premiery

Wszystko co śmieszne: fotki, audio, filmy, gry, strony i inne

Postautor: bbr123 » 2010-08-02, 19:55

Beeeka!!
Obrazek

cs-fpg.pl -zapraszam

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: tequila175 » 2010-08-02, 20:58

no, oni mi zawsze poprawiają humor :D
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Qwanell » 2010-08-02, 22:22

na chuj scenki, przeciez wystarczy puscic dowolny kawalek gandiego i masz beke w chuj, mega wack.
Qwanell

Postautor: Mazgaj » 2010-08-02, 22:27

Q, Nie przesadzaj, może Gangi nie jest super hiper mega mc, ale aż taki chujowy nie jest, są większe wacki od niego. Dla mnie jest słuchalny.
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-08-02, 22:54

Gandzior jest zajebisty, jego płyta "My Ulica Rap" jest spoko i często do niej wracam.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Qwanell » 2010-08-02, 22:59

Nie no, wierze ze to wasze prowokacje teraz? Przeciez ten gosc jest tak mierny, ze nawet wiekszosc slabych (aczkolwiek przekonuje sie nich) poznanskich mc zjada go dupa.
Qwanell

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-08-02, 23:02

Q pisze:Nie no, wierze ze to wasze prowokacje teraz? Przeciez ten gosc jest tak mierny, ze nawet wiekszosc slabych (aczkolwiek przekonuje sie nich) poznanskich mc zjada go dupa.

Prowokacja to jest ten twój post powyżej. Wynika on raczej z hejtingu lub nieznajomości jego ubogiej dyskografii.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Qwanell » 2010-08-02, 23:14

Aha, to czekam na argumenty, czemu jest zajebisty. Wtedy ja wypisze czemu jest chujowy. Dawaj Muzulmanski Zolnierzu, dawaj!
Qwanell

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-08-02, 23:27

Q pisze:Aha, to czekam na argumenty, czemu jest zajebisty. Wtedy ja wypisze czemu jest chujowy. Dawaj Muzulmanski Zolnierzu, dawaj!

Bo używając niezbyt skomplikowanych tekstów (metafor, porównań) potrafi trafić do ludzi swoim przekazem. Z tego co tutaj wyczytałem ty masz w dupie przekaz więc dla ciebie to nie będzie argument. Przykłady takich kawałków to:
http://www.youtube.com/watch?v=x2mTq1ZeNVI

http://www.youtube.com/watch?v=AdTAw2A9UGs - wiem, że teledysk hujowy bo nie ma na nim 100 dup jak u południowców.

Napisał chyba najlepszy track jeżeli chodzi o tematykę sportową, "Pierwszy Krok" - osobiście to bardzo motywujący kawałek dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie.

Na jego jedynej płytce nie ma słabego tracku a nazwanie go przez ciebie wackiem to farmazon przestrzelony.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Mazgaj » 2010-08-02, 23:51

Q pisze:wierze ze to wasze prowokacje teraz?

Nie, dlaczego? Gandzior to może nie jest czołówka, ale jego teksty są, spoko, można ich sobie słuchać, jako taki dodatek do poważniejszego rapu, np. Zwrotka gościnna w "Gruba impra z Rysiem 2" nie jest wcale taka zła i pasuje do klimatu kawałka. Podobnie w kawałku "Ssij go" Słonia, wypadł całkiem nieźle.
Na obronę Gangiego, po za tymi kawałkami co podał Muslim_Solider, dodam jeszcze jeden, mój ulubiony kawałek od niego.
http://www.youtube.com/watch?v=96D5NK-y ... re=related

Może nie powala skillsami, ale teksty są przyswajalne i warto z niektórymi się zapoznać.

80%
80%

Postautor: Qwanell » 2010-08-03, 00:23

Ej, ja nie rozumiem, hejtujecie Firme itd, a jednoczesnie piszecie ze Gandzior zajebisty, nie no, dla mnie to niedoogarniecia, przeciez ten typ nie wie co to jest flow, tekstowo tak, faktycznie, NISZCZY:

nie każdy może myśleć o dobrym wyniku
w świecie który sprawia problemów bez liku
dlatego wciąż dajemy piku liku
na pełnym pyku, na pełnym pyku

<ok>
Qwanell

Postautor: Mazgaj » 2010-08-03, 00:25

Ja nie napisałem, że jest zajebisty, bo wiem, że nie jest, ale lepiej się go słucha od Firmy. Jego teksty są słabe technicznie, ale już wolę jego wersy, niż wersy Firmy o jebaniu policji, którymi jarają się gówniarze z podstawówki. A Gandzior se robi swoją muzyczkę nikogo nie demoralizuje i nie każdemu się musi podobać.

80%
80%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-08-03, 12:35

Q pisze:Ej, ja nie rozumiem, hejtujecie Firme itd, a jednoczesnie piszecie ze Gandzior zajebisty, nie no, dla mnie to niedoogarniecia, przeciez ten typ nie wie co to jest flow, tekstowo tak, faktycznie, NISZCZY:

nie każdy może myśleć o dobrym wyniku
w świecie który sprawia problemów bez liku
dlatego wciąż dajemy piku liku
na pełnym pyku, na pełnym pyku

<ok>

Ja też ci przytoczę wersy jednego "zajebistego rapera", który według ciebie lirycznie niszczy:
"Shawty say i lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-look like a lollipop
She say i lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-look like a lollipop
lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-lo-look like a lollipop
She say I ..... like a lollipop"
To jest prawdziwy wack. Gandzior robi rap dla siebie i dzieli się nim przy okazji z innymi i ma gdzieś czy jakiś internetowy hejter zarzuci mu, że jedzie na czasownikach czy ma słabe rymy. A Flow? Flow jak Flow, nic specjalnego. A pieprzenie farmazonów, że on nie wie co to flow jest żałosne.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Qwanell » 2010-08-03, 14:38

Mysle ze wklejanie liryk Weezyego, nawet nie wiem jak chujowych, do tematu o Gandi Gandzie to strzal w stope.

btw. jebia mnie te hejty na Wayne'a, szczerze. Mozecie sobie tam o nim uwazac co chcecie, dla mnie to tylko dowod kompletnej ignorancji jesli chodzi o Ciebie.

What the fuck they play it in the club for
Real shit I'm duckin bombs from a drug war
No religion but the cops swear that I'm a drug lord

Emankoo, to jest naprawde wack, bez niczego, zero punchy, brak flow, chujowy glos, no i zapomnialbym o jego najwiekszej wadzie co czyni go wackiem stulecia - jest znany i jego utwory puszczaja w komercyjnych stacjach muzycznych. Tak, to zdecydowanie oznacza, ze raper nie ma skillsow.
Qwanell

Postautor: Ejdam » 2010-08-03, 14:46

Teak spoko ziom znam go osobicie he he
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Następna

Wróć do Humor