premiery

Potrzebujesz pomocy? Wejdź! Pomożemy w każdej sprawie.

Postautor: kruchy » 2010-12-30, 20:47

Siemanderko :D

Potrzebuję poradników do FL Studio 6.
Takich by było pokazane jak tam pozaznaczać by miało sens to wszystko jak z pianinem po prostu chce wiedziec jaka jest reguła by to wszystko się ładnie układało bo np dźwięk który sobie wystukam na pianinie to nie za najlepiej brzmi i nie mogę jakoś wykołować tego.

Przydadzą się Filmiki, wasze wypowiedzi/podpowiedzi, co się da by pomogło.
Oczywiście klikam Pomógł za pozytywną wypowiedź.

Emanko dziex z góry

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Spk » 2010-12-30, 20:49

Forumowi producenci coś Ci na pewno podeślą, ale ja uważam, że najważniejszy jest słuch, jak ktoś nie słyszy, że to nie pasuje to poradniki mu nie za wiele pomogą :cwaniak:
Spk

Postautor: Mazgaj » 2010-12-30, 21:00

A dlaczego tworzysz na 6? "Kup" sobie nowszą wersję, pod nią znajdziesz więcej poradników. Nie wiem jak to jest z tworzeniem melodii na pianinie, to chyba trzeba po prostu umieć.
Bristol ostatnio w innym temacie podawał poradnik jednego gościa (po angielsku, ale łatwo się połapać) tylko to dotyczy samplingu. I moim zdaniem jak się nie umie tworzyć melodii na klawaiturze, to lepiej się wziąć za sample bo tego się łatwiej nauczyć.
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: kruchy » 2010-12-30, 21:01

Bo jest taki kit ze kuzwa jak na pianinie dopiepszam to nie wiem jak tam miej wiecej poustawiac zeby to bylo ok bo jak po ustawiam to sie kupy to nie trzyma a na bitach to tam zloze cos
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Mazgaj » 2010-12-30, 21:11

I przecinków weź używaj więcej
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: ElGostek » 2010-12-30, 21:17

YouTube -> FL Studio Tutorial w wyszukiwarce i magicznie OTO SĄ.
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Bristol » 2010-12-30, 21:52

Pobierz sobie Fl Studio 9. Wiadomo dlaczego. Nowsza odsłona.

Przedstawiam dobrze znany wszystkim tutorial dla laików stworzony przez Fokusa, gdzie wszystko zostało wytłumaczone od podstaw:

Kod: Zaznacz cały
http://www.youtube.com/watch?v=iwGCqZVDJjk

http://www.youtube.com/watch?v=sCUXau4sQE4&feature=related

Jeżeli zamierzasz opanować sobie scratchowanie tak w zupełności dla beki na FL scratcherze, to polecam:

http://www.youtube.com/watch?v=xBy_N32fD64&feature=related

Jeżeli zechcesz pobawić się miksem i masteringiem w Fl'u, to możesz się odezwać, bo nie wiem, czy jest sens, aby póki co to wrzucać.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Laj » 2010-12-30, 22:26

kruchy pisze:jak z pianinem po prostu chce wiedziec jaka jest reguła by to wszystko się ładnie układało

Rozumiem że chodzi o to aby melodia brzmiała przystępnie?
Wybierz sobie pianinko i klikaj w klawisze na klawiaturze(tej od komputera, nie na monitorze). Można tak poćwiczyć różne kombinacje. Co prawda pole do manewru jest niewielkie, jednak do prostych melodii w zupełności wystarczy, a jak wiadomo żaden himalaista nie zaczynał od Mount Everestu ;)
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: vale » 2018-09-17, 18:45

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Help