895 » 2010-12-18, 11:37

NiktWazny, no przepraszam że się odezwałem xD Ja tylko przytaczam Ci argumenty które już ktoś wypisał w poprzednim temacie :]

[ Dodano: 2010-12-18, 11:40 ]
http://www.rapstrefa.pl/forum/viewtopic.php?t=731
tu masz jeden z pierwszych tematów o tym co zaproponowałeś. Jest jescze kilka takich.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: NiktWazny » 2010-12-18, 12:55

Nie o to chodzi że się odezwałeś, tylko że to i tak nikomu nic by nie wadziło a jedynie mogły by być plusy tego ;)

przeczytałem w tym temacie i powiem że dziwne argumenty... "forumowi fristajlowcy" :D "jak już zaczyna się nawijka to zaczyna się życie.." :D ja wiem, że każdy chce być kozak poważny mc, no ale... to przecież dla zabawy, na luzie, z dystansem. No ale fakt, jak widzę takie podejście "życiowych" mc to odechciewa się czegokolwiek...

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: vale » 2018-09-16, 19:31

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Organizacja