premiery

Wszystko co śmieszne: fotki, audio, filmy, gry, strony i inne

Postautor: kabaczek » 2010-09-19, 17:26

10 letnie dziecko rapuje o "prawdziwym" życiu.
No proszę was :zdegustowany:
Może i potrafi, ma talent, ale tekst nie dla niej!

10%
10%

Postautor: Dzasta » 2010-09-19, 17:52

Uwierz mi, że nie jedno 10 letnei dziecko przeżyło więcej niż Ty, chociażby nie jeden przykład można znalezc na moim osiedlu. Jak chłopiec w wieku 8 lat brał siostre za ręke i uciekał z nią do domu dziecka bo ojciec na ich oczach bił i gwałcił matkę. Inna sytuacja chłopak spi na ławece pod blokeim bo jego rodzice są tak pijani, ze nie sa wstanie go wpuścić do domu, nie raz robiłam kanapki głodnym dzieciom pojebanych alkoholików, to zadziwia jakie są mądre i jak potrafią stawić czoło problemom w tym wieku. Moja mama pracuje w domu dziecka i gdy zapytała go jak trafił tu sam to mówił, że gdy ich tu przywoziły panie z opieki to zapamiętał droge i nie chciał żeby Natalka płakała.
Dzasta

Postautor: kabaczek » 2010-09-19, 18:00

Uwierz mi, że nie jedno 10 letnei dziecko przeżyło więcej niż Ty

Nawet tego nie próbuję negować bo zgadzam się z tym stwierdzeniem.
Ale sorry nigdy nie będzie do mnie przemawiał kawałek nazwijmy "dziecka" który śpiewa jakie to życie jest kurweskie (oczywiście w przenośni).
Pomimo że ma 100% racji i jego wykonanie jest godne podziwu :)

10%
10%

Postautor: Dzasta » 2010-09-19, 18:13

kabaczek pisze:Ale sorry nigdy nie będzie do mnie przemawiał kawałek nazwijmy "dziecka" który śpiewa jakie to życie jest kurweskie (oczywiście w przenośni).

wiesz co w sumie rozumiem, chociaż ja napisałam kawałek o tym co widzę i dostałam hejty że dziewczyna nie powinna pisać o ulicy, a tak na prawdę kiedyś to było normalne, bo dziewczyny w czranych dzielnicach czesto bardziej cierpiały niż faceci i to ze tanczyly breka czy krumping tak samo czy nawijały było normalne, a u nas to jest sprawa dziwną i jest zawsze "dziewczynie nie wypada" to jest rap, pomijając temat akurat tej dziewczynki bo nie wydaję mi się zeby ona miała takie cięzkie życie, ale jeżeli dziecko coś widzi to o tym piszę, dla mnie własnie takie tematy są dla każdego, bardziej śmeiszną sprawą dla mnei jest fakt gdy bananowiec psize że jest mu cięzko a nigdy nie miał okazji zobaczyć jak to ejst ciężko, ja bez względu an wiek płeć uważam ze pisanie o tym co sie widzi jest okej, aby to było prawdą, bo to synonim "rap"
Dzasta

Postautor: kabaczek » 2010-09-19, 18:16

ja bez względu an wiek płeć uważam ze pisanie o tym co sie widzi jest okej

Według mnie co do płci nie ma znaczenia ale jeżeli chodzi o wiek to jednak jest ;) i raczej moje zdanie nigdy nie ulegnie zmianie ;)

10%
10%

Postautor: Gondolier » 2010-09-19, 18:25

W naszych czasach staje się powoli faktem że wiek to tylko cyferka... Liroy... Ile on ma lat? 40. Zachowuje się jak dzieciak... Dzieci powoli nie tylko dorastają szybciej (pomijając trolle typu grupy emo które chcą zwrócić na siebie uwagę cięciem się, bo powiem wam że żadny człowiek z realnymi problemami nie będzie ciął się i opowiadał o tym wszystkim naokoło) i więcej też dzieci doświadczają. Tu już pominę mój przykład który miał czysto psychologiczne podłoże ale dobra jest sytuacja wspomniana przez Dzastę. Mc Mała? Ciekawa dziewczynka, ciekawy flow. Wiecie co jest jednym z powodów tego że nam się podoba? Ma odpowiedni głos... Nie za niski i nie za wysoki. Większości dziewczyn trudniej rapować niż facetom ze względu na głos, ale cieszę się że tym się interesują (tym razem przykładem jest Dzasta we własnej osobie :P). Wg mnie to jedyne co różni facetów i kobiety, jeśli mówić o rapie. Z drugiej strony śmieszą mnie dziewczyny które chcą zwrócić na siebie uwagę udając że miały ciężkie życie. Rapują, totalnie odrzucając siebie, kobiecość i swoje wartości na koszt "propsów" u chłopaków. Znam takie. TO są dzieci, na przykład.

Wracając też do "chłopca patrioty" podoba mi się jego postawa.

[ Dodano: 2010-09-19, 19:30 ]
A, jeszcze co do Mc Małej... "Ciocia nie zaczynaj do mnie" moim zdaniem największy fragment :P

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Dzasta » 2010-09-19, 19:15

Gondolier pisze:Rapują, totalnie odrzucając siebie, kobiecość i swoje wartości na koszt "propsów" u chłopaków.

Dokładnie wiem o co Ci chodzi, przecież można mówić o problemach nie udając chłopaka czy jakiś postrach wielki, problemy dotyczą każdego, a skoro jesteś kobietą powinnaś reprezentować kobiety. Nie będę omijała przekleństw w kawałkach bo tez nie omijam ich na co dzień, ale specjalne robienie z siebie zioma "aha robie rap to musze być ostra wulgarna i mówić że miałam w życiu chujowo" jest dnem. To nadal dziwi, ze jak dziewczyna może się normalnie ubierać nie zwracać na siebie specjalnej uwagi i robić czy słuchać rapu, ja osobiście bym chciała żeby co raz więcej dziewczyn się za to brało ale dla siebie, nie lansnu jakiegoś tam i żeby to już zaczeło być sprawą normalną. a nie wielkie wooow ;)

[ Dodano: 2010-09-19, 20:15 ]
Ciocia nie zaczynaj do mnie xd hahahhahahha
Dzasta

Postautor: Gondolier » 2010-09-19, 19:55

Ja tam w swoich tekstach reprezentuję siebie, nikogo więcej :P czyli jak zwykle. Zresztą dziewczyny i tak trudno by mi było reprezentować, bo z jakiegoś powodu niespecjalnie za mną przepadają (mówię tu o takich np. z klasy) jeśli ktoś kiedyś wpadnie na powód takiego zachowania to niech się łaskawie ze mną podzieli, bo chciałabym wiedzieć. Przeklinać? Przekleństwa zostawiam dla siebie i swojej głowy, tak jak w realu :D

Poza tym w pełni zgadzam się z Twoim postem.

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: kabaczek » 2010-09-20, 11:31

Ja nie rozumiem czemu rozdzielacie kobieta, mężczyzna a nie jako dziecko, nastolatek, osoba dorosła.

10%
10%

Postautor: Darkoniarecords » 2010-09-20, 18:03

ja tak nie rozdzielam, ja uwielbiam raperki :D

40%
40%

Postautor: vale » 2018-09-16, 21:04

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Humor